Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 World Cup Brazil - Group D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na temu Mario - Mario ti da, Mario ti uzme; da ti tri boda protiv Engleske, uzme ti protiv Kostarike.

    Mada nije on meni problem ove selekcije, mene su lično danas mnogo razočarali Kandreva, Mota i Insinje zvani nijedan duel nisam dobio, oduvali ga svaki put.

    Na Abatea ne bih trošio tastaturu, bolji ovi bekovi Kostarikanaca.

    EDIT: Hteo ja danas da napišem, ali reko neću jer lako je biti general posle bitke, meni je i Prandeli ovde podbacio jer je spremio utakmicu na isti način kao sa Englezima. Msm ni ja ne bih ovo uradio da sam bio danas na njegovom mestu, ali čini mi se da je trebalo, a trebao je da izađe u formaciji 3-5-2 i tako igra protiv iste formacije, tu upotrebi Konte filozofiju u Seriji A, drkanje lopte do iznemoglosti sa klasu slabijim protivnikom tako tražiti priliku, posed 70:30 a da se iz njega napravi jedva jedna prilika i jedna polu šansa, i tako tražiti rupu, ako je nema samo pojačavati gas, gol sigurno ne bi primili.

    Lepo postavi dole Juve odbranu, bekove može iste, mada mogao je u tom slučaju i Kandervu na bok umesto Abatea i gore Kasano Baloteli, ili možda Baloteli Imobile, i milina, dobila bi Italija.
    Last edited by Brajkula; 20-06-14, 23:13.

    Comment



    • sigpic

      Comment


      • @Jack 10



        00:47

        Comment


        • Costa Rica 'inspired by Juve'

          Što ovako da me pljune ovaj brat, što ?

          Comment


          • Citam ove izjave Rooneya i ostalih, kako hvale Roya, kako je on veliki motivator, kako ih spremi za mec psihicki.
            Kako bre ovaj covek moze da te motivise ?

            [VINE]MTrtQLuuhY0[/VINE]
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment




            • Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

              Comment


              • http://www.thisisanfield.com/2014/06...look-mediocre/

                Lepo napisano za Liverpulovce, slicno sa igracima ostalih ekipa.
                sigpic

                Comment


                • Evo i ovi pominju dva veznjaka pored Gerrarda, mi o tome trubimo mesecima, ali Hodgson ne zna nista. Za Hendersona slicna prica, odlican ovaj termin "not been let off his leash", gotovo opisuje situaciju u kojoj se Hendo nalazi.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Hodgson names #ENG XI to play #CRC TOMORROW: Foster, Jones, Cahill, Smalling, Shaw, Wilshere, Lampard, Milner, Lallana, Barkley, Sturridge
                    Oxlade izvrnuo zglob na treningu, nece biti za sutra u bilo kakvoj kombinaciji. Iako se ne bore ni za sta sem za cast, videcemo sutra koliko ova postava moze.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Roberto Carlos on Roy Hodgson: "It's not that I did not have a good relationship with Hodgson. It is just that Hodgson doesn't know much about football."
                      ....
                      sigpic

                      Comment


                      • Video sam neki citat, od njega isto, gde kaze da mu je skoro upropastio karijeru jer ga je stavljao u vezni red.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ne znam da li je bilo, ali neka.

                          Comment


                          • Jose Mourinho believes Italy should take a pragmatic approach against Uruguay in today’s do or die World Cup clash.
                            Juče, Italija će u 3-4-2-1 da izađe, dakle 5-4-1, dakle Điđi idi spavaj

                            EDIT: Mada se pominje i 3-5-2 Juveov.
                            Last edited by Brajkula; 24-06-14, 15:22.

                            Comment


                            • Prolazi Italija, Urugvaj bas nista ne igra i daje golove ni iz cega. Ako se neki Darmian ne izglupira kao Englezi, nema brige. Urugvaju je ovo prvenstvo jedini adut u toj privrzenosti reprezentaciji i karakteru al' ako ova dvojica napred ne izmisle gol, dovidjenja.
                              sigpic

                              Comment


                              • http://www.mozzartsport.com/vesti/ba...-sramota/79265

                                Torima ti si jedini "ostavio" svog sefa, svog trenera.
                                Koji los pokusaj patetike.
                                Ni mangupi nisu kao sto su nekada bili.
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X