Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2014./2015. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iturbe ce izgleda u Romu, nakon sto Juve ispada iz trke, evo citam da je cak i Evrin deal otkazan, bas rasulo kod njih.
    Mislim da se Roma odluclila za njega, jer je Shaqiri ispao iz trke, jer Bayern nece da ga proda (nisu ludi, pogotovo ne za 20m), a odbijena im je i ponuda za Yarmolenka od 18m, ovi traze 25m. Pa je Sabatini otac resio da je bolje dovesti odlicnog mladog igraca i izuzetnog potencijala za tih 25m ili malo vise, nego ovog.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Jedan član Rominog odbora potvrdio da Iturbe dolazi. Nešto ispod 30 miliona će ga platiti izgleda. Mnogo to novca, videćemo da li će se isplatiti. Zadnji put Roma dala toliko novca za Batistutu, i Bati doneo titulu, valjda i ovaj mali donese prevagu.

      Mnogo loš dan za Juventine, odlazak Kontea, mogući dolazak Alegrija, mogući odlazak Vidala i ispustili Iturbea iz ruku.

      Comment


      • Vredi se podsetiti... Odličan video, golovi u HD-u na YT iz Serije A su sada retkost.

        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Iturbe ce izgleda u Romu, nakon sto Juve ispada iz trke, evo citam da je cak i Evrin deal otkazan, bas rasulo kod njih.
          Dolazi on ipak, a i da on ne dođe nije neka propast, isto kao što nije propast što nismo doveli Iturbea za 30 miliona koliko traži Verona.

          Neko je pitao za raspored Serije A za narednu godinu, biće objavnjen 28.jula

          Serie A fixture date announced

          Comment


          • http://gianlucadimarzio.com/en/calci...medical-today/

            Ma kakvi, pa evo Di Marzio rekao da je potpisao ugovor sa Romom, medical danas. Navodno je u poslednjem trenutku Verona trazila jos 3m, i ovaj trazio vecu platu, Roma uletela i odradila deal.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Pa 28.5 miliona, meni to mnogo za njega u ovom trenutku, no opet ne daje Juve moje pare, nije da se ne bi obradovao Iturbeu. No i ja da vodim klub ne bih dao te novce za njega.

              The deal with Verona was reached for 28.5 million euro with no other players involved. Rudi Garcia is waiting for him in Italy’s capital, Iturbe is ready to start the next chapter of his career at Roma.

              Comment


              • Jeste puno love, pogotovo ako znamo da je on vec placen od strane Verone nekih 15m, i u roku od mesec dana zaradice bas toliko od prodaje.
                Mislim da ne treba sumnjati u Sabatinija.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  http://gianlucadimarzio.com/en/calci...medical-today/

                  Ma kakvi, pa evo Di Marzio rekao da je potpisao ugovor sa Romom, medical danas. Navodno je u poslednjem trenutku Verona trazila jos 3m, i ovaj trazio vecu platu, Roma uletela i odradila deal.
                  Brajkula kaže za Evru da ipak dolazi, ne za Iturbea. Jasno još sinoć bilo je Iturbe Romin.

                  Comment


                  • VRSALJKO U SASSUOLU! Zadranin je transferom od 7 milijuna eura napravio korak prema Juventusu

                    Comment


                    • sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Portugalski mediji pisu da je Juventus ponudio 16 miliona za Markosa Roha iz Sportinga,kao fazon UTD ipak racuna na Evru,dokle da se pisu gluposti
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • http://www.football-italia.net/52277...gliarella-deal

                          Spoiler

                          Comment


                          • Comment


                            • Ja sam bio uveren da on ostaje u Bayernu, ali nisam vise toliko kada sam video njegov tweet u kome on kaze, parafraziram, bitna je sadasnjost, a ne buducnost, odmah nakon izjave Beckenbauera da je on igrac za buducnost.

                              Mada ne znam koliko je taj izvor verodostojan, a i Falji je rekao da Ljajic ostaje u Romi.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X