Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by bice View Post
    Ljudi pokon je Matic 5.5 to se mora uzeti
    Max golova 5 i max asistencija 5. Prava cijena za njega na fantasy 5,5.
    sigpic

    Comment


    • #32
      Originally posted by Reise View Post
      Max golova 5 i max asistencija 5. Prava cijena za njega na fantasy 5,5.
      jos je i radnik pa u obzir dolazi i dosta kartona
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • #33
        Po meni od ovih relativno manje poznatih mislim da je David Nugent iz Leicestera dobar izbor za napadaca. Kosta 5,5 a pretpostavljam da ce vecina golova ici preko njega(sto golovi, sto asistencije). U Portsmouthu je bio glavni pre par sezona u PL.

        Ja sam prosle sezone u drugom delu drzao Adama Johnsona i masu bodova je donosio(kosta 6,5), a obicno ucestvuje u golovima Sunderlanda.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • #34
          Смем да дам буразеру кодове? Прати баш фудбал али ово никад није играо, па оно, нема никакву лигу а хоће да игра. Али нећу ништа без дозволе.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • #35
            Originally posted by Topdzija View Post
            U cemu je fora sa tim Ultimate Fantasy? Kako to funkcionise?
            Plaća se 5 funti. 25 igrača, 160 miliona funti budžet. Slično kao i u LŠ, kada ima više dana da se igra jedno kolo, možeš izmedju dva dana promeniti sastav i kapitena. Od 25 igrača, odabereš 18 koji to u tom kolu mogu igrati.

            Kad se završ prelazni rok, nema više trasnfera, samo pozajmica (u svako trenutku samo jedna, maksimalno 4 kola), a za to ti se oduzimaju poeni.

            Mesečno nagrada 1.000 funti, a ukupni pobednik 25 hiljada funti.

            Comment


            • #36
              A evo i mene, ali verovatno ce biti jos promena



              Mnogo se ocekuje od sredine i od napada!

              ps: ocekujem kodove
              Last edited by l1m4r; 08-08-14, 11:22.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • #37
                Moras Daletu da posaljes pm da bi ti dao kodove
                Inaceja nekako imam prejaku odbranu za kad vidim tvoju sa Vlarom,Davisom,Ferdinandom i moju sa Kosjelnim,Terijem i Jagielkom ne zna msta da pomislim
                Plus igram sa 3 napadaca Bony,Lukaku,Runjavi po meni nisam imao jos jaci tim ali ne bih da se ureknem
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #38
                  Dobio kodove od Alekse i Ljube i Ukija , Hvala im jos jednom . Jeste da je Ljuba grobar ali je covek a i Uki je grobar

                  @Bice, ma hteo sam sto jacu sredinu da imam, i mislim da sam pogodio . Mada mozda promenim Ereru i Miralesa, Zamoru za neku drugu kombinaciju.
                  a sta ti je sa sredinom?
                  A za odbranu Davis i Ferdinand su upali zbog Hangelanda, gledao sam gostovanja, i nekako mi cini da ce ovi imati lakse tekme trenutno, tj tu ce "mozda" moci da savuvaju mreze
                  Last edited by l1m4r; 08-08-14, 16:23.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • #39
                    Sredina mi je trenutno:Gerard,Matic,Nasri,Remzi
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #40
                      Помозите ми и реците ми шта мислите, коју двојицу одавде да изаберем. За сада ми стоје Коларов, Кошћелни и Вертонген.
                      Сигуран ми је Коларов, а шта цените за ову другу двојицу? Био ми је Мертесакер уместо Вертонгена али је пожутео па сам га заменио.



                      П.С. Већ имам по 3 комада из Јединства и Челсија, па на њих не обраћајте пажњу.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Skrtelа i Soа sunce ti tvoje
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • #42
                          Па не могу Шоуа, ви'ш да сам написао димам 3 комада већ из Манчестера. Размишљао сам о Шкртелу али се плашим да не добије неки црвени. Мада ћу вероватно да га убацим уместо Вертонгена.
                          Сачекаћу да се јави још неко.
                          Last edited by Урош94; 09-08-14, 01:35.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Ja sam prosle godine imao Walkera dok se nije povredio,i lepo mi je donosio bodove.Imao je cak i nekoliko asistencija..
                            Posle im se pola odbrane povredilo,i primali su stalno golove.Kapiram da ce Poketino malo da ih pritegne u odbrani,tako da Vertogen ili Walker bi bio logican izbor...
                            Sto se tice Arsenala,imali su trecu-cetvrtu odbranu u ligi.Kuci su bas malo golova primili,i imali su dosta klin sitova,tako da je Koscelni isto logican izbor...

                            p.s. Davies iz Tot-a kosta samo 5....zanimljivo...
                            On bi trebao da bude redovan u prvih 11...
                            Last edited by z0La; 09-08-14, 11:48.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • #44
                              Gde da ne stavite najjaceg stopera u ligi(citaj Laurent Koscielny).
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • #45
                                Evo ja sam se vratio s mora , tako da oni koji jos nisu usli u ligu , a zele to , mogu mi poslati poruku za kodove :

                                Meni je bolesno tesko da sastavim tim , ali bas bolesno ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X