Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Primeri (transfer vesti, spekulacije, pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predsezona u Primeri (transfer vesti, spekulacije, pripremne utakmice)

    Da se ugledamo na ljubitelje engleskog fudbala koji vec imaju ovakvu temu.

  • #2
    Otvorio bih ja u SA, ali u Italiji sezona još nije gotova, Serija B đuska još jedno kolo, pa onda plej-of.

    Comment


    • #3
      Bogi da nisi nešto pogrešio?

      Comment


      • #4
        Ako mislis na to da jos uvek ne znamo nove clanove lige, onda valjda nisam, imao sam to u vidu. Ali tu ima jos dosta da se igra, da ne pricam i o plej-ofu za Segundu. Mislim da je u redu da se otvori ova tema, odgovara periodu u koji smo vec usli, sa svim detaljima i spekulacijama u vezi sa novom sezonom.

        Comment


        • #5
          Kako marca javlja, barsa pocela raditi na transferu mirande za 30 miliona, a sa druge strane atletico u prednosti u odnosu na real kada je transfer rakitica u pitanju.
          KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

          Comment


          • #6
            Citam Vilja ide u MLS... Trogodisnji ugovor sa New York City FC.

            Comment


            • #7
              Gledajući individualno Vilju ove godine on i nije imao sezonu u kojoj se može pohvaliti dobrom formom, njegova najbolja partija je bila ona protiv Barselone u revanšu 1/4f LŠ-a. Prošle sezone je igrao sasvim solidno s obzirom kada se uzme da se vratio poslije teške povrede dok je sada već pao dosta ali i godine su već tu.

              Još da kažemo da je Unai Emeri produžio ugovor sa Seviljom a Bernd Šuster nije više trener Malage.
              Last edited by ognjen; 29-05-14, 16:58.

              Comment


              • #8
                Brazilski fudbaler Atletico Madrida, 29-godišnji Diego, potvrdio je da je postigao dogovor s turskim prvakom Fenerbahceom

                Za ofanzivnog veznjaka je zanimanje pokazivao i njegov bivši klub Santos, ali Diego se odlučio za ostanak u Evropi. S Fenerom bi trebao potpisati trogodišnji ugovor.

                Dogovorio sam sve uvjete ugovora s Fenerbahçeom.

                Sada još samo moram proći liječnička testiranja i finalizirati transfer.

                Mislim da će sve biti riješeno početkom sljedeće sedmice - potvrdio je Diego


                "Odlazim iz Atletica sretan i ponosan. Bilo je čast igrati za Atletico još jednom i kao uvijek doživjeti nezaboravne trenutke", rekao je Diego, dodavši:

                "I službeno od danas više ne igram za Atletico, ali ostat ću zauvijek navijač tog kuba".
                Last edited by Rossonero; 29-05-14, 16:30.

                Comment


                • #9
                  To jeste izbor Brazilca ali mi je iskreno zao...Iz redova prvaka Spanije i vicesampiona Evrope u Tursku. Predpostavljam da se radi o unosnom ugovoru, ali mislim da bi imao mesta u Ateltiku naredne sezone. Pre nekoliko godina jedan od najboljih ofanzivnih vezista na svetu.

                  Sto se Vilje tice, nadam se da nece otici, jer i dalje moze mnogo toga da pruzi, a narocitno ce biti koristan(ako ne neophodan) nakon neminovnog odlaska Koste.

                  Comment


                  • #10
                    Ne znam koliko Vilja moze da doprinese... samim tim pitanje, Baptistao je prodat ili je otisao na pozajmicu?

                    Comment


                    • #11
                      Da da Gigsi, Baptistao je na pozajmici.

                      Comment


                      • #12
                        Leo Baptistao je nikakav igrač.Ne znam što je Simeone uzeo.

                        Jedva čekam da vidim Correa,šta može da uradi.

                        Comment


                        • #13
                          Ako Diego Kosta ode iz ATM-a onda očekujem da Adrian dobije pravu šansu u napadu.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by conviction View Post
                            Ako Diego Kosta ode iz ATM-a onda očekujem da Adrian dobije pravu šansu u napadu.
                            Nesto ne verujem u to... Po raznim izvestajima, pokusace da dovedu Soldada.

                            Comment


                            • #15
                              Adrian je odličan igrač,u oba smjera i može vrlo dostojno zamjeniti Kostu...
                              Već vidim sredinu
                              Koke,Kambijaso,Raketić,Gabi(Arda Turan)
                              Pfff i u napad Adrian i Correa

                              Comment

                              Working...
                              X