Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 3 4 5
Rezultati 61 do 65 od 65

Tema: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2014

Tifoso Pazzo Vanja #66 avatar
    Datum registracije
    01.05.2011
    Moć reputacije
    214748936
    Citirati Originalno postavljeno od nidza Pogledati poruku
    Odluka je doneta očekujući da će Rosberg na bržim gumama i u trci biti brži. Iz nekog razloga nije iskoristio momentum mekih guma, a onda je bilo prekasno.
    Problemi sa kočnicama nastali u toku prvog SC perioda, bolid podešen da vodi a ne da pretiče i meke gume koje su bile na kraju radnog veka dok je došao do Lewisa; bar meni deluju kao realni razlozi...

Citirati Originalno postavljeno od denia_el Pogledati poruku

malo sam se izgleda upetljalajedino sto meni smeta je to sto jedan vozac formule 1 tako kukai onda srdjan kaze da f1 nije u problemuu velikom je problemu kad ima takve vozace
    Ne kuka tako jedan vozač, svi oni tako kukaju s vremena na vreme...

Citirati Originalno postavljeno od Mikinen Pogledati poruku
    Po meni Hamilton je u Madjarskoj imao slatko - gorku trku , lepo je sto je zavrsio ispred Rosberga a pritom je jos startovao iz boksa mada i SC mu je pomogao ali dobro , ali sam i razocaran jer mislim da je mogao i da pobedi i morao je proci Alonsa bez obzira sto je bio na belim gumama , mislim da je krajem drugog stinta mogao jos da izvuce iz zutih guma , jer Luis je vodio trku a Rikardo je bio 2 sekunde iza njega i Luisova vremena nisu bila losa i Ricciardo nije smanjivao razliku , nadao sam se da ce izvuci jos koji krug pa je onda mozda mogao preci na zute koje mogu da izdrze oko 24-26 krugova a Lewis je usao u 41/70 krugu , ako vec to nije mogao , onda mislim da je morao da predje Alonsa pre nego sto je Rikardo presao njega , jer njega je Alonso dosta usporovao u krivinama , da ga je prosao odmah mozda bi uspeo malo da odmakne Alonsa i onda pred kraj da se nekako odbrani od Rikarda
    E, to je poenta, morao je, pa makar i izleteo sa staze, da pretekne Alonsa... Nisam hteo to da pišem, vidim da je moje mišljenje o vožnji Lewisa dovoljno kontraverzno, ali to je poenta. Isto tako je morao preći Bottasa u Švabiji... Ako već važi za najbržeg vozača na gridu i ima visoko mišljenje o sebi, očekujem da to i pokaže na svakoj trci sad kad ima takvu zver od bolida u rukama...

Inače...

Izmenio/la Vanja #66; 30.07.2014 u 07:13.

2. Your Google Adsense code here
    Member Mikinen avatar
    Datum registracije
    18.02.2013
    Moć reputacije
    302
    Sto se tice Hamiltonove bitke sa Bottasom u Nemackoj to je bilo malo teze jer taj williams ima odlicnu brzinu na pravcu ali ima i mercedes , tako da ne znam... i bas sam gledao u Madjarskoj kako je Rosberg oladio Bottasa bez po muke i to dva puta mislim ali opet nije mogao da obidje Vergnea a opet Hamilton je Vergnea prelepim potezom obisao odmah ali Hamilton stvarno nekad ume da zabaguje kad nekog treba da obidje bez po muke a on umesto toga uzme pa zaglavi 10-15 krugova ko Rosberg iza Vergnea i to me nervira kod njega , Rosbergova losa voznja u Madjarskoj ostavila je jednu malu mrlju na njega jer je pokazao da je vise pole position vozac , bilo bi interesantno da Rosberg startuje zadnji da vidimo kako bi prosao
    If the police cant stop you you must be on the dust

Member Mikinen avatar
    Datum registracije
    18.02.2013
    Moć reputacije
    302
    If the police cant stop you you must be on the dust

Active Member quard1aN avatar
    Datum registracije
    02.05.2014
    Moć reputacije
    1956
    Citirati Originalno postavljeno od Mikinen Pogledati poruku
    Obozavam ih
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015

Junior Member
    Datum registracije
    20.04.2014
    Moć reputacije
    0
    Meni je veom ainteresantno sve ovo gledati. Ako nista, barem dobijamo fantasticne trke...
    Sto se tice teorija zavere, prokomentarisao bih samo deo koji mi je itekako poznat, a ne tice se direktno F1: Mislim da oni koji smatraju da je bas sve cisto u Mercedesu ne poznaju Nemce i nikada nisu radili u Nemackoj kompaniji. Posto ih poznajem i kao narod i profesionalno, promenivsi par njihovih kompanija u razlicitim industrijama, a imajuci uvid u nacin donosenja odluka, mogu reci da se ovde dosta stvari uklapa u sablon. Veoma gresite ukoliko mislita da postoji ijedan razlog da ne popularisu svoje. Iako spolja se to ne vidi, Nemci ce uvek prednost dati svojima, bez obzira o cemu je rec. Koliko god velike pare su u igri, oni nacionalni identitet stavljaju daleko iznad novca i tu lezi cela sustina.
    Da Niko nije imao nikakve sanse, sve bi bilo drugacije, ali obzirom da je bolid toliko dominantan, da su kao ekipa vec sigurni u konstruktorksu titulu, nemojte biti sigurni da ne cine sve sto je u njihovoj moci da Nico, Nemac dodje do nje. Znam da je nama Srbima to nepojmljivo, kod nas su pare osnova svega, ali oni su kao nacija i kao drustvo drugacije organizovani i generacijski su im usadjeni drugacija ubedjenja... da ne duzim u off, svako ko je malo duze saradjivao sa Nemcima i ko zna kako se donose odluke u njihovim kompanijama, zna da ovde uopste ne postoji teorija zavere, ovo je za njih sasvim uobicajen model poslovanja.

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 3 4 5

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •