Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Shardonnay View Post
    ti koji su apsolutno protiv Djokovica, ti ni ne navijaju. To su neku polu-ljudi koji mrze ceo svet, mrze i sebe, nemaju pojma koji se turnir igra, i slicno.
    Upravo o tome tekst pise, naravno tekst je preuvelican na celu Srbiju kako to obicno ide, ali veruj mi da od zemalja u kojima sam bio, takve ljude sam sretao samo u Srbiji.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Apsolutno je suludo da covjek koji se bavi proucavanjem socialnih dinamika izjavi ovako nesto. Nijedan normalan i pismen sociolog ne bi ovako nesto izjavio, nikada.

      Treba da se zapitam u kakvoj pecini je ovaj covjek zivio, ili odakle su ovog salabajzera izvukli
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by chofy88 View Post
        Upravo o tome tekst pise, naravno tekst je preuvelican na celu Srbiju kako to obicno ide, ali veruj mi da od zemalja u kojima sam bio, takve ljude sam sretao samo u Srbiji.
        Niste toliko jedinstveni...

        Glupa rasprava oko glupog članka, treba pomjeriti negdje drugo...istraživačko novinarstvo

        u rangu onog istraživanja kad je neka matematičarka dokazala da je nemoguće da Nole ide na Rogera 16 od 19 puta u SF...jer je ona bacala novčić, a dešavalo se upravo suprotno
        Last edited by shminka; 07-07-14, 21:21.

        Comment


        • Nemojte pogresno da me razumete, ne branim ja ovde niti ovog lika sto pise ovo, niti tekst, samo mi je nije jasno da postoje takvi ljudi
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Ljudi,.rekoh ja jednom da ne citate nista sto pisu domace novine a da je na bilo koji macin povezano sa Novakom. Kako znaju da se izlupetaju to je strasno. Nikad racionalno ne razmisljaju, uvijek emocionalno.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by chofy88 View Post
              Upravo o tome tekst pise, naravno tekst je preuvelican na celu Srbiju kako to obicno ide, ali veruj mi da od zemalja u kojima sam bio, takve ljude sam sretao samo u Srbiji.
              Mislim da skroz gresis, u Svajcarskoj sigurno ima ljudi koji ne vole Feda, u SPaniji Nadala itd. nismo mi bas najgori, takvih ima svuda.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Mislim da skroz gresis, u Svajcarskoj sigurno ima ljudi koji ne vole Feda, u SPaniji Nadala itd. nismo mi bas najgori, takvih ima svuda.
                Jedno je "ne voleti", a drugo mrzeti, uostalom stvarno je glupa rasprava
                sloboda ili ništa

                Comment


                • zato ćemo je bačiti, ako ništa u live temu...jer je aktuelna tema

                  Comment


                  • Otkud ova fina tema među odabranima u LIVE W, zar ovo nije za neku spam recimo?
                    Da ne čitam domaće tekstove o Novaku?
                    Shminka, nisam razumela tvoju metaforu....
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Koju metaforu

                      ma prebaci ovo gdje treba da bude, možeš i izbrisati, samo sam ga sklonio iz glavne jer tamo nije mjesto...

                      Comment


                      • a sto volim kad se dopisujete u okviru zakljucane teme, je l' to radite da zezate ostatak foruma?
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment

                        Working...
                        X