Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FORMULA1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    haha, Hamilton 10., nece imati vrijeme. Opaaaa Svaka cast za Williamse, sjajne kvalifikacije. BRAVOOOO MOMCI
    Treba pohvaliti i Kvyata koji je veoma visoko. Au kakve kvalifikacije au
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • #32
      Dafuq is this? Bravo za Williams!

      P.S. Hamiltone Hamiltone... izmiče ti titula ovako...
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #33
        Hamilton ponovo puca pod pritiskom u kvalifikacijama, a mogao je da ima najbrze vreme.

        Mada bez obzira na deseto mesto mislim da ce se brzo probiti u top4, sto duze oba Vilijamsa zadrze Rozberga to bolje po njega.

        Comment


        • #34
          Alonso dobrim startom moze dosta pomoci Luisu..
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • #35


            Očekivano ludačke kvalifikacije, Whiting je lepo rekao da se prelazak sa sva 4 točka preko linje u osmoj krivini neče tolerisati. Williams posle više od 10 godine uzima ceo prvi red, dobar posao danas, ali sutra će biti u problemima. Nisam siguran da ih to zanima danas uopšte. Bottas opravdano nezadovoljan, trebalo je da on bude na pol-poziciji, ali greška je greška.

            Hamilton je pod opakim pritiskom ili je bolid zakucao, jako čudno se sve desilo, nije zakačio travu zadnjim levim, niti je tu bilo neke prljavštine. Može biti da sa bolidom nije bilo sve kako treba, ali Hamilton je besan kao i posle Monte Karla sad u toku intervjua za SkyF1. Alonso večiti profiter (lepo što je ispred Danija, ali mislim da je mogao da izvuče i malo više), a vala i Kimi se izvukao što nije zadnji u Q3... Još jedno poveće razočaranje za Vettela, Bianchi se navukao na Sauber, ne mo'š ga odvojiti od njih...

            Comment


            • #36
              Polovini grida su u jednom trenutku izbrsana vremena...

              http://www.f1fanatic.co.uk/2014/06/2...es-qualifying/

              Hamilton još uvek nije pregledao telemetriju (mada počinjem da mislim da neće ništa posebno naći, ali sačekaću do sutra još, baš mi je čudno sve to), Alonso jeste pogrešio u drugom krugu u Q3...

              Comment


              • #37
                Sve cestitke Williamsu na ovakvom uspehu , sutra ce biti interesantna trka , Alonso je dosta blizu i obzirom da Rosberg ume jako lose da startuje , Alonso ako dobro startuje mogao bi da preskoci Rosberga a mozda i neki Wiliams , Vettel najvece razocaranje posle Hamiltona

                Iz mercedesa kazu da Hamilton nije imao tehnickih kvarova na bolidu iako je ono okretanje stvarno jako cudno ali sta je tu je . Ono sto je lose za Hamiltona je da startuje na super mekim i zato ce Hamilton morati imati jako dobar start , ne sme puno vremena da gubi iza drugih , hvala bogu do prve krivine ima dosta i ima ce sansu da napravi dobar pomak na startu , ako je Rosberg zeznuo Hamiltona onim izletanjem u Monaku , sada je Hamilton slucajno zeznuo Rosberga i kostao sebe i njega pol pozicije
                If the police cant stop you you must be on the dust

                Comment


                • #38
                  Da Mecka ne sabotira Hamiltona? Mozda su izabrali da guraju Rozberga
                  1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Njemci su to ...salu na stranu meni nikako nije jasno kako se Hamilton onako okrenuo ....Svaka cast za Wilijams i posebno za Masu od njega sam najmanje ocekivao pol...
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • #40
                      Moja majko... Kako ovaj prenosi vijesti na SK vijestima
                      Valeri Botas, Danijel Kvajt....
                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Mikinen View Post
                        Iz mercedesa kazu da Hamilton nije imao tehnickih kvarova na bolidu iako je ono okretanje stvarno jako cudno ali sta je tu je . Ono sto je lose za Hamiltona je da startuje na super mekim i zato ce Hamilton morati imati jako dobar start , ne sme puno vremena da gubi iza drugih , hvala bogu do prve krivine ima dosta i ima ce sansu da napravi dobar pomak na startu...
                        Uz taj motor do prve krivine može da bude makar 7, a posle do krivine 4 može i u Top5 da bude...

                        Originally posted by Mikinen View Post
                        ... ako je Rosberg zeznuo Hamiltona onim izletanjem u Monaku , sada je Hamilton slucajno zeznuo Rosberga i kostao sebe i njega pol pozicije
                        Ova ti je dobra...

                        Originally posted by quard1aN View Post
                        Da Mecka ne sabotira Hamiltona? Mozda su izabrali da guraju Rozberga
                        Nemoj da prizivaš teoretičare zavera, leba ti, znaš da im malo treba...

                        Originally posted by quard1aN View Post
                        Moja majko... Kako ovaj prenosi vijesti na SK vijestima
                        Valeri Botas, Danijel Kvajt....
                        Nego, jel se uz SK sprema OET?

                        Comment


                        • #42
                          http://www.frequency.com/video/f1-20...33430/-/5-4111

                          Taj video sam ja pronašao. Okrenuo se zato što su mu zablokirale zadnje kočnice. Trik sa ovom stazom je što ima nekoliko mesta koja imaju neravnine. To su krivine 2 i 8. Nešto kao kočenje posle tunela u Monaku ako znate na šta mislim. Kod krivine 2 se tu javlja problem sa kočenjem, a u krivini 8 se javlja problem na dodavanju gasa posle usporavanja (coastinga).
                          Last edited by MarkedOne8; 22-06-14, 08:39.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            To je onda baš loša sreća za Lewisa.

                            Dosta je toplije danas, svima će se gume više trošiti. Ako budu morali da brane pozicije ili ako budu iza nekoga u prvoj krivini, Williamsi će možda morati i 3 puta u boks...

                            Ako neko hoće: http://us19.chatzy.com/78502132850814

                            Comment


                            • #44
                              Odlicno si to zapazio
                              sigpic http://caseystoner.com.au/

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Vanja #66 View Post

                                Nego, jel se uz SK sprema OET?
                                OET je nebitan sada, analiza na repertoaru To je sve zrtvovanje da mogu cijelo ljeto pratiti Formulu, da ne moram uciti

                                Volio bih da Alonso do kraja stigne Massu pa da vidim taj duel. Nadam se da Bottas nece imati problema i ostati na podijumu, a Rozberg da zadrzi prvu
                                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X