Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP eni Motorrad Grand Prix Deutschland

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Vanja #66 View Post
    Neverovatno kako na nekim stazama u ovom delu sezone i Vinales i Salom imaju problema, ovo su užasne pozicije za njih...
    Izgleda, da se Maverick delimicno popravio u kvalifikacijama pa krece sa 13-og mesta, dok je Luis zabetonirao 24-to. Kad se osvrnem na neke od prethodnih trka, cini mi se da Vinales malo bolje cita taj motor. Nije Salom toliko los, ali je po meni, u kljucna 2 navrata pao sa motora i mozda malo poljuljao samopouzdanje. U tim trenucima se trka lomila, a on je bas bio brz na stazi i debelo napredovao. Ako u moto2 obojica prikazu barem deo onoga iz moto3, bice sjajno.
    sigpic
    No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

    Comment


    • #17
      Pa kad vec spominjete Ponsovce ovdje... Jonas Folger i Sam Lowes, momci za koje uvijek navijam, nema ih nigdje danas. Navikao sam da Lowes uvijek izlijece sa staze, ali Folgera nigdje. Nista nije napravio.
      Svidja mi se ludilo Jordija Torresa, koji je konacno visoko plasiran, takodje i Yonni Hernandez u GP mi je danas simpatican bio
      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
      sigpic

      Comment


      • #18
        Marc Marquez, hmm... Da li je bio potreban onaj zadnji frapantan krug na stazi Sachsenring? Da li je bio svestan da niko nije mogao da ga ugrozi u tom trenutku? Sve Yamahe su, ukljucujuci i onu Forward-vu, vrtele iznad 1:22, Bradl bio daleko od svog najboljeg vremena, a Dani ronio po sljunku! Da li mi to svedocimo kako do jucerasnji klinac zeljan zezanja i zabave, pretvara sebe u hirurski preciznu masinu za rezultate, kojoj je jedini cilj da obrise sve postojece rekorde u istoriji motoGP-ja? Ako i uspe u tome, svaka mu cast. No, na jednome ce morati da poradi, a to je duhovitost. Ipak Vale je poseban...
        Napomena: Nisam Rossijev navijac!
        sigpic
        No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

        Comment


        • #19
          1.Mrq
          2.Brd
          3.Ros
          4.Lor
          5.EsA
          6.Ian
          7.Dov
          8.EsP
          9.Bau
          10.Hay
          11.Cru
          12.Red
          13.Her
          14.Abr
          15.Aoy

          Comment


          • #20
            Pogresno mesto za kladjenje

            Comment


            • #21
              ko nije video nek pogleda

              http://www.motogp.com/en/videos/2014...achsenring+WUP

              nisam znao da se Dani toliko iznervirao

              Comment


              • #22
                vatreni zarkojoj ubicu se,majke mi
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Gogi View Post
                  No, na jednome ce morati da poradi, a to je duhovitost.
                  hahaha basmeni je urnebesno ono sto on radi ostalim vozacima na stazi,tebi nije?
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    ne daj se miko

                    eeeeeali ako je agerteru ovo stvarno prva pobeda onda nema vezenego luisito mi nije sav svoj,mada 2 bodica su za ovakav vikend puna kapa

                    auuuu sad vidim da je ova devojcica najvise stete napravila vinjalesuda malo bolje ovi razmisle kada pozivaju vajld kard vozace
                    Last edited by denia_el; 13-07-14, 12:17.
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      DOMINIK!

                      Comment


                      • #26
                        Dobre, jake pobede za Millera i Domija. Binder je možda trebao malo agresivnije, na sve ili ništa, ali podijum se ceni, nema šta. Najbolja Mahindra ovog vikenda, malo li je... Mali Marquez me malo razočarao, i dalje pravi greške, ako ih sasvim otkloni preko leta mislim da će ipak imati veću šansu da osvoji titulu. Ta priča se gotovo sigurno završava za Fenatia i Rinsa, ali ko zna, sve je moguće. Masbou, posle sto godina u klasi na podijumu, idemo kralju! Ne volim momke sa preko 20-21 u Moto3...

                        Domi fenomenalan celog vikenda, kao i Mika -36 Kallio. Rabat nasuprot tome se dosta mučio celog vikenda, što se baš i videlo. Suteri su ovde uvek bili jaki, odneše sve pobede od 2011... Franki Morbidelli otkriće vikenda, solidan je bio sve vreme, jedino sam se bojao da će malo da pretera u trci, ali ništa od toga... Na kraju godine preuzela ga je VR46 kuća, pružili mogućnost da vozi celu sezonu i to se isplaćuje. Maverick se iskupio za užasan vikend do trke, zamalo i podijum, ispreči se Nina, ali oprostićemo joj jer je žensko... i nume. Generalno slab vikend za novajlije, i Lowes i Folger i Salom su imali problema.

                        Comment


                        • #27
                          Nesto se smracilo, i oni oblaci su gadni. Samo da ne pokvare motoGP koji krece uskoro!
                          sigpic
                          No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                          Comment


                          • #28
                            Kakav oprostaj ? Nikad vise ! Nalozila se samo tako ...
                            PS.Zao mi Miku , ali cestitke novajliji . Uzareni Zarko , dobro je prosao ( njega mi je jos vise zao ) . Pohvale Maveriku .

                            Comment


                            • #29
                              Poce kisa. Bas sam baksuz!
                              sigpic
                              No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                              Comment


                              • #30
                                Kisa Rosi , kisa Rosi ... Vale travu kosi !

                                Comment

                                Working...
                                X