Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 World Cup Brazil - Group D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16


    Spoiler

    Comment


    • #17
      Originally posted by Brajkula View Post
      Ja samo nemam osećaj što guraju ovog Paletu pre Bonučija i Ranokije, no ajde.



      Znam, no sam se potajno nadao da će ipak na gol.
      Mnogo inteligentan taj Paleta, jes ima najgoru frizuru na svetu, ali baš inteligentan taj igrač.
      Bonućiju zna samopouzdanje da padne pa da pravi amaterske greške, Ranokiju neću da komentarišem.

      Comment


      • #18
        Jos 20-ak minuta.

        Comment


        • #19
          Moram ispostovati Azure i ovo svetsko, najvise u ime nekih starih divnih dana.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • #20
            Imas najbolji sastav od one ekipe sa EP 2004. Imas najvise dobrih opcija sa klupe od istog tog prvenstva. Imas spoj mladosti i iskustva, imas bre sta god hoces i ti stavis Danija fuckin Velbeka u prvu postavu mrtav ladan. Lalana, Vilsir, Barkli, Ox?

            Engleze najvise volim posle Kolumbije ali navijam za Italiju dok je ovaj na terenu.

            Ide to u nekih 2:0, Mario i neki Pirlov prekid.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Otislo zelene boje dosta izgleda
              sigpic

              Comment


              • #22
                Evo neka se odmori Dzejmi Lanister malo, barem do kraja svetskog
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • #23
                  Prvo da cestitam Brajkiu, Rossu, Hedu, Proto i svima koji navijaju za Italiju .

                  Svi hvale Pirla a meni je utakmicu dobio golman Italije. Dva glupa gola Italije ali prelepa. Glupa. Sa strane Engleza jesu glupa, ne smes da dopustis da primis onakva dva gola, drugi pogotovu, a prvi je lopta prosla pored 5, 6 igraca.

                  I da ono sto svi znamo, najveca mana Engleske jeste selektor. Dok ne budu imali normalnog selektora nece nikada nista osvojiti.
                  Za mene nikad gori Italijani (i ako se neko nece sloziti) i nikad konkretniji Englezi. Ali dzabe sve to kada ti je selektor kreten, kada umesto da iskoristis svoju brzinu na maksimumu ti to ne iskoristis, stavis Runjavog levo, pa desno, pa levo, pa tek onda u sredinu, bolje da ti nije igrao veca bi bila korist od njega. Wilserica mnogo los. A Velbek, Staridz, i Sterling nisu dobili jednu loptu iza ledja odbrane Italije. Dali gol sa krila (prelep) i onda samo guraj na krilu.. Glupost.

                  Italija se povukla, branila rezultat, iz dve lose postavke dva gola, jbg treba to znati.

                  I pored poraza Engleza, ja ocekujem njih i Italije da prodju dalje.

                  Da dodam i Bice-a
                  Last edited by l1m4r; 15-06-14, 02:06.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • #24
                    Steta sto se ne mirise Prandelli sa Criscitom, ili sta vec. Jos veca sto De Sci ne moze da prestane da se povredjuje Neko ce definitivno iskoristiti onakvu odbranu. No kapiram da su Italijani ovom pobedom 99% prosli grupu.

                    EDIT: Maric vec izneo moje misli na drugoj temi
                    Last edited by p4p1; 15-06-14, 02:25.

                    Comment


                    • #25


                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • #26
                        Kako očajni Englezi, očajni, bez ideje kako da pobede, baš dno. Pa njih sabije Italija u brzini "baš koliko nam treba" i uz to na 2:1 ne daju im loptu, 90% tačnih dodavanja izdrkavanje kroz pas, baš onako ih šmekerski odradili, bez preteranog zapinjanja, ali dovoljno da se ovakvi Englezi dobiju. Pored toga stativa i prečka, mnogo je kume.

                        Ne znam šta ovaj Prandeli vidi u Paleti ovom, očajan igrač, baš ispod levela ostalih igrača na terenu, takođe ubacivanje Paroloa, wtf ? Ali zato Darmian, kakvo otkrovljenje, bravo, bravo !

                        Dakle, Italijani ovo 99% preskaču, nema greške, neče izgubiti oni ovo u grupi, plus ako im se vrati Grande Gigi da tu ulije dodatno poverenje i to je to.

                        Pirlo doktorirao ovu igru, greota da mu se ne da zlatna lopta za života, greota !!!

                        Comment


                        • #27
                          Zaseban post mora jer se radi o božanstvu

                          Comment


                          • #28
                            Kako je ovaj Roy Hodgson limitiran trener, to na svetu nema, bas za one male ekipe. Sta je on hteo sa onom ekipom ? I kao takvi su cak igrali dobro. Rece meni Akan pocinje Welbeck 100% i ja mu ne verujem, ne verujem da je ovaj toliki baksuz.
                            Plus, nmg shvatiti kako nije do sada izvalio da Gerrard nista ne moze kao zadnji vezni, kada ga pokriva samo jedan vezni, plus tim se Hendo jos vise ogranicava, jer nema nikakvu slobodu napred, i zarobljen je dole. Rooney je "trebao" da bude taj pomocnik kao veznjak, ali covek vise bio na krilu, kao i Sturridge, jedno vreme nema spica uopste, nema plana igre, sve na individualni kvalitet se vuklo maksimalno.

                            A onda dobijas Italiju koja ima dodatno pojacan vezni red sa 5 igraca, i ocigledan flaster koji se morao staviti na Pirla, ali nema ko, kad imas samo Hendersona koji je upotrebljiv kod presinga. I gubis na rezultatu i vrsis izmenu, ubacujes Barkleya (hajde moze da prodje), ali cemu izlazak Hendersona koji je mogao jos dva meca, a ne izbaciti Gerrarda koji je vidno bio los, i slabo mogao da pokriva, usporavao igru, koja treba biti brza, a mogucnost imas da dobijes onakav mobilni trio u vezi. I na sve to, cemu ulazak Lallane, kad ti treba Lambert u onakvim situacijama vise nego ista. Prosto ne mogu da verujem da je ovakav podmladak i potencijal igraca dodeljen ovom tipusu.

                            Svaka cast Italiji, na kraju su i vise pretrcali od Engleza, zato nemojte one fazone "sa pola gasa" i tako to, da bi se degradirali eforti Engleza, a dodatno uvecao kvalitet Italije. Muljali su loptu besumucno nekad i gore od Spanaca kako to oni umeju, pa ne naprave nista.

                            Sa neutralne, dobar mec je bio, i cestitke Azzurima na forumu, kao i mom bratu Brajkuli.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Sandugp View Post
                              Pre nekih ne znam ni ja koliko godina sam igrao protiv Kijelinija, dolazio sa kadetima u Valjevo u skolopu neke njihove turneje. Tada je jebao mamu po levoj strani: brz, prodoran, odlican i u napadu i u odbrani. Koliko se secam on je i u Juveu krenuo kao levi bek. Ali godine cine svoje i splet okolnosti, pa je vremenom postao jedan od najjacih centralnih bekova. Po levoj strani cak ni u defanzivi vise nije toliko koristan, daleko od toga da je los, ali...
                              Btw Djordjo dogura do jednog od najboljih bekova sveta, a ja do ovog foruma

                              Ja sam bas njega zapazio na U21 2007 da je igrao na toj poziciji, jer su tada igrali sa nasima u grupi.Samo se tada secam da je igrao tu, sledece sezone posto su igrali Seriju A(ne mogu da se setim ko je prenosio), ali kad god sam ih gledao, sto i nije bilo tako cesto, on je igrao stopera.Moguce da je u sezoni 2006/2007 igrao levog beka, ali niko tada nije prenosio Seriju B.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Maric91 View Post
                                Ja sam bas njega zapazio na U21 2007 da je igrao na toj poziciji, jer su tada igrali sa nasima u grupi.Samo se tada secam da je igrao tu, sledece sezone posto su igrali Seriju A(ne mogu da se setim ko je prenosio), ali kad god sam ih gledao, sto i nije bilo tako cesto, on je igrao stopera.Moguce da je u sezoni 2006/2007 igrao levog beka, ali niko tada nije prenosio Seriju B.
                                Licno sam se posle svetskog 2006 i te afere, pa kasnijeg pomilovanja Milana: Bilo je nesto tipa idete u seriju B i imate neki minus na startu, pa onda idete u B ali startujete bez bodovnog minusa, pa posle jos nekih zalbi ipak cete ostati u seriji A ali ne igrate evropu, da bi zatim dobili ucesce i u LS i uzeli tu istu LS. A Juventus ko jebe.Silvio,Silvio .... Naime posle toga sam se totalno razocarao u fudbal i nisam vise toliko pasionirano ni pratio. A Juve samo iz nekih novinskih cllanaka cisto da vidim kako im idu rezultati. Pa za Kijelinija ne mogu da tvrdim gde su ga trpali, tj na koju poziciju. Ali da je kao mladji bio mnogo bolji po levoj strani u to sam prilicno siguran
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X