Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu da vjerujem sta je uradio pa zar opet

    Comment


    • Steta sto mu Kjelini nije polomio sve zube poslije onoga.
      sigpic

      Comment


      • Ako Suarez popije kaznu, a hoce, Urugvaj je zavrsio prvenstvo. Jel oni idu na Kolumbiju ?

        Comment


        • Drago mi je što Italija posle velikog uspeha 2006 godine od 2010 konstantno napreduje. U Africi 2, evo sada u Brazilu 3 boda. 2018 će garantovano proći grupu, i uz malo sreće, 4 boda će im biti dovoljno za drugo mesto.
          Last edited by Mladen; 24-06-14, 19:20.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment




          • Ipak je ovo cist crveni.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Preopasna je to igra kada ideš otvorenim đonom na nogu igrača. Nije crveni uopšte toliko sporan.

              Ne vjerujem da je Markizio namjerno to uradio ali neoprezno svakako.

              Comment


              • Ma eto, nogu mu je slomio... isto toliko start strasno deluje da me jeza 'vata dok gledam. I imao je nameru sto jest jest... moramo se slozit da je crveni karton. Mada kanabilizam je ok, ionako mu je ovo hattrick.

                Comment


                • Sudija je jedan debil tezak i to dovoljno potvrdjuje da na SP ne treba da sude neki debili iz tipa Hondurasa,El Salvadora i ostalih,vec samo oni najbolji.Suarez debil,navijao sam za Italiju i Urugvaj naravno vise za Azzure ali posle svega ovog danas za Urugvaj nikada vise,cigansture velike.Suareza u zatvor,sudiju poslati kuci da lovi patke,a za sledece SP uvesti celindz za ovakve situacije.Steta za Italiju a najvise mi je zao Bufona i Pirla koji verujem nece igrati na sledecem.
                  Od sad Holandjani moji favoriti uz Kolumbiju.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Meni ono nije bilo za crveni da je bio neki start pa da kaze covek , vise je licilo da je hteo da postavi nogu ispred njega da se zagradi dokacio ga je djonom od gore na dole ali ono bilo je materijala i za jedno i za drugo cisto stvar misljenja
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Hvala Fresko za gif. Bas naprotiv, meni bas deluje namerno i sada se slazem da je opravdan crveni, ko ga jebe kad je glup. Isprva nisam uopste video , delovalo je samo kao se kasno zaustavio ali iz ovog ugla se lepo vidi, noga bespotrebno mlatara totalno neprirodan potez
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Suki bites again
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ma po meni nema crveni,zuti jeste ne crveni.Za mnogo ostrije startove od ovoga su davali zuti na SP.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            Hvala Fresko za gif. Bas naprotiv, meni bas deluje namerno i sada se slazem da je opravdan crveni, ko ga jebe kad je glup. Isprva nisam uopste video , delovalo je samo kao se kasno zaustavio ali iz ovog ugla se lepo vidi, noga bespotrebno mlatara totalno neprirodan potez
                            Da je nakon ovoga povukao nogu ne bi dobio crveni,on se napravio lud i samo nastavio s tim,cist kao suza jer je sudijama naredjeno da i blaze startove ove prirode sankcionisu crvenim prskalice moja draga
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Ma po meni nema crveni,zuti jeste ne crveni.Za mnogo ostrije startove od ovoga su davali zuti na SP.
                              I to stoji. Jos malo pa nece vise imati smisla diskutovati sudijske odluke, ovo ne lici ni na sta. I posle nek mi neko kaze da je i ranije bilo ovakvo sudjenje.

                              Ni grupe nisu zavrsene a vec sad ne mozemo ni da poredimo kolicine gresaka
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Italija je ovde ostecena, ali u slucaju Suareza, koji pokazuje da ima nekih ociglednih problema, nije ovo zajebancija uopste. Verovatno ce dobiti suspenziju.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X