Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16

    sigpic

    Comment


    • #17
      Ima neka igrica na oficijalnom sajtu, po prvi put sad, fantasy Wimbledon, je l' cemo da se igramo?

      http://fantasy.wimbledon.com/
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • #18
        Naravno da ćemo da igramo.
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • #19
          Nista, pravite naloge i onda nadjite grupu SK FORUM.

          password: skforum123
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #20
            Dalje o igrici komentarisite na live temi, da ne bi ovu zatrpali
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • #21
              Da se ne ljute ostali, mnogo mi se sviđa Protino otvaranje W teme, bez mnogo statistike, osvajača, nepotrebnih podataka koje postavljamo svaki put... Vidi se da se čovek razume, konkretno, u suštinu (što ne znači da se ostali ne razumeju ). Svaka čast kolega, čista 10-ka.

              Imam utisak da će Endi ipak da napravi dobar rezultat, s obzirom na okolnosti, operaciju, formu i sl. Ne kažem da će da osvoji...ali...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #22
                Originally posted by EdinTM87 View Post
                Moguce da ce Djokovic imati vise sanse nego u prethodnim mecevima samo zbog nemogucnosti Mareja da nadje formu od povratka na teren.
                Naravno. Upravo je to razlog zbog cega je Novak u tom susretu favorit.

                Originally posted by EdinTM87 View Post
                Kretanje, prvi servis, volej, slajs sve na Marijevoj strani.
                Naravno. Da nije imao operaciju on bi bio favorit.

                Comment


                • #23
                  Mari je bolji od Novaka na travi. U prvom redu zbog kretanja. Bolje se krece. Ali to nije takva razlika da Novak nema sansi protiv njega.

                  U proslosti su servis i BH slajz bile dvije Novakove slabosti na travi. Servis to ne bi morao da bude. On ima dovoljno dobar servis, medjutim, precesto olako izgubi gem na sopstveni servis. Bojim se da cemo imati tu boljku i ove godine. Sto se pak tice BH slajza, jako ga je popravio. Tek cemo da vidimo da li ce se to odraziti na njegovu igru.

                  U svakom slucaju se vise plasim Federera nego Marija.
                  Last edited by NI; 23-06-14, 07:30.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by NI View Post
                    U svakom slucaju se vise plasim Federera nego Marija.
                    Ne znam, verovatno gresim ali imam neki osecaj da ce Novak ako zeli titulu morati da to uradi preko baby Feda i tate Federera. Finale izmedju Dimitrova i Federera bilo bi puno simbolike narocito ako bi baby Fed uzeo titulu u smislu: Kralj je mrtav! Živeo kralj!. Voleo bih da vidim to finale.

                    Comment


                    • #25
                      Dimitrov da uzme Wimbledon, nikad a mozda ni tad.
                      Genius, outrageous, the best ever! RF!

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by skeptik View Post
                        Ne znam, verovatno gresim ali imam neki osecaj da ce Novak ako zeli titulu morati da to uradi preko baby Feda i tate Federera. Finale izmedju Dimitrova i Federera bilo bi puno simbolike narocito ako bi baby Fed uzeo titulu u smislu: Kralj je mrtav! Živeo kralj!. Voleo bih da vidim to finale.
                        Dimitrov ima tezak zadatak. Na ovom Uimbldonu treba konacno da sazrije. Treba mu jak rezultat, iako mi se cini da je titula malo previse. Na njemu je.

                        Mari se muci sa formom, samopouzdanjem pa i motivacijom. Takve krize u karijeri se desavaju. Mogu naglo da prestanu a mogu i nikada da ne prodju.

                        Federer je jak, vrlo jak. Moguce je da on jos uvijek ima najbolju igru na travi na nivou jednog seta, ali to je turnir sa sedam meceva u 5 setova.

                        Ne vjerujem da Gulbis moze drzati konsistentnost dovoljno dugo za jos jedno polufinale. Ipak, ako bude dovoljno dobro servirao, trebace top klasa da ga izbaci.

                        Ostaju dva glavna kandidata. Novak i Nadal. Ako je Novak konacno naucio lekciju u RG, ima dobre sanse da osvoji Uimbldon. Lekcija ima dva dijela. Prvi, treba da mu je stalo do GS-ova ali ne previse. U protivnom mu zadrhti ruka u kljucnom momentu, a u zadnje vrijeme zna i stomak da ga zaboli. Drugi, ne valja izgubiti jos jednu sezonu zbog neuspjeha na RG-u.

                        Ali svi nekako olakao podcjenjuju Nadala. On je 5 puta bio u finalu, osvojio je dvije titule. OK, nije u top formi ali nije ni daleko od nje. I ima sampionsko srce. Ako dodje do polufinala sa Rodzerom, koliko god bih ja volio da Federer pobijedi, ipak je favorit Nadala. U finalu bi protiv svakog osim Novaka bio veliki favorit.
                        Last edited by NI; 23-06-14, 20:41.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by NI View Post
                          Dimitrov ima tezak zadatak. Na ovom Uimbldonu treba konacno da sazrije. Treba mu jak rezultat, iako mi se cini da je titula malo previse. Na njemu je.
                          Slazem se da je sve na njemu. Ima dobar zreb, u dobroj je formi, ljubav mu dobro ide... jednom recju zreo je da konacno napravi jedan iskorak vise u karijeri i konacno opravda nadimak. On je moj favorit iz senke za ovogodisnji WB.

                          Comment


                          • #28
                            Teško da je to senka iz koje mlađani kopirant može pucati na titulu. To je debela ladovina.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Mislim da Nadal ima veliku želju i cilj zbog ranih ispadanja u prethodne dve godine. Pretpostavljam da će biti zbog toga izetno motivisan, pogotovu na krilima 14-og GSa.
                              Last edited by miloolja; 23-06-14, 12:17.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • #30
                                Golubev nije pravi test, ali Novak je danas bio izvrstan. Vidi se na cemu radi sa Bekerom. Servirao je za peticu. Ni u jednom trenutku mu nije popustila koncetracija. Poboljsanji BH slajz ce i te kako dobro doci u Uimbldonu. To je i danas bilo vidljivo. Ipak najvaznije je da je puno isao na mrezu, a voleji nikad bolji, pogotovo drop volej. Par puta izvrsta cak i na nisku loptu.

                                Vidi se da rade i na FH dijagonali. Vidim i jedan nagleseni pokret na gore kod izvodjenja iste, ali to jos uvijek nije to.

                                Stepanek je pravi test.

                                Comment

                                Working...
                                X