Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2014./2015. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam mislio da ovaj Richards ima jedno 35 godina a on samo 26,pa njega je bilo u pes-u 6 jbt
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Doveli i Badelja sinoć. Ima priče i za Kurtića iz Sasuola...

      Roma se trudi za 2 Francuza, Rabijoa i Janga Mbivu.

      Milan pokušava za Bijabijanija.

      Inter je blizu prodaje/pozajmice Guarina Valensiji. I čeka se dovodjenje nekog SS (Laveci, Borini itd.). Spominju se i Baseli i Bonaventura iz Fiorentine...

      Napoli prodao Galati Pandeva i Džemailija. Kao zainteresovani su za Lukasa Leivu...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Milan izgleda privodi posao kraju sa Parmom, spominje se nekih 4 miliona i Zakardo, po meni kradja

        samo da ne ode De Jong u poslednjim satima, onda sve gubi smisao jer je on motor ekipe...
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Najbrzi tandem na krilima na svijetu imate , ako dodje Biabiany

          On desno , Faraon lijevo .. Vrh
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Ajde brate potpisuj!

            Last edited by Rossonero; 01-09-14, 12:49.

            Comment





            • Biabiany pristiže u La Madonnina kliniku gde će obaviti lekarske preglede.
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Kakva kradja!

                Comment


                • Po meni prosek , još i kad se svi zatvore protiv Milana onda on nema neku funkciju...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Il Capitano View Post
                    Po meni prosek , još i kad se svi zatvore protiv Milana onda on nema neku funkciju...
                    nije niko ni rekao da je WC borice se on tu za mesto u 11 sa Menezom, tako i treba, zdrava konkurencija...
                    ali 4 miliona + Zakardo je jako isplativ transfer, zbog toga i odusevljenje, moze da doprinese dok je Zakardo 6. opcija u odbrani ako sam dobro sad na brzinu izracunao
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • I ja sam mislio da je dobar Bjabjani, ali kad ga pogledaš par puta shvatiš da ima samo brzinu. Baš glup igrač, ne zna pas na 5 metara da da, ima da nabije šećer Rosonerima.

                      Comment


                      • Krle jbm mu niko nije rekao da je WC igrac , ali kada dobijes takvog igraca (Biabiany) + Zakardo napusti klub to je i vise od kradje.

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Krle jbm mu niko nije rekao da je WC igrac , ali kada dobijes takvog igraca (Biabiany) + Zakardo napusti klub to je i vise od kradje.
                          upravo Zakardo, hvala za sve

                          neko je morao da isfinansira dolazak Biabiany-ja, Brajan Kristante prelazi u Benfiku za 6 miliona evra

                          los potez, ali i dalje je ovo najbolji mercato jos od onog u kom je dosao Ibra, samo da ostane De Jong i bicu zadovoljan
                          Last edited by Miletić; 01-09-14, 14:22.
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            Najbrzi tandem na krilima na svijetu imate , ako dodje Biabiany

                            On desno , Faraon lijevo .. Vrh
                            Teško pre Meneza da će Bianbiani da igra, a relano Menez izmislio pojam fudbala za tog bantu crnca.

                            Comment


                            • Od Intera jedno veliko NIŠTA danas! Guarin ostaje! Fora je što se i Taider vratio ali ide odmah u Sasuolo...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Teško pre Meneza da će Bianbiani da igra, a relano Menez izmislio pojam fudbala za tog bantu crnca.
                                Nisam rekao da je bolji , vec sam samo o brzini njega i Faraona pricao , tu im ravnih nema ..

                                Ali izgleda nista od transfera , maloprije procitah da je Zaccardo unistio sve , nece da ide iz Milana ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X