Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2014./2015. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da nije postavljeno.



    Sampa nastavlja gde je stala...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Rafa Markez u Veroni,Milan zainteresovan za Pandeva
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • ko je mislio da ne moze gore prevario se, uvek moze gore kad je Milan u pitanju... samo sto jeftinije da prodju, evo neka daju meni stan i neki Audi od sponzora i dzeparac igracu im ja, nisam los u defanzivi

        na kraju verujem da ce dovesti Tarabta i to krajem avgusta kada mu cena maksimalno opadne i to je to... ako uvale Robinja Al Ahliju ( koji mu nudi 4.5 miliona godisnje ) mozda stigne jos neko mada ne verujem, nismo mi te srece
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Da se potsetimo

          Comment


          • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
            ko je mislio da ne moze gore prevario se, uvek moze gore kad je Milan u pitanju... samo sto jeftinije da prodju, evo neka daju meni stan i neki Audi od sponzora i dzeparac igracu im ja, nisam los u defanzivi

            na kraju verujem da ce dovesti Tarabta i to krajem avgusta kada mu cena maksimalno opadne i to je to... ako uvale Robinja Al Ahliju ( koji mu nudi 4.5 miliona godisnje ) mozda stigne jos neko mada ne verujem, nismo mi te srece
            Ma nece biti nista ni od Tarabta, evo citam Rednap ga pozvao u prvi tim i obecao startnu postavu.Na kraju dolazi Pandev kao mister x.

            Comment


            • Barcelona 0-1 Napoli

              Scorers: Dzemaili 79 (N)

              Barcelona: Bravo, Montoya, Piqué (Le 59), Bartra (Deulofeu 74), Jordi Alba (Grimaldo 59), Sergio Busquets (Samper 59), Rakitic (Halilovic 59), Iniesta (Roberto 59), Rafinha (Adama 74), Munir (Sandro 59), Pedro (Bagnack 74)

              Napoli: Rafael; Maggio (Mesto 46), Albiol (Luperto 84), Koulibaly, Britos (Ghoulam 46); Jorginho (Inler 59), Gargano (Dzemaili 71); Callejon (Vargas 71), Hamsik (Zuniga 71), Insigne (Mertens 59); Duvan Zapata (Michu 46)


              Ovaj Klaudio Bravo brani SP kao vampir i onda mu se desi ovo....koliko to SP od nekoliko prosečnih igrača napravi asove.

              Comment




              • konacno jedna pobeda, cista, ubedljiva mada protiv Civasa, pitanje koliko je to merodavno

                kod drugog gola zivi zid bio nenormalno odmaknut ali svejedno odlicno izvodjenje Balotelija

                sto se tice transfera zavrsava se posao oko odlazaka Konstanta i Robinja, Armero bi trebalo da stigne po okoncanju tih transfera... nadam se da ce se nekako dogovoriti sa Diegom Lopezom mada tesko, a i ako je zaista suma 12 miliona evra onda bolje uzeti Perina koji je 9 godina mladji, dodouse ne sad na takvom nivou ali sa potencijalom da bude bolji
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Last edited by Lord Aleksoni; 07-08-14, 14:10.

                  Comment


                  • Update

                    Official: Robinho moves to Santos

                    Official: Pinilla joins Genoa

                    Parmini projevi

                    Parma squad numbers for 2014-15

                    1 – Alex Cordaz

                    2 – Mattia Cassani

                    3 – Djamel Mesbah

                    4 – Pedro Mendes

                    5 – Abdelkader Ghezzal

                    6 – Alessandro Lucarelli

                    7 – Jonathan Biabiany

                    8 – Josè Mauri

                    9 - Nicola Pozzi

                    10 – Ishak Belfodil

                    11 – De Oliveira Amauri

                    13 – Stefan Ristovski

                    14 – Daniele Galloppa

                    17 – Raffaele Palladino

                    18 – Massimo Gobbi

                    19 – Felipe Dal Bello

                    20 – Soufiane Bidaoui

                    22 – Alessandro Iacobucci

                    23 – Luca Ceppitelli

                    26 – Fabiano Santacroce

                    27 – Gianluca Musacci

                    29 – Gabriel Paletta

                    30 – Afriyie Acquah

                    32 - Marco Marchionni

                    33 – Andrea Rispoli

                    48 – Alberto Cerri

                    60 – Filip Jankovic

                    80 – Cristobal Jorquera

                    83 – Antonio Mirante

                    92 – Marjian Coric

                    99 – Antonio Cassano
                    Kad opikaju Kasano-Belfodil napad

                    Comment




                    • hvala ti za sve brate moj ali ne vracaj se vise, mozes turisticki eventualno

                      edit: Milan će se sutra sastati sa čelnicima Sassuola kako bi pregovarali oko Agazzija. Zbog povrede prvog golmana u Sassuolu su u potrazi za golmanom. Sportski direktor Sassuola sastaće se sutra sa Gallianijem u Forte dei Marmi, tema Agazzi. ‪#‎Sky‬
                      Last edited by Miletić; 07-08-14, 19:08.
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Vratiće se Robinjo do Milana, čisto da ponovi ormar

                        Sasuolo bi navodno i Storarija, mada sumnjam da će Juve da ga pusti.

                        Comment


                        • Alegri zelida dovede Zapatu iz Milana,a pominjao se i Bonera hahaha kuku ocu kuku majci
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ako kojim slucajem dovedete Zapatu da se ja pitam dao bi vam Boneru gratis.

                            Comment


                            • posao oko Armera prakticno zavrsen, na ime jednogodisnje pozajmice 500 000 evra Udinezeu, jos uvek nije objavljeno da li ce biti ukljucena i otkupna klauzula ili ne i koliko bi iznosila...

                              sto se tice Diega Lopeza pregovori takodje u zavrsnoj fazi, na kraju od nekih 2.5 miliona evra ispade da ce ga Milan dobiti besplatno, platice samo neke bonuse na kraju sezone

                              ja ne znam stvarno sta ljudima radi taj Galijani, da li ih hipnotise u toku pregovora ili sta, ne znam zaista

                              edit:



                              izgleda da je i zvanicno, mnogo dobar posao, sjajan golman
                              Last edited by Miletić; 09-08-14, 12:50.
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X