Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam Caulkera na klupi i zaradio je solidan broj bodova, ukoliko mi neko od odbrambenih iz prvog tima danas ne bude igrao utakmicu, hocel' mi automatski ubaciti Caulkera kao izmjenu?

    Comment


    • Originally posted by Camaro View Post
      Imam Caulkera na klupi i zaradio je solidan broj bodova, ukoliko mi neko od odbrambenih iz prvog tima danas ne bude igrao utakmicu, hocel' mi automatski ubaciti Caulkera kao izmjenu?
      Sve zavisi koju formaciju igras,i jel ti Caulker prvi u izmenama?
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ovo kolo sam stavio 3-5-2, a na izmjenama je Caulker prvi, pa tek onda ide Debuchy..

        Comment


        • Originally posted by Camaro View Post
          Ovo kolo sam stavio 3-5-2, a na izmjenama je Caulker prvi, pa tek onda ide Debuchy..
          Onda ce ti on sigurno uci ako neko ne bude igrao...
          Imam ga i ja,samo sto sam ga ostavio ovo kolo u timu...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ma dobro bi mi dosli njegovi poeni pravo, los sam ovo kolo.. A planiram iskoristitit WC, niko mi konstantno ne donosi poene..

            Comment


            • Blackett -3...
              sigpic

              Comment


              • Zasto ne mogu da iskoristim WC?
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Тек сам сад извалио да сам добио Далета у Хед2Хед 45:44.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Jel moze jos da se udje u ligu ? pozz

                    Comment


                    • Originally posted by Урош94 View Post
                      Тек сам сад извалио да сам добио Далета у Хед2Хед 45:44.
                      Najsladje mi je kada dobijem nekog sa foruma i to za jedan nema sladje
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Konacno Bony daje gol...

                        Zadrzao sam ga u timu i posle crvenog kartona,vreme je da mi vrati malo....
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Izbacio ga odavno,najvece razocarenje fantazija definitivno.
                          Za sad Uloa i Sigurdson po asistenciju lepo je krenulo
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Izbacio ga odavno,najvece razocarenje fantazija definitivno.
                            Za sad Uloa i Sigurdson po asistenciju lepo je krenulo
                            Nema assista za Ullou. Jesu bili njemu prvo nešto upisali?

                            Comment


                            • Prvo upisali Uloi pa posle izbrisali.Sigurdson kradja fantazija
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Jeste krađa, još bolje bi bilo da nije imao milion bodova protiv Junajeda u prvom kolu pa da ga sad nema svaki drugi tim. Islandski Fabregas.

                                Comment

                                Working...
                                X