Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2014./2015. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najboljem napadacu na planeti sretan 30-ti rodjendan.

    Comment


    • Comment


      • Comment


        • Ajde neko nek meni ovo objasni kako je izvodljiva ova prevara, kako ?

          Lalatovićev pik umesto u Zvezdu otišao u Seriju A

          Comment


          • Voja Vranjanac

            http://www.mozzartsport.com/vesti/pa...tankovic/83418
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment




            • Official: Benatia to Bayern Munich

              Klasika poslovanje Rome, ode Mehdi dođe Manolas jeftiniji bar 50% i tako....sad druga je stvar što Serija A ne može da zadrži jednog krštenog igrača nakon dobre sezone u ligi.

              Comment


              • Nema sanse da Manolas nadomesti Benatijin odlazak, proci ce kao Torosidis, koji je pre dolaska u Romu bio najbolji u Olimpijakosu. Sa ovim potezom Roma je slabija 30%, tako da u najboljem slucaju predvidjam neko 3-4. mesto, mada to moze i gore da bude, ako upadnu u krizu sad na pocetku sezone, kada krene i LS, i Garsija ode.

                Comment


                • Doveli su oni već i Astorija, tako da pored Kastana imaju i njega, tako da imaju oni ok rešenja na tim mestima. Sada kada govorimo o Manolasu, unapred tu ništa preterano ne može da se kaže, evo npr. sam Benatija je došao u Romu dosta tiho za 13 miliona iz Udinezea, baš se nije dosta pisalo o tom transferu i čovek pod Garsijom iskidao, takođe Žervinjo kida, dosta igrača pod ovim čovekom daje svoj ekstra zbog njegovog sistema.

                  Dosta njima zavisi od prvog kola kada im dolazi Fiorentina koja na pripremama ima najbolje rezultate od svih klubova sa prošlogodišnjeg vrha tabele, ali sa druge strane i Junajted je kidao u pripremama pa gledaj sada, dakle ako izgube prvo kolo možda im sezona ode u pravcu u kom si ti nagađao, ako dobiju.....uglavno Roma je kvalitetna ekipa, ne može toliko zavisiti od jednog igrača, a oni su igrače prodavali i prošle godine, sad jedini je problem što se i ovaj prelazni rok nisu pojačali na mestu gde im po mom mišljenju najviše fali - u napadu !

                  No sve je ovo prazna priča ukoliko Juve dovede Šaćirija ili Falkaa kao što se piše ovih dana (u šta ja sumnjam) jer je Juve igrački najkvalitetniji tim, dok bi tako nekim transferom podigao razliku između sebe i konkurenta možda i na viši nivo nego što je ta razlika bila prošle godine kada je Juve uzeo 102 boda u ligi. To sve u kontekstu priče "Roma konkurent za titulu".

                  Comment


                  • Dosao da bude asistent Macariju, slicne formacije cepaju

                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Rekao je on već jednom da ne bi imao ništa protiv da vodi Inter...



                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Krivo mi samo sto Torres nije u Interu :/
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • polako sa slikama ima tu jos posla nekako mi se cini da nece doci, imam takav osecaj i nadam se da me isti vara



                          bio je i kod nas, sta ce covek dosadno mu
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Možda i bolje da vam ne dođe

                            Comment


                            • ako cemo da odigramo sezonu kao proslu, u maniru stabilnog prvoligasa bez ambicija za ista vise od opstanka onda nek ne dolazi... za bilo sta vise su Pacini, Niang i Menez kao lazna devetka nedovoljni samo nek on dodje, oziveli smo tolike karijere, zasto bi on bio izuzetak, a svo ovo vreme u Londonu igra veoma dobro dok ne dodje do zavrsnice, dakle samo tu egzekuciju da povrati i to je to (samo)
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X