Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Monster Energy de Catalunya

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Vanja na sta si mislio?


    Sto se tice kvalifikacija konacno da vidimo od Danija nesto vise bio je red!
    Lorenco odlican!
    Sto se tice Markeza preagresivno i kasno kocenje uzrok pada po meni bi on uzeo pol poziciju da nije pao.
    Rosi konacno da uradi kvalifikacije solidno svi znamo da je u trkama bolji ali mu i treba dobro startno mesto.Peta pozicija za sutra je odlicna za njega.



    Mislim da bi red bio da vidimo borbu prve cetvorice to bi bilo sjajno jo kada bi uspeli nekako da pobede Markeza da on bude 4...a Rosi uspe da pobedi...

    Comment


    • #17
      pa ja jedva cekam trku sutra

      Comment


      • #18
        Pa Marquez je uzeo pol-poziciju, zar ne?

        Da, da, to je čista Marcova greška, kasno je kočio ali je znao da je zadnji krug i da nema svrhe da ne pokuša da nastavi. Nije prošlo i to je to. I dalje je nasmejan... Što podseća na nekoga...

        Rossi i nije tako dobro odradio kvalifikacije, na kraju se izvukao, mislim da je mogao i do prvog reda, da se opet malo previše zadržao dok su menjali set-up, ali ok, neka, bolje nego 10. mesto u svakom slučaju...

        Lepa vest, bar za mene - Pons ekipa zadržava ovu farbu do kraja sezone, Paginas Amarillas im ostaje sponzor bar do kraja godine...

        Comment


        • #19
          Ne mogu da verujem da Pedrosa ima jos i svoje navijace, mora da mu je to rodbina
          Sutra Markic lagano do pobede

          Comment


          • #20
            Markić? Hm, nisam siguran, uopšte...

            Dobar Vinales, dobar... Krenulo je gadno, ali sutra, ako bude suvo, može biti jako fino. Ako bude mokro, samo neka završi... Mislio sam da će i Salom uspeti dosta da nađe na kraju, ali nije. Biće i on tu sutra... Inače, sasvim neopravdano se zapostavlja Franky Morbidelli, momak koji je bio sa Antonellijem prošle godine, i on je sada rookie, ima 17. godine i prosto je preveliki za Moto3 mašinu. Fino, fino napreduje na Moto2 motoru...
            Last edited by Vanja #66; 14-06-14, 16:03.

            Comment


            • #21
              Bar za mene , najteza prognoza do sada : pocev od prognoze vremena za sutra ; Markovog pada ; proboja Rosija , za razliku od Mudjela , sa 10. na 5. mesto ;, Danijeve odlicne voznje i Lorencovog povratka .
              A plus , ustvari minus , sto sam odgledao samo danasnji popodnevni program , sto necu moci sutra da gledam ni zagrevanje ni trku
              U svakom slucaju , pozdrav svima i srecno !
              PS . Ko pogodi 5+ , svaka cast .
              Uzivajte sutra .

              Comment


              • #22
                Naravno. Propustio sam trku u Kanadi, ludilo bilo. Danas ocigledno ludilo bilo i na Q, a ja nisam mogao gledati.
                Ajmo Rossi sutra
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Da je Markez pao u drugom minutu kvalifikacija,do kraja istih,bismo gledali iz svih uglova kako se to desilo

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Pa Marquez je uzeo pol-poziciju, zar ne?

                    Da, da, to je čista Marcova greška, kasno je kočio ali je znao da je zadnji krug i da nema svrhe da ne pokuša da nastavi. Nije prošlo i to je to. I dalje je nasmejan... Što podseća na nekoga...

                    Rossi i nije tako dobro odradio kvalifikacije, na kraju se izvukao, mislim da je mogao i do prvog reda, da se opet malo previše zadržao dok su menjali set-up, ali ok, neka, bolje nego 10. mesto u svakom slučaju...

                    Lepa vest, bar za mene - Pons ekipa zadržava ovu farbu do kraja sezone, Paginas Amarillas im ostaje sponzor bar do kraja godine...

                    Ona bijela mi se ljepse uklapala sa plavom. Dok zuto crno... Pf
                    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      "Grešiš, ovaj, grešiš, sinak..."

                      Spoiler














                      I, za kraj...

                      Spoiler

                      Comment


                      • #26
                        Mislim da Lorenzo može da pobedi a očekujem odličnu trku sutra

                        Comment


                        • #27




                          ovo je bilo off, sad malo o materiji... ustvari nema mnogo, nisam gledao nista od pocetka tako da nemam predstavu o nicemu, neka Doktor uhvati od pocetka prikljucak i neka neko novi pobedi i bicu zadovoljan... i eto ako moze ikako neki dnf za mm



                          konacno
                          Last edited by Miletić; 15-06-14, 00:05.
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • #28
                            HAHAHAH, kako si zloban Valentinikchghe ili kako vec. Vozi momak na granici, sta ces
                            I dalje mi je onaj motor ljepsi bio. Necu vise offa, samo cu dodati da ovaj predzadnji Mustangic je bombonica
                            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                              i eto ako moze ikako neki dnf za mm


                              Pogledaj na nas jadne i bedne, pogledaj danas i ne moraš više nikad... Bože, brate...

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by quard1aN View Post
                                HAHAHAH, kako si zloban Valentinikchghe ili kako vec. Vozi momak na granici, sta ces
                                I dalje mi je onaj motor ljepsi bio. Necu vise offa, samo cu dodati da ovaj predzadnji Mustangic je bombonica
                                salim se malo mada znas kako kazu u svakoj sali ima malo istine sada ozbiljno, mislim da mu je dosta ovo do sad, mora doci do zasicenja u bilo kom smislu i do nekakve greske, stoga racunam na to i nadam se da cemo sutra dobiti drugog pobednika ove sezone

                                sto se tice ovog drugog ja uvek biram ovako nesto prefinjenije, ne gotivim taj muscle fazon i uopste americka vozila



                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X