Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 World Cup Brazil - Group F

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    http://www.mirror.co.uk/sport/footba...CyYyZ.facebook

    Comment


    • #17

      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

      Comment


      • #18
        Originally posted by LegendaBL View Post
        http://www.index.hr/sp2014/clanak/bi...st/754770.aspx

        Shminka je pitao da li cemo igrati ostale tekme 4-4-2...u tekstu pise sve, slazem se da je Pjanic puno dobio sa Besicem da malo trci za njega...Miske je fantastican ali ne moze izgurati citavu tekmu...a Vedo u sastavu skine malo pritiska sa Dzeke ili on bude manje pazen od protivnicke odbrane zbog Dzeke, pa zabije gol kao mnogo puta dosad.
        Vidjecemo, ja vjerujem Papetu da ce naci dobitnu kombinaciju, samo treba biti strpljiv
        Ja opet čisto sumnjam da će Pape krenuti sa 4-4-2 na Nigeriju. Jedino da u tom susretu bude remi pa onda protiv Irana na sve ili ništa. Ipak je prevelik rizik krenuti sa napadača na ekipu koja ima dosta brzih igrača i vjerovatno će nam baš kontre biti najveći problem kao protiv Argentine. Može lako ostati rupa na sredini koju bi oni mogli iskoristiti, iako treba još jednom naglasiti da im vezni red protiv Irana uopšte nije djelovao organizovano, a o kreaciji da ne pričamo. Ali pitanje je kako će to biti protiv ekipe koja igra ofanzivnije nego li Iran koji je bunkeraška ekipa. Miske istini za volju ne može odigrati 90 minuta, ali može daleko više od pola sata, što je i dokazao protiv Argentine jer je cijelo poluvrijeme bio jako dobar. Bio sam pesimista po pitanju njega, no znatno je popravio fizičku spremu, što je pokazao i u pripremnim mečevima, a dosta je trčao i protiv Argentine. Krenuti sa 4-5-1, a onda ako bude gusto vrlo lako to prelazi na 4-4-2, samo Ibiševića ubaciti u igru umjesto Misketa i da igramo klasičnu postavku, al' u tom slučaju krila moraju biti raspoložena i pružiti mnogo više za razliku od meča sa Argentinom. Još mislim da bi Bičakčić mogao na klupu, previše kiksova i nesigurnosti koji mogu biti kobni u naredna 2 susreta. Možda je bolje da Kolašinac počne na stoperu ako Salihović bude oporavljen ili možda čak i Vranješ da počne utakmicu, znamo kakve je partija pružao u kvalifikacijama. Valjda će Pape gledati da prekide uvježbaju jer pravi je paradoks da je druga najvisočija ekipa prvenstva najtanja u skok igri.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • #19
          Jašta, treba ostati u istoj formaciji za Nigeriju...eventualno promijeniti za Iran

          Ludak je ovaj Pape, u izjavi kaže da je vidio dvije ekipe s kojima će biti teško...tako da se ne treba brinuti da se s njim igrači mogu dići u oblake

          Comment


          • #20
            Originally posted by shminka View Post
            Jašta, treba ostati u istoj formaciji za Nigeriju...eventualno promijeniti za Iran

            Ludak je ovaj Pape, u izjavi kaže da je vidio dvije ekipe s kojima će biti teško...tako da se ne treba brinuti da se s njim igrači mogu dići u oblake
            Biće dobro vidjeti i na koji način će Argentina probiti Iran, a tu očekujem hladno 3-4 razlike, pa možda čak i više. Mada, sa druge strane mi se ne možemo porediti sa Argentinom, vidjeli smo šta jedan Messi znači, jednostavno su se naši u većini situacija plašili kada su tu on i Aguero, a naših 5 igrača oko njih. Previše respekta je bilo, a jedini igrač na kome to nisam primijetio je bio Bešić. Čovjek se hladno i podzravio sa njima i odmah presing i agresivnost. Strašnog igrača smo dobili, sad vjerujem da su ga Nijemci pokušali dosta puta kaparisati što je on sam govorio, ali da ih je uvijek odbijao. A biće teško probiti ih, možda čak i Nigerija bude išla na bod jer znaju i oni da će Argenticni u 3. kolu biti rezervisani i vjerovatno sa drugom ekipom. Joj šta smo prijateljskih igrali sa ovim Irancima trebalo bi da smo ih prokontali.
            Last edited by Merlin; 17-06-14, 15:06.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • #21
              Najgora stvar u tekmi sa Iranom je termin,,,to je u 13:00po nihovom vremenu tamo...pitanje koliko će naši u tim uslovima moći trčati

              Po pobjedu protiv Nigerije, nema druge

              Comment


              • #22
                Originally posted by shminka View Post
                Najgora stvar u tekmi sa Iranom je termin,,,to je u 13:00po nihovom vremenu tamo...pitanje koliko će naši u tim uslovima moći trčati

                Po pobjedu protiv Nigerije, nema druge
                Nije da neće biti problema sa vremenom, al' brate za sve ostalo tu je Bešić. Dobra stvar je i što imaju dosta vremena za odmor, tako mislim da će biti spremni bez obzira na uslove koji budu vladali.

                U jbt evo gledam naš skor sa Iranom u ranijim susretima. U 5 odigranih mečeva nismo pobijedili, a Iran ima čak 4 pobjede, uz gol razliku 16-7. Pa kako smo bili loši da nas ovi uzimaju 4-0 i 5-2?
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • #23
                  A Bora otac kaže

                  http://mondo.rs/a702115/Mundijal/Ves...-dobri-su.html

                  Comment


                  • #24
                    Mažić sudi Argentina - Iran

                    Comment


                    • #25
                      Spahić se jučer povrijedio na treningu tako da je današnji propustio, ali u našem taboru govore da nije ništa ozbiljnije i da bi trebao igrati protiv Nigerije. Također bi i Salihović trebao biti spreman.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • #26


                        Comment


                        • #27
                          Nema šanse oka sklopiti, taman da ugrabim san sjetim se one Džekine stative i odmah premotavam film unazad.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • #28
                            Nedelju dana me jebe na koga mi liči.

                            #14 IRAN Andranik Timotian = The Sopranos Furio Giunta





                            Last edited by Abel; 23-06-14, 19:14.

                            Comment


                            • #29
                              Bas onako ga je pomno slusao Ezequiel :

                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment

                              Working...
                              X