Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Иначе, трећи сам на табели у СК лиги али ме прилично либо мушки полни орган за њу. Зато што играм једну лигу у паре, има нас 10 и ко буде први на крају првенства осталих 9 му даје по 1000 динара.

    Тренутно се кољемо ја и још један лик (са овим данашњим поенима сам га престигао и први сам), трећи је мој буразер а све остали су благо речено волови. Вероватно неки од њих ни не играју редовно.

    http://fantasy.premierleague.com/my-...871/standings/
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Људи, кад одузимају ове негативне поене зарађене када направите више од један трансфер по колу?
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Mislim odmah na kraju kola...

        Cembers 18 bodova....i Hazard kao kapiten 20..... Njih dvojica sami 38 bodova....
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Beeejns!

          Comment


          • Drugari kako stojite?! Jel ste batalili?!
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Igra se svaka nedelja samo sam ovu proslu bio uzas,niko nije ispostovao
              Kotrljam se oko 100-og mesta u SK ligi i tu sam oko 90-og u h2h nikako a mi krene
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Sk 75. h2h 43 zadnju sam izgubio zbog klupe
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Drugari kako stojite?! Jel ste batalili?!
                  Prvi u klasiku i h2h za sada. Računam u koliki minus da idem jer nemam ni Costu ni Sancheza, a trinaesto kolo.
                  Najeb iza ćoška.

                  Comment


                  • Tom, ali imas Hazarda i Magiju koji treba da pocne da vraca... ja i dalje verujem Runiju i ako me to manje vise kosta..
                    Last edited by l1m4r; 28-11-14, 12:16.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Ja sam 6. u klasiku i 17. u h2h mada sam zrtvovao dosta poena u par kola da dovedem Aguera, Costu, Di Mariju i Sanceza... videcemo sad ne planiram minus do nekog duplog kola. Iskreno poene iz odbrane samo mi Svrake donose.

                      Comment


                      • Ja imam od ovih boljih Fabregasa,Pelea,Aguera i Sigurdsona,a Sterling ako ne donese neki bod protiv Stoke-a leti napolje dosta sam ga trpeo.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ja zamenio Downiga za Sigija, i Pelea za Bonija.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Ja ovo batalio odavno ali držim se oko 100-tog mesta u SK ligi, u H2H 62. mesto ..

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Drugari kako stojite?! Jel ste batalili?!
                              Bio u finom naletu, sjebalo me zadnje kolo. 23. u klasiku, 4. u H2H

                              Btw kako glupo sto kad prodajes igrace, prodajes ih za cenu po kojoj si ih kupio, a ne po trenutnoj. Npr. hocu Pelle-a da izbacim jer idu 3 teska meca za Soton, daju mi 7.9 za njega. Ako hocu da ga vratim za 3 kola, kao da sam bacio 0.5 u bunar..

                              Comment


                              • Nije bas tako Papi, ako ga dovedes za 10, a kad hoces da ga se rijesis cijena mu je 11, onda mu pise kao da je u tom trenutku 10.5, znaci sredina od one cijene koliko je bio kad si ga doveo i kad hoces da ga izbacis ..

                                Ja sam u classicu tu negdje u top 25, a u H2H sam katastrofalan , oko 120. ja mislim .. Fakat nevjerica sta mi se u H2H desava.. 3-4 puta gubim od protivnika, jer im neko iz prve nije igrao i onda mu neki maloumnik s klupe donio 6,7,8 poena i tako me dobije 1 ili 2 razlike ..

                                Imam 2 slobodna transfera za sutra, vjerovatno cu oba iskoristiti
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X