Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 World Cup Brazil - Group A

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ocekivano , pocele su i zajebancije na racun Japanca koji je sinoc sudio utakmicu Brazila protiv Hrvatske.

    Jedan od najboljih sudija na svijetu.

    Spoiler


    Fredu ide Oscar za odlicnog glumca.

    Last edited by Rossonero; 13-06-14, 12:17.

    Comment


    • #32
      Domaćinsko suđenje... uvek je tako, još favorit.
      Inače isključuju, bar SBB, ne samo prenose već i emisije vezane za SP, tako su radilii i pre četiri godine..može im se, jer racionalno objašenja za tako nešto nećete dobiti, valjda opet tumače odluke RRA
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #33
        Imate RTS HD, sta ce vam vise?
        U CG se jedino u HDu moze gledati preko Njemaca, a naravno da se iskljucuje, nema HRT nikakva prava za teritoriju Srbije, radi se o ekskluzivnim pravima.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Kako sta ce nam?! Aca Informacija, Mijaljevic i ostali.. Dovoljan razlog da gledas i na Al Dzaziri, a kamoli na Hrt-u
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • #35
            Originally posted by Topdzija View Post
            E ako je taj sudija jedan od boljih na svetu onda stvarno.
            Znas i sam da to nije relevantno.
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • #36
              "Pitao sam suca zašto je to sudio, a on odgovara na japanskom."

              Hahahaha ovaj se još šprdao sa njima.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • #37

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Vladan View Post
                  Imate RTS HD, sta ce vam vise?
                  U CG se jedino u HDu moze gledati preko Njemaca, a naravno da se iskljucuje, nema HRT nikakva prava za teritoriju Srbije, radi se o ekskluzivnim pravima.
                  Ekskluzivna prava na prenos utakmica postoje valjda, a ne i na ono šta pričaju u studijima pre i posle njih?

                  Meni je važna ekstra slika... ton (komentatora) sam i onako navikla da ignorišem, jer ne ide mute na fudbalskom meču
                  Last edited by miloolja; 13-06-14, 12:59.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #39
                    U CG je sve skremblovano godinama, emisije iz studija kad je Euro, Mundijal i LS, znaci sve vezano za Mundijal za teritoriju Srbije je kupio RTS i niko drugi ne smije to da emituje.

                    E jbg, niko ne podnosi svoje komentatore najbolje bi bilo kad bi vise uveli opciju samo ton sa stadiona, ali nece niko, u Njemackoj ta opcija odavno postoji.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Vladan View Post
                      najbolje bi bilo kad bi vise uveli opciju samo ton sa stadiona, ali nece niko, u Njemackoj ta opcija odavno postoji.
                      eeee kako je to dobro...

                      ma skremblovaće i nas jednog dana

                      Rambo: Brazil može, a i ne mora
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • #41
                        Ja sam više impresionisan Pletikosom, nego sudijom, sudija ko sudija na SP, mora gurati domaćina, setimo se samo Koreje kada je ona bila domaćin. Da se vratim na golmana, čovek kao usporen snimak, no inače Hrvati vanvasionska ekipa, jedan od jačih veznih redova prvenstva, Rakitić-Modrić, meni to vanvasionski, no nedovoljno da se pobedi na otvaranju, ali ipak cenim da će da preskoče grupu.

                        Comment


                        • #42


                          Comment


                          • #43
                            Bas gledam sad opet Pletikosu, npr da je tu Buffon bio, lagano tri odbrane, al ajde ne mora bas on, nek je tu neko normalan bio 2 komada zaustavljena lagano.

                            Mislim da Hrvati ne prolaze grupu, kao sto sam i stavio bio u anketi. Da me pitate zasto ne znam, jbga nemam neke valjane argumente, realno imaju ekipicu za QF al nece im se dati, sinocna tekma mi je samo potvrdila moj osecaj
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • #44
                              Boban Bajković vadi šut Nejmara za 1:1 i pravi urlike ka severu, lagano.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Vladan View Post
                                U CG je sve skremblovano godinama, emisije iz studija kad je Euro, Mundijal i LS, znaci sve vezano za Mundijal za teritoriju Srbije je kupio RTS i niko drugi ne smije to da emituje.
                                E jbg, niko ne podnosi svoje komentatore najbolje bi bilo kad bi vise uveli opciju samo ton sa stadiona, ali nece niko, u Njemackoj ta opcija odavno postoji.
                                Kako je tako je - ali moram da kazerm da RTS bez obzira na prava koja ima za prenose i sve oko Mundijala to radi KRIMINALNO (to je bre za zatvor), lose, povrsno i apsolutno neambiciozno. SRAMOTA!
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X