Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2014./2015. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VALENTINO ROSSI #46

    Comment






    • Malaga 0-2 Fiorentina

      Scorers: Rossi 5 (F), Rodriguez 21 (F)

      Malaga: Ochoa; Rosales, Sergio Sanchez, Weligton, Antunes (Boka 72); Camacho (Recio 81), Duda (Juanmi 46), Sergi Darder (Juanpi 81); Horta (Samuel 81), Santa Cruz, Castillejo (Luis Alberto 46)

      Fiorentina: Neto; Savic, Rodriguez (Pasqual 82), Roncaglia, Alonso (Mancini 82); Borja Valero, Pizarro (Joaquin 74), Aquilani (Lazzari 66); Ilicic (Vargas 82); Rossi (Iakovenko 66), Gomez (Vecino 74)

      Comment




      • Real Betis 1 – 2 Fiorentina

        Vargas 27 (F), Babacar 37 (F), Matilla 53 (B)

        Real Betis: Adán; Molinero, Bruno, Jordi, Álex Martínez, Cedrick, Xavi Torres, Perquis, Pacheco; Rubén, Jorge Molina.

        Fiorentina: Tatarusanu, Piccini (Mancini 75), Hegazi, Tomovic, Pasqual (Roncaglia 87), Vecino (Pizarro 63), Brillante, Wolski (Iakovenko 30), Joaquin (Cuadrado 63), Babacar (Gomez 75), Vargas (Lazzari 63)


        Napoli 1 – 2 PSG

        Higuain 51 (N), Ibrahimovic 54 (P), Pastore 77 (P)

        Napoli: Rafael (Andujar 74); Maggio (Mesto 66), Koulibaly (Ghoulam 46), Albiol (Henrique 66), Britos; Jorginho (Dzemaili 46), Gargano (Inler 46); Insigne (Radosevic 80), Hamsik (Michu 46), Callejon (Mertens 46); Duvan (Higuain 46).

        PSG: Sirigu; Aurier (van der Viel 78), David Luiz (Camara 78), Thiago Silva (Marquinhos 14), Maxwell (Digne 78); Chantome (Verratti 58), Cabaye (Thiago Motta 58), Matuidi (Bahebeck 71); Ongenda (Pastore 58), Cavani (Ibrahimovic 46), Lavezzi (Lucas 63).
        Benitez pleased despite defeat

        Comment


        • Пасторе: Траже ме Јуве и Милан

          Дођи више јебо те туки.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Prema medijima Manolas sve blizi Juventusu transfer oko 11 miliona vredan,ceka se oficijalna potvrda.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Konte novi selektor Italije
              http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=888242
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Nema tu ligaškog sistema gde se Konte pokazao kao dobar, u knock-out fazi se i nije baš proslavljao, što ne menja činjenicu da je on verovatno posle Anćelotija i najbolje rešenje za italijansku klupu, takođe ne menja ni činjenicu da je to otac igrice, a eto mu čelendža da se potvrdi.
                Last edited by Brajkula; 15-08-14, 18:51.

                Comment


                • ....

                  Comment


                  • Hoce ko temu za Fantasy otvarati ovdje ?
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Ako Brajki to ne odradi, iako cisto sumnjam, ja cu otvoriti. Tim sam vec sklopio

                      Comment


                      • Meni nece biti tesko , imam to sve u glavi , samo da me cijene ne zajebu
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Ma nece, onaj fantasy od prosle sezone je bio bas dobar. Posebno kad su cene u pitanju.

                          Comment


                          • Ma ne kapiram ja poentu tog fantazija, msm iz mog ugla, ja to i onako pikam, trudim se prva dva tri kola i posle zaboravim da postoji, evo ako me pitate šta je bilo, ko je pobedio na prošlogodišnjem, pojma nemam.

                            Ali ćemo uslišiti želje ako su izrazito jake

                            Comment


                            • Comment


                              • Prosle godine u SK ligi sam bio 3. a pobedio je neki Poljak i to za nekih 20-ak poena ispred mene
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X