Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hazard kapiten 22 boda... Eriksen 11 bodova, i Mata i Sterling po asistenciju.Konacno da je cela sredina osim Silve proradila.Cak je i Boni dao gol...
    Zato odbrana uzas...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ovo kolo Diego Costa kapitenski, Aguero gol, Berahino gol, Di Maria asistencija i gol, Sterling asistencija, Kompany cleen sheet, Hazard gol. Najbolje kolo ove sezone.

      Inace Berahino po meni poklon fantazija, kosta 5.5 a drugi strelac lige. Konacno sam uklopio napad D.Costa-Aguero-Berahino.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Ja najzad preko proseka poslle 2-3 kola gde sam bio ocajan.Sigurdson 2 asistencije,Sterling asistencija,Kosta gol,Aguero kapiten i gol dao,Shniderlin me razocarao u ovih par meceva,Fabregas asistencija,Bane clean sheet sve u svemu solidnih 53 poena ali nedovoljno za pobedu u h2h ligi.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • vrlo pristojno kolo za mene, Azpilikueta clean sheet, ceo vezni red sa ucinkom - Di Maria, Sigurdson, Sterling, Eriksen... Costa gol... solidna 64 boda mada je moglo i vise da se nisam izglupirao maksimalno sa Ulloa-om i kapitenskom trakom... mislim ocaj je Barnli mora bar 1 da im uvalja
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Какав хаос.

            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Aguero me dobio sam..
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Ako mi Magija i Falkao ne donesu 33 poena bice, da me je BICE usrao u h2h.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Hahahha slab mi ovaj dan bio,Aguero izdominirao,nego Di Magija ti kapiten posto Kosta nije igrao tu ce biti zeznuto
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Hahahha slab mi ovaj dan bio,Aguero izdominirao,nego Di Magija ti kapiten posto Kosta nije igrao tu ce biti zeznuto
                    Neka ponovi utakmicu kao Tadic i ne brinem se
                    Last edited by l1m4r; 19-10-14, 20:58.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Bony vezao 2 tekme na kojima je dao gol.... Mozda ga cak i ostavim u timu....

                      Mata ostaje jos ovo kolo dok se ne vrati Runi,a posle ce da leti...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Anichebe daje gol, koji trol od gameweeka.

                        Comment


                        • Evo ga Bony vezao 3 tekme na kojima je dao gol.Veceras je dao 2 komada.4 komada u 3 tekme...samo tako nastavi zivotinjo...
                          Sigurdson opet asistencija...lud covek...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ne bas najbolji dan,Pele i Sigurdson po asistenciju,Foster sacuvao mrezu ali zakazali Aguero,Shniderlin i Sterling
                            Sutra odbrana i Fabregas,mrsavih 26 poena
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Први пут од почетка првенства да голман којег имам у тиму није примио гол (Фабијански). Јеботе, изпиздео сам максимално док сам дочекао овај дан. Измењао сам све и џабе, свако прими гол. Касније сам укапирао да нисам требао толико да мењам. Сад овог не дирам до јануара.

                              А замало да на крају прими гол. У 92. минуту Камбиасо са пола метра стативу погоди.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Hahaha,neverica.Ja od pocetka drzim Begovica na golu,a on vecito primi bar gol.I od jedine tekme u kojoj mu nisam davao nikakve sanse da sacuva mrezu(protiv Sitija na Etihadu) on ne primi gol....
                                Mnogo zaebano izabrati golmana.Svako svakome moze da umulja neki gol...
                                Danas...Boni 10, Silva 7, Cembers 6, Tejlor 6 i Begovic 2....dobar dan...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X