Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fantasy Premier League 2014/15

    Vrijeme je da pocnemo i s ovim


    Link za fantasy :

    http://fantasy.premierleague.com/


    Kodove za classic i H2H ligu cete dobiti kad mi posaljete PP , jer ne zelim da nas igra 200 kao prethodne dvije sezone ..

    Sretno i neka najbolji pobijedi
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

  • #2
    Alexisa Sancheza stavili u veznjake, 10.5 kosta...

    Posalji mi na pp kod za lige.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • #3
      Valjda ću biti bolje sreće nego prošle sezone

      Dale, šalji kodove

      Comment


      • #4
        Ne mogu da docekam novu sezonu,vikend i 10 sati pred TV-om subotom i nedeljom

        Moze i meni kodovi...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • #5
          Nemojte vise traziti kodove ovdje , nego na PP , jer mi je puno lakse na taj nacin da vam odgovorim , a ne ovako da moram jedan po jedan profil otvarati , pa onda slati PP
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • #6
            Ja ne znam, ali prosle godine mi mnogo lakse bilo da sastavim ekipu. Sad sam sastavio nesto, ali menjacu 100 puta dok ne pocne sezona... Ovako to izgleda za sada.

            De Gea, Vlaar, Koscielny, Aspilikueta, Ozil, Hazard, Nasri, Mata, Rooney, Bony, Weimann
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • #7
              @Dale Hvala Dale,ne procitah lepo dole sta si napisao,samo se zaleteo kao vo...

              Ja cu opet da gruvam 3-4-3.I ima da uzmem neke jeftine odbrambene,al u nekim tvrdim klubovima.Iz prosle sezone sam naucio da oni umeju lepo da donesu bodove.5 jeftinih odbrambenih,pa ide rotacija svako kolo.
              Kapiram da cu najvise para potrositi na sredinu,kao i prosle sezone..

              p.s. @Topdzija nista bez Hazarda....i ove sezone ce mi biti kapiten sigurno
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • #8
                Ja bih Alexisa i Ozila nekako da sklopim u tim zajedno, kontam da je to dobitna kombinacija + Hazard. Od Yaye ne ocekujem da ce da ponovi proslu sezonu, pa cu razmisliti da li da ga stavljam uopste.

                Prosle sezone smo svi Suareza drzali za kapitena, sada treba pronaci novog golgetera.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • #9
                  Ja sam sastavio , ali mi nekako bezveze da postavljam , jer znam da ce biti jos 1000 promjena kad ubace sve nove igrace , prije svih Costu ..

                  Ali evo trenutno je :

                  Lloris
                  Gibbs , Sakho , Jagielka
                  Sanchez , Ozil , Barkley , Fabregas
                  Dzeko , Bony , Pelle

                  Friedel , Upson , Onuoha , Jones

                  Yaye nema , jer ne ocekujem da ce biti u EPL iduce sezone , ako bude vjerovatno ce naci mjesto , mada ce biti vraski tesko , jer kosta 11 , a i ovo sam jedva sastavio
                  Last edited by Dale; 17-07-14, 20:50.
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • #10
                    Kad krece sezona?
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #11
                      16. avgust

                      Comment


                      • #12
                        Salji i meni kod

                        Moj tim,sastavih ga nekako

                        Howard,Kosjelni,Jagielka,Teri,Gerard,Remzi,Nasri,J edinak,Bony,Staridz,Ziru
                        Klupa:Given,Tiote,Bruce,Richards

                        Prejaka odbrana,verovatno cu da spustim malo odbranu da bih pojacao vezni red i moze li mi reci neko informisaniji hoce li igrati ovaj Ziru u startnoj ili ne?
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #13
                          Veliko pitanje je da li bi i Venger mogao u ovom momentu reći da li će Žiru biti starter.

                          Za kod ćeš morati Daletu poslati PP, tako je rekao.

                          Comment


                          • #14
                            За почетак изгледа овако:



                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              E posto idem sad na more do 10. , necu biti tu , pa neka se ovdje na temi javi neko kome sam vec dao kod , a kome nece biti tesko da isti proslijedi novim clanovima , koji zele da udju u ligu
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment

                              Working...
                              X