Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 World Cup Brazil - Group B

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Brajkula View Post
    Potrošen je španski roster, kada to kažem pre svega mislim na igrače Barselone. Ne mogu ljudi da održe visok tempo toliko dugo i sam ovaj pat reprezentacije Španije, kao i Barse na evropskoj sceni je prirodan. Jesu to majstori ove igre ali su i ljudi, a ljudi se troše. Pri tom glavni akcenat bi stavio na Ćavija i Inijestu, oni odavno nisu oni igrači iz šampionskih dana Barse, pogotovo ovaj prvi, a to su zapravo dva glavna imena u oba pominjana tima.
    Cavi je evidentno potrosen, treba mesto otvoriti Kokeu a on moze 15-20 min kada treba ubiti utakmicu. Andres moze i dalje ali se mnogo trosi na krilu. Iskljucivo u sredini. Kosta nije spic za Spaniju, bar ne za ovaj stil igre.
    sigpic

    Comment


    • #32
      Na stotinu reakcija koje sam ja video, svega desetak je bilo ismejavanje Španaca, a ostalo oduševljenje reakcijom protivnika.

      Sam fudbal nije rocket science pa se može sve izanalizirati posle bitke, ali ko je očekivao ovakav otpor pre tekme.
      Imaš Svetske prvake sa glavnom snagom u sredini i Eredivisie odbranu sa dodatkom Aston Vile da brani nalete.
      Najveći utisak mi je to koliko su uspeli da ih steraju tamo gde Španci najmanje hoće da budu - na bokove.
      Mogao je meč lako da se odmota drugačije, te ne mislim da je Holandija ni posle ovog veći ukupni favorit, sve i da Španija bude druga i ide na Brazil, bezobrazno je disrispektovati takav tim.

      Comment


      • #33
        Ja sam ismevao Kasiljasa i zato me Bog kažnjava evo Bufon se povredio, verovatno će Perin večeras da debituje.

        Ispao sam loš čovek i zbog toga sam kažnjen

        Comment


        • #34
          Sinoc, zaspao nisam stigao da odgledam celu utakmicu, sad gledam reprizu. Dobra utakmica bila nema sta. Branio ovaj cileanski gosa odlicno.
          Nije ni Cile neki utisak na mene ostavio.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • #35
            Opasna je bila Australija, fino su trcali kontre. Nisam mislio da se mogu oporaviti poslije ona dva brza gola. Kejhil iskoristio sto stoper Cilea ima 170 cm. Ali ipak je Cile klasa za njih. Nije Cile igrao dobro, ali sad kad ih napali ovaj celavi psiho sa klupe protiv Spanije i Holandije bice opasniji sigurno. Nisu jos za otpisivanje.
            sigpic

            Comment


            • #36
              Originally posted by Reise View Post
              ...ali sad kad ih napali ovaj celavi psiho sa klupe...
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • #37
                GIF izgleda jos bolje:

                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • #38
                  Cile juce nista nije pokazao, cak je Australija izgledala bolje u dobrom dijelu utakmice, divlja ekipa, nidje discipline, svako svoju politiku vodi. Mogu oni mnogo bolje, ali ako budu protiv Spanije i Holandije onako nedisciplinovani nemaju oni tu sta da traze.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Vladan View Post
                    Cile juce nista nije pokazao, cak je Australija izgledala bolje u dobrom dijelu utakmice, divlja ekipa, nidje discipline, svako svoju politiku vodi. Mogu oni mnogo bolje, ali ako budu protiv Spanije i Holandije onako nedisciplinovani nemaju oni tu sta da traze.
                    Apsoutna vidovitost Vladana i citanja mojih misli Slazem se 100%

                    Btw: Sva Spanska lepota tika - take i njihovo trasiranje fudbala za narednih 10 i vise godina bez obzira kako to fanovima pomenute tika-take glupo izgledalo PADA u vodu kada se namere na trenera sa kefalom i sa 3. extra igraca.
                    Spanija (divovi, mufloni,plemena ljudozderi, ubice... ma lepota bozija) dosla, krenula a onda je nasa trenercina VanGa pustio BRITVU. Mozda BRITVA nije lepa za gledanje i nije ljudska ali brate dragi mnogo je jebitacna sto je i njena osobina.
                    Pa i da svaki dan gledas Adrijanu Limu (tika-taka) 20-i dan ces reci da je cak i ona kao i svaka druga zena
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by AIRBORNE View Post
                      Pa i da svaki dan gledas Adrijanu Limu (tika-taka) 20-i dan ces reci da je cak i ona kao i svaka druga zena
                      Govori u svoje ime!

                      Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

                      Comment


                      • #41

                        Comment


                        • #42
                          Koliko je ovo pouzdana postava ?

                          Comment


                          • #43
                            Dobro Brajki, ne moraš mi vjerovati.

                            Comment


                            • #44
                              Pedro je svakako najlogicnija zamena, koju Brka moze da priusti. Kakav god da je za Barcu, on za Spaniju uvek igra vrhunski.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • #45
                                Ja bih ubacio i Matu i Villu i Koke-a pre Pedra.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X