Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Bravo Mercedes, ovo vas razlikuje od velikih timova. Redbull ovo nikada ne bi dozvolio. Rozberg nikada nije ni bio blizu Hamiltonu. Vestacki su napravili tenziju i pustili losijeg vozaca da krade poene mogucem sampionu. Tako se gubi sampionat i mislim da je Kanada prekretnica!!!
    Ovo je bednop gledati...

    Comment


    • #32
      Milsim da je doslo do kontakta izmedju Hamiltona i Rozberga pre Hamiltonovog odustajanja.

      Comment


      • #33
        Sta se desilo ? Zasto je Hamilton odustao ?
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • #34
          Kvar kocnica,inace i Rozberg ima neki kvar ali se drzi na prvom mestu nekako,steta za Pereza i on ima probleme sad.

          EDIT: RIKARDO!!!!!
          Last edited by bice; 08-06-14, 20:40.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #35
            Felipe, retardu napaljeni... Button ratni profiter...

            Comment


            • #36
              Masi zabraniti da vozi naredne 2-3 trke.Mrs,ispsovao sam ga kao nikog do sada.Jednostavno ne verujem kakav je to retard
              Baton 4.

              Svaka cast Rikardu mnogo mi je drago zbog njega,ali mnogo mi je krivo za Pereza,steta zbog gluposti jednog debila da se uprorasti odlicna trka.
              Ferari ocaj zivi,Kimi udje u bodove,Alonso 6. on je bar i uradio nesto na ovoj trci.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #37
                Steta sto se Perez ugurao izmedju Rosberga i ostatka drustva,puno je gubio u krivinama tako da nije mogao da iskoristi kvar Rosberga na pravcu.RB i Massa bi puno blize bili na pocetku DRS zone i pretekli Rosberga,Ricciardo je to i pokazao

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Bojan900 View Post
                  Bravo Mercedes, ovo vas razlikuje od velikih timova. Redbull ovo nikada ne bi dozvolio. Rozberg nikada nije ni bio blizu Hamiltonu. Vestacki su napravili tenziju i pustili losijeg vozaca da krade poene mogucem sampionu. Tako se gubi sampionat i mislim da je Kanada prekretnica!!!
                  Ovo je bednop gledati...
                  Ni RB se ne moze smatrati velikom ekipom.

                  Nepredvidiva Kanada opravdava svoj epitet.

                  Iznervirao me je Masa sa ovim potezom, sve nesto protiv Fetela vozi rezervisano i da napravi takvu glupost.Stavise i usporio je kod situacije kad je Fetel napravio gresku kod krivine.Rikardu svaka cast, vraca mu se ovo za pehove sa prve dve trke.

                  Inace ova trka je bila bas u ritmu GOT, u poslednjim minutima desi se nesto cemu se niko nije nadao.

                  Comment


                  • #39
                    Zavisi sa kog gledista. Sto se tice tradicije ne, ali sto se tice taktike, mislim da su pokazali prethodnih par sezona da o tome nema razgovora.
                    Sve u redu ako Mercedes do kraja sezone bude dominantan kao do sada, ali to niko ne moze znati. Ukoliko izgube dominaciju, svaki bod moze odlucivati sampiona, a zbog gluposti ekipe Hamiltonu su potrosili mnogo bodova. Iako mi nije favorit, mislim da Hamilton ima neke sanse ukoliko konkurencija ojaca, Rozberg nema nikakve...
                    Porediti ova dva pajsera (Ros i Ham) sa rivalstvom Sene i Prosta je budalastina, tako da bi trebalo da se koncentrisu na prikupljanje bodova posto im mozda izmakne i sampionska titula.
                    Masa je izvrsno vozio, mislim da ni nije njegova greska za sudar, ali mi nije jasno zasto prilikom pokusaja preticanja Fetela nije koristio DRS. Valjda od uzbudjenja se nije ni setio

                    Comment


                    • #40
                      Neće Perez da nauči lekciju... lik zaista ne zna šta hoće u životu.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Au kakva trka , pocevsi od prvog kruga i Marussia pa do Masse i Peresa u zadnjem krugu , jako mi je drago zbog Ricciarda , super momak i bas sam se radovao kad je obisao Carlsberga

                        Velika borba Hamiltona i Rosberga od prve krivine ali na kraju je opet Hamilton izvukao deblji kraj i to je 2-0 za Hamiltona u kvarovima iako je Rosberg bio u kvarovima u ovoj trci ali ne u tolikim. Start Rosberg slabiji od Hamiltona ali je Rosberg bio dosta agresivan u prvoj krivini zahvaljujuci unutrasnjoj putanji ali i Hamilton je njemu to uradio u Bahreinu tako da nema ljutnje . Cini mi se da je Hamilton imao bolji tempo tokom vecine trke , pogotovo na zutim gumama a to se videlo jos u kvalifikacijama ali nije lako obilaziti na ovoj stazi i pored onog dugackog pravca . Ono presecanje krivine od strane Rosberga je diskutabilno , i jeste i nije za kaznu ali dobro , na kraju je i pored prblema zamalo pobedio ali ovo mu je dosta , opet ce Hamilton morati da juri Rosberga nekoliko trka.

                        Ricciardo opet pobedjuje timskog kolegu i uzima prvu pobedu u karijeri , Vettel uzeo novi podijum ali sigurno da bas nije sretan jer je danas imao lepu priliku za pobedu

                        Ferari je stvarno katastrofa , toliko o njihovim poboljsanjima koje su bili najavila za Kanadu , zar ne? Oni mozda bodovno jesu treci u poretku ali na stazi su i Williams , FI brzi od njih , na trci ferarija nema nigde i u kadru sa samo ako ih neko obilazi , ako su u boksu ili ako naprave neku gresku kao Kimi danas sto se izvrteo i Alonso nastavlja da drzi ekipu u vrhu koliko toliko , Kimi i dalje skuplja mrvice (7,7,8,10,10,DNF,DNF) to su njegove pozicije , nikako da mu se posloze kockice i bolid

                        Massa i Peres , sta reci a ne zaplakati , lepo su se razlupali obojica , i tako su Williams i FI ostali bez nekoliko lepih i znacajnih bodova . Button legenda , veliki borac i strateg , lepe bodove je pokupio a u kadru je bio manje cak i od ferarija . Marussie napravile haos u prvom krugu i pitanje je sta bi bilo da nije bilo tog incidenta , mozda bi poredak bio malo drugaciji
                        Last edited by Mikinen; 08-06-14, 21:48.
                        If the police cant stop you you must be on the dust

                        Comment


                        • #42
                          @Bojan900

                          Seti se samo sezone 2010, meni se tada cinilo da su Veber i Fetel imali slican tretman, svakako ubedljivo najravnopravniji od svih sezona.Veber imao svoju sansu pred kraj sezone da se bori sa Alonsom i Fetelom za sampionat, ispustio je takvu priliku i Fetel je zahvaljujuci debilizmu Ferarija i Petrovu osvojio sampionat.Posle te sezone jurili su se rekordi pa su tu taktiku primenjivali, a meni bas ta sezona 2010 kada su imali najjaci bolid me malo podseca na ovu sezonu, samo je razlika sto je bolid Mercedesa jos dominantniji i iskoriscavaju puni potencijal.Ako Hamilton postane sampion na kraju sezone, nema sumnje da ce Rozberg vec od sledece sezone da se nadje na Veberovom mestu jer ce u tom slucaju Hamilton(a i Mercedes) da se okrenu ka sustizanju Fetela po broju titula.U ovoj sezoni sam siguran da im niko ne moze da im parira sem RB.Ne mogu oni tako drasticno da padnu, danasnja trka je bila samo opticka varka.Gajio sam i ja tako laznu nadu prosle godine u Silverstonu da neko moze da ugrozi RB, ali sam se grdno prevario.

                          Comment


                          • #43
                            Pa naravno, ja nisam gledao najbolju trku dosadasnjeg dijela sezone...
                            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Sjajna trka svaka cast Rikardu....samoubicu necu da komentarisem,a Rosberg treba Perezu da zahvali na drugoj poziciji...
                              evo snimak kamikaze
                              http://ftw.usatoday.com/2014/06/f1-c...slideIdslide-8
                              sigpic http://caseystoner.com.au/

                              Comment


                              • #45
                                Na koga misliš kad kažeš kamikaza?

                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X