Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Vala je stvarno sramota od koga je Nadal izgubio
    iako me mali odusevio, moram reci da si u pravu. pogotovo sto bi raonica i federera dobio vezanih ociju tj finale ne bi dolazilo u pitanje .....
    čouk u ragnu onog sa darcisom, iako ce ozi biti igrac to je evidentno al je i uocljivo da je jos zutokljunac...
    milos ga lomi rutinski, postepeno.. na iskustvo takoreci
    sto se tice ove "nase" polovine, dimitrova sam uhvatio svega par gemova na citavom turniru tako da nisam kompetentan
    o novaku necu, mozda kasnije na fan temi :-//

    Comment


    • Dobice on masu, mora, on sad ima 75 kila cini mi se, a visok je 193 ali onda gubi na kretanju.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        usput, Pralica je skroz propao kao komentator, kakve je sve on gluposti pricao danas
        Role i Stan su odigrali ocajan mec, dok je Djokovic sigurnom igrom dobio Cilica, to su njegove reci

        Pralica se pre svega razume u tenis jer ga je igrao... tako je meni bar rečeno, ali mislim da to nije odvoljno za komentatora, pri tom je njegov rečnnik prilično siromašan, o boji glasa ne bih ima i gorih na SKu po tome.

        Posle meča je Novak jasno rekao da je kriv što je Marina vratio u meč i omogućio mu da osvoji dva seta i da je taj deo meča loše odigrao. A sigurna igra je apsolutno bila u poslednja dva seta, koja su bila i odlučujuća.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by cssr View Post
          iako me mali odusevio, moram reci da si u pravu. pogotovo sto bi raonica i federera dobio vezanih ociju tj finale ne bi dolazilo u pitanje .....
          čouk u ragnu onog sa darcisom, iako ce ozi biti igrac to je evidentno al je i uocljivo da je jos zutokljunac...
          milos ga lomi rutinski, postepeno.. na iskustvo takoreci
          sto se tice ove "nase" polovine, dimitrova sam uhvatio svega par gemova na citavom turniru tako da nisam kompetentan
          o novaku necu, mozda kasnije na fan temi :-//
          Kad je Nadala Darcis dobio onda svako moze da ga dobije. On je od svakog ove godine izgubio prvi set, znaci da nije ni blizu svog nivoa na travi. I jasno je zbog cega, te niske lopte mu ocigledno prave previse problema, nema mijenjanja pravca kao na sljaci ili pak betonu, ali na betonu barem ima spin, ovdje ga nema, posebno ne prve nedelje. Tako da nije do malog, on je bio mentalno dovoljno jak i vjerovao je, ali najvaznije nije fizicki pao. Na srednjem betonu, sporom i sljaci na tri dobijena seta sigurno ne bi vise od sedam gemova uzeo.

          Dimitrov se danas prebacao sa Endijem, cekao, nema sanse da tako igra u petak, bude li tako igrao ni do seta nece. Ali bice sigurno ofanzivan i sto je najvazije koristice slajs, Federer bi unistio Novaka tim slajsom, Dimitrov nije toliko bistar, ali da ima oruzje ima.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Pralica se pre svega razume u tenis jer ga je igrao... tako je meni bar rečeno, ali mislim da to nije odvoljno za komentatora, pri tom je njegov rečnnik prilično siromašan, o boji glasa ne bih ima i gorih na SKu po tome.

            Posle meča je Novak jasno rekao da je kriv što je Marina vratio u meč i omogućio mu da osvoji dva seta i da je taj deo meča loše odigrao. A sigurna igra je apsolutno bila u poslednja dva seta, koja su bila i odlučujuća.
            Jeste, koliko ja znam, a proverena je informacija on je zajedno trenirao sa Djokovicem dok su bili klinci...
            stoji da se razume u tenis, ali danas je stvarno lupao gluposti
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Do kad se ono vidi, do 22h po nasem?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Pralica se pre svega razume u tenis jer ga je igrao... tako je meni bar rečeno, ali mislim da to nije odvoljno za komentatora, pri tom je njegov rečnnik prilično siromašan, o boji glasa ne bih ima i gorih na SKu po tome.

                Posle meča je Novak jasno rekao da je kriv što je Marina vratio u meč i omogućio mu da osvoji dva seta i da je taj deo meča loše odigrao. A sigurna igra je apsolutno bila u poslednja dva seta, koja su bila i odlučujuća.
                Mozda se on razumije u tenis ali ja ne cujem nista sto bi ga svrstalo u pravog teniskog strucnjaka kao npr. Ivan Lasic i ima jos jedan sa SK koji bas poznaje ovu igru.


                Vladane, do 22 h i 15 po nasem

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Do kad se ono vidi, do 22h po nasem?
                  Cilic i Berdih su igrali do 22:35, ali to je bilo na spoljnom terenu, pretpostavljam da je ovde do 22:15, tako nesto
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Mozda se on razumije u tenis ali ja ne cujem nista sto bi ga svrstalo u pravog teniskog strucnjaka kao npr. Ivan Lasic i ima jos jedan sa SK koji bas poznaje ovu igru.


                    Vladane, do 22 h i 15 po nasem
                    Ivan Govedarica, naravno pored Viskovica koji je najbolji komentator.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Lasic najbolje poznavao tenis, on je radio od 2007. do 2009. cini mi se, onda otisao u Njemacku, bas je covjek razbijao iako je glas bio problematican.
                      sigpic

                      Comment


                      • Milos dva poena od prvog polufinala Slema

                        Jedan...

                        Ajde...........

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Lasic najbolje poznavao tenis, on je radio od 2007. do 2009. cini mi se, onda otisao u Njemacku, bas je covjek razbijao iako je glas bio problematican.
                          Meni je glas bio sasvim OK, bez problema se mogao slusati.

                          Govedrica je pravo dobar i onaj Aleksndar ja mislim ,obojica bolja od Pralice.

                          Comment


                          • Bojana i shminka gledajuci kako Rao demonstrira silu

                            sigpic

                            Comment


                            • Naravno, duboki riterni i to je to. Bravo Milose, bravo i za Nicka koji odigrao odlican Slem sa samo 19 godina.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Bravo za Nica, veliki je ovo uspjeh za njega, a Milošu svaka čast, zasluženo polufinale, odlične rezultate pravi, bravo momče crnogorče
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X