Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AKiša nije mogao imati ljepšu noć nikako

    Rukomet prošao, naši u adidas dresovima protiv Di Marie i Higuaina na Marakani...strašno

    Comment


    • Originally posted by Dale View Post
      Sta treba da znaci to jos jedna , ne kontam fakat ?
      Vjerovatno kao Holandija-Španija.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        AKiša nije mogao imati ljepšu noć nikako

        Rukomet prošao, naši u adidas dresovima protiv Di Marie i Higuaina na Marakani...strašno
        Suti drago mi sto ne igra Pipa(zao mi sto je povrijedjen,ali neka ne igra),ali s Di Marijom patnja ziva ako krene kako zna...prvi mec da ne navijam za Argentinu od 98. pa ovamo
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by stefan12 View Post
          Vjerovatno kao Holandija-Španija.
          Ma dobro , ali to nema veze ni s Argentinom , ni s nama , nit' su oni davali po 5 u skorije vrijeme , nit' smo mi primali .. Ali hajde , sta je mislio , nek je mislio
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Dobija ovo Argentina ali ne ocekujem da ce bas lako.3-1 mozda,uz mozda taj 3. gol pred kraj tekme iz neke kontre,ovako bice tesko probiti odbranu Bosne,a verujem da ce ih Bosna dosta zezati po krilima.Sve u svemu napred komsije.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ako Bosna ne izgori od zelje, nesto mislim da ce biti tvrda utakmica. Da se imalo blize Bosni igra, to bi ludilo bilo. Nemamo tekst u himni, al' bi bila ludja nego kod Brazilaca
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment


              • Sta reci sem . . .napred BIH!
                Tesko ce biti, ali veliki dan, praznik. Uzivajte, zasluzeno, a svi mi svem srcem navijamo.

                Comment


                • 3-1 go Džeke i ja zadovoljan.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Logičnije je da je Hajrović na krilu, dosta produktivniji je na toj poziciji. Može Pjanke i na krilo, al' onda je pozadi bolja opcija Medunjanin. Mada mislim da je to greška i da je Pjanić na DMC, a Hajrović na krilu. Salihović očigledno nije spreman, al' prema najavama trebao bi igrati naredne 2 utakmice. Dobro je što je pojačao vezni red i krenuo bez Ibiševića koji nikako da uđe u formu.

                    Samo hrabro momci, da pišemo nove stranice historije!
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • 1-0 za BiH, #pjeske
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Johnny View Post
                        1-0 za BiH, #pjeske
                        Biće ako se gleda po prošlim utakmicama GG3+, znači 2-1.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Sve znas brate gdje si ti do sada
                          Па игра Меси! ако не буде, честитачу босанцима од свег срца!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Hocu da se solidarisem sa Shminkom i ostalim iz Bosne...
                            Ako neko nadje kvalitetan stream ili IPTV adresu sa bosanskim komentatorom neka okaci - hocu da gledam tako!
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment




                            • ZOI nema za plate, al Memeledžija je tu...doplivao
                              Last edited by shminka; 15-06-14, 22:51.

                              Comment


                              • hahahahha vidi Meme

                                Samo Zeljeznicar!
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X