Announcement

Collapse
No announcement yet.

ISTINA, pa na "sud"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Jos jedna moja ispovest tj. ISTINA.

    Mrzim poklone!
    99.9% se uvek razocaram a glupo mi da osobi koja mi nesto polanja to da kazem, pa samom sebi ispadam totalna kreten kada se nagovaram da glumim ugodno iznenadjenje i neku srecu.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • #17
      Zato je kod mene u drustvu uvedeno pravilo da slavljenik kaze sta mu treba, mnogo je i lakse za poklon i ne moze da se desi da se omasi
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • #18
        Izbrisala onaj post, promasila temu
        Sto se tice poklona, ja bas volim da dobijem poklon, kao malo dete sam
        Naravno za svaki slucaj bar mesec dana kao slucajno pricam sad ce mi rodjendan i onako fino provucem sta mi treba, sta bih volela
        Mislim da je tako bolje nego da glumatam kao, jaooooooooo sto mi se svidja a po licu mi se vidi da mi se ne svidja, jeste da se poklonu u zube ne gledaali mislim da je ovako bolje.
        Naravno mojim najbizim, mislim na porodicu sam davno rekla da mi kupe samo cvece(kupim sama sebi sta mi treba), a dvema najboljim prijateljicama kazem sta da kupe kao i one meni.

        @AIRBORNE
        Pises ne volis poklone, pa sto to onda lepo ne kazes, ili volis ali ti blam da kazes sta bi voleo da dobijes na poklon
        Last edited by Pertla; 24-07-14, 18:13.
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • #19
          Ja u ovu tvoju "sudnicu" vise ne smem, opasno bre
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • #20
            Зато се моје друштво превише добро познаје и не можемо да оманемо у поклонима. На пример, ортаку смо иштампали мајцу са сликом прецртаних старки (мрзи их, мој човек). Другом купили дрес Лампарда и тако... Углавном мајце радимо и не грешимо.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by Petra View Post
              Izbrisala onaj post, promasila temu
              Sto se tice poklona, ja bas volim da dobijem poklon, kao malo dete sam
              Naravno za svaki slucaj bar mesec dana kao slucajno pricam sad ce mi rodjendan i onako fino provucem sta mi treba, sta bih volela
              Mislim da je tako bolje nego da glumatam kao, jaooooooooo sto mi se svidja a po licu mi se vidi da mi se ne svidja, jeste da se poklonu u zube ne gledaali mislim da je ovako bolje.
              Naravno mojim najbizim, mislim na porodicu sam davno rekla da mi kupe samo cvece(kupim sama sebi sta mi treba), a dvema najboljim prijateljicama kazem sta da kupe kao i one meni.

              @AIRBORNE
              Pises ne volis poklone, pa sto to onda lepo ne kazes, ili volis ali ti blam da kazes sta bi voleo da dobijes na poklon
              Koliko me podsecas na moju sestru,ona mesec dana pred rodjendan svaki dan prica koliko jos dana do njenog rodjendana plus nam prica sta da joj kupimo,dosadna je mnogo

              Aj i ja da se izjadam:

              Mnogo mi je zao sto prosle godine nisam prisao jednoj devojci da popricamo posto je bilo obostrano svidjanje(sto ja konj nisam znao,posto se ona meni svidjala kontao sam da me kulira samo),jer jednostavno nisam zeleo da gledam kako me odbija i eto kajem se mnogo zbog toga i dan danas.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #22
                Originally posted by bice View Post
                Mnogo mi je zao sto prosle godine nisam prisao jednoj devojci da popricamo posto je bilo obostrano svidjanje(sto ja konj nisam znao,posto se ona meni svidjala kontao sam da me kulira samo),jer jednostavno nisam zeleo da gledam kako me odbija i eto kajem se mnogo zbog toga i dan danas.
                Jos gore je kada pridjas sve bude super a ti si toliko odusevljen devojkom da zaobravis da joj trazis broj..
                Last edited by l1m4r; 24-07-14, 20:48.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • #23
                  Auu to je bedak bas
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by bice View Post
                    Koliko me podsecas na moju sestru,ona mesec dana pred rodjendan svaki dan prica koliko jos dana do njenog rodjendana plus nam prica sta da joj kupimo,dosadna je mnogo

                    Aj i ja da se izjadam:

                    Mnogo mi je zao sto prosle godine nisam prisao jednoj devojci da popricamo posto je bilo obostrano svidjanje(sto ja konj nisam znao,posto se ona meni svidjala kontao sam da me kulira samo),jer jednostavno nisam zeleo da gledam kako me odbija i eto kajem se mnogo zbog toga i dan danas.

                    Pa i tvoja sestra kao i ja idemo na siguricu, bolje biti dosadan-nego dobiti poklon koji nam se mozda nece dopasti

                    Prakticne smo
                    Last edited by Pertla; 25-07-14, 12:17.
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • #25
                      Ih bre airborn-e, sad me teraš da pravim retrospektivu..
                      -žao mi je što nisam uspela da na sniženju nađem Camper-ice u mom broju
                      -žao mi je što nisam smela da skočim sa bandzija
                      -žao mi je što se nisam popela na toranj u Pizi jer sam imala samo sat vremena u suludoj autobuskoj turi
                      -žao mi je što je moja omiljena plaža bila pod talasima od dva metra tog dana kad mi je trebalo mirno more
                      -žao mi je što nikad nisam uspela da napravim krofne kao moja baka..

                      i tako..
                      ma, nek' ide život..
                      Originally posted by gokara
                      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                      Comment


                      • #26
                        Dobro kazes @jagodice...ma, nek' ide zivot

                        Meni sad zao sto u osnovnoj skoli nisam smela da hodam po gredi, pa dobila keca, da preskocim kozlic, opet kec, zamal na popravni iz fizickog

                        Zao mi sto vise necu imati prilike da to uradim a ti imas sanse za neke nabrojane stvari za koje ti je zao
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • #27
                          Meni je zao sto nisam nastavila da ucim svirati gitaru

                          Comment


                          • #28
                            Super ste ali nemoj te sada da se tema pretvori u
                            nisam baki pomogla oko ustipaka...
                            Treba neka "dublja" ISTINA a da niko nikoga ne osudjue.

                            Last edited by AIRBORNE; 26-07-14, 00:03.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by SonjaFan View Post
                              Meni je zao sto nisam nastavila da ucim svirati gitaru

                              To Sonja, ja sam ex.bubnjar tako da znam o cemu govoris.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by SonjaFan View Post
                                Meni je zao sto nisam nastavila da ucim svirati gitaru

                                E, "ludo" crkoh od smeha vidis ja sam jedno vreme zelela da budem bubnjar, al i za to je kasno

                                @ AIRBORNE
                                Ovde ocekujes neku dublju istinu, a da niko ne osudjuje
                                Ma, zezas, a?

                                Edit:-sad videh da si bio exbubnjar
                                Last edited by Pertla; 26-07-14, 00:11.
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X