Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2014./2015. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Galijani rešio da uzme Bonaventuru! Guarin zakomplikovao sve... I Bijabijani (Zakardo) doduše...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Milan prodao Kristantea, propao transfer Bije i kao zamenu dovodi Bonaventuru za €7m.



      Last edited by Il Capitano; 01-09-14, 21:48.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment




      • Gotov posao! Milan je dogovorio dolazak Đakoma Bonaventure iz Atalante. Reč je o vrlo zanimljivom 25-godišnjaku, koji igra na poziciji ofanzivnog veznog igrača i celog leta je bio povezivan sa dolaskom u Inter. Rosoneri su platili sedam miliona evra za njega. Bonaventura je zapravo najskuplje pojačanje Milana ovog leta.

        Comment


        • A tandem Luka Toni - Saviola

          Comment


          • i on je napunio 32 godine 6-ti put cini mi se za njega je vreme stalo kao i za Martinsa recimo ali ok zanimljivo pojacanje

            nemam reci za Zakarda, sad se vracam sa rucka koji se pretvorio i u veceru i izneverujem, slepac, u Primaveru bi ga prekomandovao odma

            Bonaventura mi je totalna nepoznanica tako da nemam komentar prosto znam samo kako izgleda lik i to zato sto sam video sliku sad i video da je moje godiste valjda ce biti dobar
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Kad je Barsa dovela Saviolu iz Rivera i Rikelmea iz Boke, kakav je sevdah meni bio to da gledam, loše igrali oni, Rikelme fosnas bio čak, 4. cenim na tabeli, ali meni opet bilo finoća, potez igrači sa prefiksom "bolikurac", pogotovo Huan Roman.

              Comment


              • Galijani izjavio da je Bonaventura zaplakao od srece prilikom potpisivanja ugovora
                postoje neke 3 opcije:

                - da Galijani troluje masu
                - da je Bonaventura zaplakao kad je video koliko mu je mala plata
                - da je stvarno zaplakao od srece sto ce igrati za Milan... kakav profesionalac, aj ja kad bi zaplakao ali on...
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Last edited by Rossonero; 01-09-14, 23:13.

                  Comment


                  • Vratio se otac

                    Comment


                    • taj Mbiwa pokidao u onoj sampionskoj sezoni za Monpelje, onda ga Milan trazio pa predsednik Monpeljea spominjao neke smesno velike cifre, na kraju kad je Milan odustao (na srecu) uzme ga Njukasl za neku ne veliku cifru... tamo koliko znam se nije naigrao i evo ga sad u Romi koja ocajnicki pokusava da nadomesti odlazak Benatije ali nece to tako lako ici... nemam nista protiv Mbiwe, zelim mu da povrati formu ali sva je prilika da je njegov zenit bila ta gotovo perfektna sezona u Monpeljeu

                      inace



                      postoji dubina i alternative sto mi se svidja, i dalje smo previse tanki na sredini za moj ukus ali nadam se da mogu da izguraju ovu sezonu u kojoj je jedina preokupacija Kalco



                      inace postoji taj jedan sal koji bude oduzet igracu nakon slikanja sa istim
                      Last edited by Miletić; 01-09-14, 23:36.
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post

                          inace postoji taj jedan sal koji bude oduzet igracu nakon slikanja sa istim
                          Ja bih ga poklonio Bijabijaniju
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment

                          Working...
                          X