Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by DinoFC View Post
    Sramota sta se sve desava sa Hamiltonom , pa jel realno kako lik nema srece(pitanje da li je nedostatak srece ili nesto drugo). Samo da onaj robot Rosberg ne uzme titulu
    pa i taj robot Rosberg ima pravo na titulu kao i svi ostali

    Comment


    • #17
      Ako u Madjarskoj bude vreme kao kod nas nocas, i Max Chilton ima realne sanse za podijum, a kamo li Hamilton!
      sigpic
      No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

      Comment


      • #18
        Da skrenem sa vaše teme.
        Šta mislite može li Sauber do bodova? Jer sada im je velika šansa.Jer ako ođe ne uzmu boda,teško da mogu u prestojećim trkama.I to bi bio veliki šamar za taj tim,jer znamo kakvu oni imaju istoriju.

        Comment


        • #19
          Originally posted by DinoFC View Post
          Sramota sta se sve desava sa Hamiltonom , pa jel realno kako lik nema srece(pitanje da li je nedostatak srece ili nesto drugo). Samo da onaj robot Rosberg ne uzme titulu
          Nece da bude ni prvi ni poslednji koji ce na takav nacin da dodje do titule.

          Comment


          • #20
            Naravno, trka koja će biti najzanimljivija ove sezone, a ja u selu, 80km od civilizacije i vraćam se večeras... Nakačio telefon na sestrin laptop, hvatam neku bedu od neta, dovoljno da pratim live timing i autosport i vidim da Alonso vodi, obe Mečke u dramatičnim situacijama, totalni haos i preteća kiša... Life's a bitch.

            Mislim da Dani ima šanse da još jednom pobedi ove godine, kao i da Alonso može do podijuma...

            Comment


            • #21
              Konacno da dodje do neke promene na podijumu
              Sad je nevidjena sansa za Alonsa, i to u direktnom okrsaju sa mercedesima-nestvarno
              Rosberg izgleda cabar za podijum
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • #22
                Kakva napeta zavrsnica,mislim da se ovo ocekivalo vec nekoliko godina.
                Puno do kraja, potpuna dramatika-sta radi Ricciardo-ludilo na stazi
                a u zaledjini, zestoko ide Rosberg-
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • #23
                  Ricciardo fenomenalni pobednik
                  Alonso
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • #24
                    Fantasticna trka,Rikardo me je odusevio,svaka cast majstore,veliki sampion u najavi.Ferari konacno doneo dobru odluku,Alonso je vozio sjajno,sjajna defanziva,Kimi takodje odlican,nije se moglo protiv brzog Wiliamsa na pravcu tako da sam zadovoljan ovom Kimijeovm voznjom,Hamilton ponovo na podijumu posle 22-og startnog mesta i po ovome je meni on vise zasluzio da bude sampion nego Rzoberg koji je vozio vrlo lose i koji nije mogao da pretekne Vernjea koga je Hamilton oladio za samo 1 krug.
                    Ko ce cekati sad 27. avgust za jos jednu trku nadam se jednako uzbudljivu kao prethodne 2
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #25
                      Kakva trka svaka cast svoj trojici na podijumu jer su bas oni I zasluzili svojom voznjom te pozicije iako bi voleo da je Fernando ostao prvi veliki uspeh je I ova druga pozicija s obzirom u kakvom Ferariju vozi.Sto se Rikardo svaka mu cast neverovatno je talentovan zasluzena pobeda ali sam ipak ljut na njega sto nije pustio Fernanda da pobedi

                      Comment


                      • #26
                        @bice

                        24 avgusta je trka to su se nesto nasi komentatori preracunali.

                        Pohvalio bih Fetela za onu reakciju na ciljnom pravcu kada je izgubio kontrolu nad vozilom, na vreme je zakocio i jos nije imao nikakav kontakt sa gumom.Kimi je konacno pokazao znake zivota, da je neka druga trka pretekao bi.Rikardo kada je presao u RB, ocekivao sam da ce da bude novi Fetelov potrcko.Do obe pobede je stigao sticajem okolnosti, ali niko ne moze da ospori njegovo trece mesto u generalnom plasmanu jer ga je itekako zasluzio.

                        Od Rozberga nista novo na repertoaru, trazi da mu se Hamilton skloni a nijednom ga nije napao.Da ga je Hamilton tu pustio verovatno bi i izgubio to trece mesto.Ferari konacno ubo taktiku za Alonsa.Sve u svemu definitivno jedna od boljih trka u sezoni.

                        Comment


                        • #27
                          Jel to Rosberg onomad trazio da ga puste?Hahah, bas sam taj dio trke propustio e ne mogu da vjerujem. Opet ga Hemos preslusao a sta Rikardo radi Vettelu, neka pokaze prevari neke stvari.

                          Alonso klasno
                          Last edited by DinoFC; 27-07-14, 16:50.

                          Comment


                          • #28
                            Nisam mogla da verujem šta su pustili u etar šta je Niko tražio A najkrvavije na njegovo pitanje: jeste mu rekli?... jesmo, al ne znamo da li je razumeo

                            Odličan Alonsno, Kimi napokon u bodovima, a posle sramnog ponašanja njegovog tima u subotu (ne znam kako bih nazvala onu lakrdiju juče na treningu od strane Ferarija), no Hamilton drugi put pravi sjajan prodor... do trona.. strašna Mečka
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #29
                              Za moj potpuni uzitak bi bilo potrebno samo da su Rozberg i Hamilton obrnuli mjesta. Ali sta je, tu je. Alonso <3
                              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                au kakva trka. svaka cast Rikardu za pobedu u ovoj ludoj trci. ODLICNI potezi kad je obilazio Hamiltona i Alonsa. I Hamiltonu svaka cast sa poslednjeg mesta, sa greskom na startu trke, i na kraju treci... Bice ludo do kraja sezone sto se sampionske titule tice

                                Comment

                                Working...
                                X