Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 World Cup Brazil - Group A

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brzo ce i Hrvatska o jednom trosku da idu
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Brzo ce i Hrvatska o jednom trosku da idu
      Budu naši čekali vas,da podijelimo troškove

      Comment


      • Originally posted by Mario Ancic View Post
        Budu naši čekali vas,da podijelimo troškove
        Ne iskljucujem ja to uopste vjeruj mi
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Ne iskljucujem ja to uopste vjeruj mi
          Ma nevjerujem u to,pa stvarno neznam što bi se moglo dogoditi da onakva Nigerija ko protiv Irana izbaci BiH ,tim više što vama i X odgovara s njima

          Comment


          • ....

            Susret 3. kola skupine A na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Brazilu između Hrvatske i Meksika u Recifeu (ponedjeljak, 22 sata) sudit će Uzbekistanac Ravšan Irmatov (36), objavila je FIFA.
            Hrvatska i Meksiko će u izravnom dvoboju odlučivati o tome koja će se od tih reprezentacija plasirati u osminu finala, Hrvatskoj je potrebna pobjeda, dok je Meksiku dovoljan i neodlučeni ishod.

            Postoji teoretska mogućnost da se u osminu finala plasiraju i Hrvatska i Meksiko, ali da se to dogodi njihov međusobni susret morao bi završiti neodlučenim rezultatom, a istodobno bi domaćin SP-a Brazil morao izgubiti od već otpisanog Kameruna u Brasiliji, a to je gotovo nemoguće.

            Comment


            • Originally posted by Mario Ancic View Post
              Ma nevjerujem u to,pa stvarno neznam što bi se moglo dogoditi da onakva Nigerija ko protiv Irana izbaci BiH ,tim više što vama i X odgovara s njima

              jucer ja cilo vrime govorin da cu igra na bosnu koef. 2.00 a govori mi prijatelj nemoj to igraaaaat nigerija nije dzaba prvak afrike a bosnaci prvi put na nekom ovakvom natjecnaju nema sanse da bosna dobije........

              Comment


              • jos jedan general posle bitke

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  jos jedan general posle bitke


                  pa slusas li ti menee..govorin da san htio igrat na bosnu a ovo mi prijatelj reka ja san bi uvjeren da ce bih dobit

                  Comment


                  • Originally posted by edohz View Post
                    Dobro je što su se Hrvati ovako nafurali protiv jedne zasita tužne reprezentacije skoro u svakom smilslu. Nisu svjesni kako će da prime jednu pljusku od Meksika ali sve u svoje vrijeme
                    Samo za prekaljenog asa Ancica

                    Comment


                    • Potpuno zasluzena pobeda Mexica, dosta jaci od Hrvata, fizicki nabrijani kao u rat da idu, delom zasluge idu Herreri za to, koji je uveo tu vojnu disciplinu. Nastavljaju tradiciju Meksikanci, 6 put zaredom plasiranje u knock-out fazu, od cega su prethodnih pet puta odmah ispadali posle 1/8 finala. Ni sada im nece biti lako, ali imaju sve preduslove za prolaz dalje.

                      Drugi mec ne toliko bitan, vredi istaci igru Neymara koji igra na neverovatnom nivou, uz sav onaj pritisak koji on nosi na ledjima, momak je izuzetno lako prihvatio odgovornost i sasvim sigurno najbolji pojedinac ekipe, daleko najbolji.



                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • http://www.101greatgoals.com/blog/th...all-on-1-page/

                        Comment


                        • "JABA DABA DU!"

                          Kakav lik

                          Comment


                          • Pljackaju ga na prvu sliku
                            sigpic

                            Comment


                            • Najjaci lik

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                I jedni i drugi raspad sistema, ocekujem da Meksiko prodje pored Brazila dalje, a od Brazila nista ne treba ocekivati, kad ih slozi neko ima da ne znaju gdje su.
                                Jos pre pocetka prvenstva sam mislio da Hrvati idu dalje, ali od onog trenutka kada se Mandusic oglasio znao sam da sam debelo pogresio i da je covek u pravu.Potcenio sam Meksiko u startu kao i njihovog selektora koji je pre dve godine osvojio olimpijsko zlato protiv Brazila u finalu.Odmah sam to rekao Akanu i obojica smo se slozili oko toga da Mandusic oko ovakvih stvari ne gresi.

                                Comment

                                Working...
                                X