Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GROSSER PREIS SANTANDER VON DEUTSCHLAND 2014 (Hockenheim)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Alonso već navikao da cedi vodu iz kamena. Šta će...

    Tapatalk Pro
    Using Tapatalk

    Comment


    • #17
      Originally posted by nidza View Post
      Alonso već navikao da cedi vodu iz kamena. Šta će...

      Tapatalk Pro
      Kraljevic Marko
      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
      sigpic

      Comment


      • #18
        Odlicna trka,posle Montreala ova je najbolja,puno preticanja,puno taktiziranja,sjajni Luis,Botas...
        Ferri je imao odlican tempo,eto ponovo su pogresili oko strategije,u jednom trenutku Alonso i Kimi su leteli po stazi,nisam verovao da je Kimi uspeo za 3 kruga da obidje jedno 5-6 vozaca(koji su imali malo starije gume),ali je i pored drugacije taktike opet sve ispalo lose,ispalo ej 3 stajanja od verovatno pretpostavljena 2 i upropastena trka.Rikardo je danas bio odlican eto steta za tu nesrecu u prvom krugu kada je pao na 15. mesto ali sta da se radi,odlicno se borio pred njim je velika karijera siguran sam.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #19
          Imam utisak da bi Williams kidao u konstruktorskom da im drugi vozač nije Massa.

          Tapatalk Pro
          Using Tapatalk

          Comment


          • #20
            Odlicna trka i zajedno sa Bahreinom i Kanadom najbolja ali ono sto stavlja mrlju na ovu trku je neizlazak SC kad je Sutil bio na sredini staze , jer tek onda bi bilo zanimljivo i mislim da bi smo videli jos nekoliko zanimljivih borbi , pa mozda cak borbu i za prvo mesto , ipak na kraju ocekivana pobeda Rosberga , Bottas se lepo odbranio od Lewisa na kraju , Lewis sa dvadesetog na trece , nije lose , mozda ce neko reci nista posebno jer ima najbrzi auto ali opet trebalo je obici sve te vozace.

            Vettel konacno dobio Ricciarda , u ferariju su malo promenili strategiju i verovao sam da Alonso moze do podijuma ,ali na kraju su opet zavrsili tamo gde i uvek , Kimi opet van bodova , Massini i Kvyatovi incidenti su stvarno izgledali strasno
            Last edited by Mikinen; 20-07-14, 22:57.
            If the police cant stop you you must be on the dust

            Comment


            • #21
              Vettel je sticajem okolnosti bio ispred svog kolege, jer je ovaj otišao na začelje izbegavajući karambol na startu.

              Tapatalk Pro
              Using Tapatalk

              Comment


              • #22
                If the police cant stop you you must be on the dust

                Comment

                Working...
                X