Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP eni Motorrad Grand Prix Deutschland

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ne bih se slozio sa vama....ovaj put su Yamahini vozaci sami krivi imali su identicne uslove kao i Hondini vozaci isli su u boks i Rosi je bio ispred Pedrose kada su izasli na stazu u treninzima nisu imali toliko veliki zaostatak da bi tek tako Honde pobegle...hteli to neki da vide ili ne ovaj put su iskljucivo Rosi i Lorenzo krivi sto nisu bar bili blize Hondama,koji je razlog bio da Marquez i Pedrosa obilaze po par vozaca za krug a Rosi i Lorenzo ne mogu jednog po krugu??? ja to ne mogu da shvatim i mislim da bi bilo glupo da kazete da je samo do Yamahe,ako mozete konkretno da mi kazete gde je Yamaha kao tim pogresila na ovoj trci?(tu ne mislim da su odmah stavili gume za kisu jel to nije uradila ni Honda tako da nije tu stekla prednost)....Marc Marquez sta reci cast mi je sto mogu da gledam takvog vozaca,neki ga porede sa Vetelom i njegovom dominacijom u f1 meni to nije ni blizu da znam da ce pobediti sve trke do kraja meni bi opet srce zaigralo kada krene da proklizava i da slama konkurenciju a ono sto najvise volim kod njega je taj osmeh posle trke prvi put kada to nevidim znacu da su ostali uspeli da ga uzdrmaju,decko ne samo da pise istoriju nego tera ostale do limita tera ih da se poboljsavaju i da uce od njega sve to sa 21 GODINOM !!!!
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • #47
      Nema problema , tj problem je sto je to usijana glava I sam je rekao da je malo vose rizikovao na mestima gde je bilo mokro.A sto se tice Denija i on je rekao da nije pratio MM pobegao bi mu (svakako mu je pobegao) sto mu dodje da su oboje rizikovali dok su VR i JLo sporijim tempom vozili tj ne dovoljno brzim za Honde.

      Comment


      • #48
        Pa eto Danijeva izjava dovoljno govori koliko MM izvlaci iz njih i tera ih da izvuku sto posto iz sebe i motora(sto je svakako dobro za sve nas ) sigurno da nije bilo MM-a ispred da bi Lorenzo sustigo Danija i da sam Dani nebi toliko pobego...jedino mi u celoj prici nije jasno sta se desilo sa Rosijem?ove sezone bas vozi toplo-hladno....
        sigpic http://caseystoner.com.au/

        Comment


        • #49
          Originally posted by dzoni gp View Post
          Ne bih se slozio sa vama....ovaj put su Yamahini vozaci sami krivi imali su identicne uslove kao i Hondini vozaci isli su u boks i Rosi je bio ispred Pedrose kada su izasli na stazu u treninzima nisu imali toliko veliki zaostatak da bi tek tako Honde pobegle...hteli to neki da vide ili ne ovaj put su iskljucivo Rosi i Lorenzo krivi sto nisu bar bili blize Hondama,koji je razlog bio da Marquez i Pedrosa obilaze po par vozaca za krug a Rosi i Lorenzo ne mogu jednog po krugu??? ja to ne mogu da shvatim i mislim da bi bilo glupo da kazete da je samo do Yamahe,ako mozete konkretno da mi kazete gde je Yamaha kao tim pogresila na ovoj trci?(tu ne mislim da su odmah stavili gume za kisu jel to nije uradila ni Honda tako da nije tu stekla prednost)....Marc Marquez sta reci cast mi je sto mogu da gledam takvog vozaca,neki ga porede sa Vetelom i njegovom dominacijom u f1 meni to nije ni blizu da znam da ce pobediti sve trke do kraja meni bi opet srce zaigralo kada krene da proklizava i da slama konkurenciju a ono sto najvise volim kod njega je taj osmeh posle trke prvi put kada to nevidim znacu da su ostali uspeli da ga uzdrmaju,decko ne samo da pise istoriju nego tera ostale do limita tera ih da se poboljsavaju i da uce od njega sve to sa 21 GODINOM !!!!
          auuuuuu dzoni
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #50
            Rekoh već da sam iznenađen odlukama oba tima, bilo je prilično kukavno to što su uradili. Marc je, za razliku od Assena, odlučio da pogleda šta ostali rade, video Matorog i Pedra na mokrim gumama i onda je i on to uradio. Zašto Lorenzo nije rizikovao sa drugim gumama, to mi je najveće pitanje.

            Što se tiče zaostatka, tu ima dosta faktora. Prvo, Marc za sebe odavno kaže da najveće greške pravi kad se opusti. Samim tim, logično je što je toliko vukao na startu, hteo je da uđe u kakav-takav ritam kako ne bi grešio. To znači da će više i da rizikuje... Dani ga je pratio jer je lakše kada vidiš šta se nekom ko ima brzinu kao ti dešava ispred tebe. Nije do zavetrine, prosto je bezbednije dati malo više da se ostane sa nekim ko je dobar marker. Rossi, mislim da mu je bila frka i da se nije snašao sa izmenama podešavanja.

            Comment


            • #51
              http://www.foxsports.com.au//motor-s...15413d24a06ffd

              ni ja tu nista ne bih menjala

              Enjoy it while it lasts, because talent like his is the stuff fantasies are made of.
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • #52
                Ни ја Роси би имао 4 победе и био би први

                Comment


                • #53
                  Nekaaaaa , sve ovo ide dobrim tokom . They may have won the battle but they didnt won the war - Optimista sam tako da svaki komentar je suvisan

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Drezik View Post
                    They may have won the battle but they didnt won the war
                    actually 9and counting..
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Vise se i ne uzbudjujem kad Markez dobija. Uglavnom se dzaba obradujem u kvalifikacijama
                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment

                      Working...
                      X