Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2014./2015. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Freshman91 View Post
    Nista, najbolje onda da ga ne pustaju da igra nimalo u Interu.
    Mislim da je kod Shaqirija plata problem, a moze biti da smo jednostavno odustali od njega.
    Nije nemoguće. Dodo je maler, on će se povrediti i neće videti teren 2 sezone.
    Kupljen za pola miliona, i posle dve sezone čestih povreda i lošeg fudbala Sabatini ga proda za 9 miliona.


    Za koji dan dolazi Emanuelson, sa Doda i Balzaretija, na E. Kola i Emanuelsona, nije loše. Pominju se Jarmolenko i Šaćiri.

    Comment


    • #62
      Sve je to ok 9 milki, samo što ja cenim da Inter neće otkupiti Doda, tj. ima da prođe kao i onaj klinjaiz Čelzija što su ga doveli prošle godine, a i u slučaju da požele da ga kupe ima da idu na to da spuste cenu.

      Što se Šaćirija "Švajcarca" tiče, cenim da Roma ima pare da to izgura, dosta su okrenuli za tri poslednja prelazna roka, a u slučaju da Šaćiri dođe, Adem slobodno može da pakuje kofere.

      Comment


      • #63

        Comment


        • #64
          Ma meni je to mnogo sumnjivo da mi dajemo ovoliko para za Moratu?!
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #65
            Evo Di Marzo javlja da ipak jos uvek pregovaraju, da nije sve gotovo. Ako bude realizovan transfer pod tim uslovima, lose cemo proci.

            Comment


            • #66
              Bilo bi ok da ga dovodimo za 15 miliona tipa, a da je ta klauzula otkupna na 30, to je duplo za godinu dana da profitiramo, ovako...u svakom slučaju nisam pristalica tih otkupnih klauzula.

              Comment


              • #67
                Ja u opste nisam za to da se dovede Morata,po meni dobar igrac ali ne bi se on uklopio u ekipu.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #68
                  Ma decko ima strasan potencijal. Odlicno kretanje, dobra kontrola lopte, visok... jednostavno treba raditi sa njim i bice sve ok. Nece biti flop to mogu da garantujem, ali ova klauzula ce da sjebe stvari.

                  Comment


                  • #69
                    Ma sumnjam ja u 23 miliona i cenu, pa toliko nismo hteli da platimo RVP-a

                    Inače, Evra je izvestan za 3.5m, i mladi "novi Mesi" tu se peče priča da im uvalimo Maronea i neke novce. Baš precenjen Iturbe, baš mnogo traže za njega, mada imaju i osnova jer su ga oni sami platili 15 miliona, sasvim je ok da sada gledaju na njemu da zarade bar 10.

                    EDIT: Inače i sledeća sezona sa Totom

                    Totova misija - 200 golova!
                    Last edited by Brajkula; 09-07-14, 00:14.

                    Comment


                    • #70
                      Auuu drago mi je zbog Di Natalea mnogo,dace on vise od tih 7 golova koliko mu je potrebno
                      Inace pominje se da su Juve i UTD poceli pregovore oko Vidala,ne verujem ja u ovo ali ako se vec toliko arota razbacuje sa parama oko Morate znaci neko ide sigurno,ali nadam se da ostaje KING.

                      http://www.sportske.net/vest/transfe...re-186347.html
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #71
                        Mene više plaši što ćemo za još jedno krilo da poduvamo

                        Atleti to beat Juve for Iturbe?

                        Comment


                        • #72
                          El ariete se ha mostrado muy contento por el acuerdo entre clubes. "Estoy muy contento. Es un reto personal", manifestó.
                          El Real Madrid y la Juventus están muy cerca de cerrar el traspaso de Álvaro Morata por 22 millones de euros
                          http://www.marca.com/2014/07/09/futb...404892125.html

                          Velika zelja Contea bio ocigledno i ja ocekujem da se potpuno afirmise grande Alvaro.Bices ispracen majstore i da nam se jos brze vratis
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • #73
                            Nzm Dejane da li si upućen, ali u ugovoru postoji klauzula te kupovine od 30 i kusur eura i plus Alvaro da bira, hoće li da se rati u Madrid ili da ostane u Juventusu, dakle i ukoliko Real bude hteo da ga vrati on će imati pravo izbora. Bar tako nagađaju mediji.

                            Inače, meni malo preplaćen jer smo dali 20 i kusur milki za skoro pa neafirmisanog igrača, te pare nismo hteli da damo za RVP-a npr., ali ako gledamo na polju plata pustili smo Mirka koji je imao 3m po sezoni a doveli Moratu koji će imati 2.2m.

                            Comment


                            • #74
                              Upucen sam brate ne sekiraj se ti ako ga napravi Juve vraca se on

                              Alvaro je bas velika stvar u najavi vjeruj bratu,samo strpljenje da se pokaze ima da gori sve kad se razigra...vidis da je Conte zapeo bas za njega da se daju pare,nije to dzabe sigurno

                              Nece sigurno kao Tevez nula bodova u LS sad bi se mogla i grupa proci
                              Last edited by AK47; 09-07-14, 14:10.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • #75
                                Ma lepi Italijani mnogo ove godine u LŠ - Juve, Roma i Napoli...dudinja, samo da Juve ne zagovna kao prošle godine i biće to pristojno.

                                Comment

                                Working...
                                X