Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Gran Premio d'Italia TIM

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    Tebi bi se onda svideo i Rainey, mada na onim zverkama, iako je bio najčistiji od svih, to ne izgleda ni blizu čisto i elegantno...
    Daleko od elegantnog ali za to doba Rainey je imao najcistiji stil.
    Kad smo kod toga gledm neke trke od pre i koliko se toga promenilo u stilovima.U svim segmentima.


    Rosi je sacuvao kod sebe malo starog i ima novog stila i napravio mix.Kad resi da se povuce vec sada tvrdim da cu preplakati i nedostaja ce mi onaj njegov blago pogrbljeni stav na motoru i ona noga koju izbaci na kocenju....itd
    Last edited by cavu; 04-06-14, 23:42.

    Comment


    • Originally posted by cavu View Post
      Meni je najvece uzivanje da gledam kako Lorenco vozi po meni ima najlepsi stil voznje.
      Dobar je vozac...nisam ga gotivio inace, ali imam neverovatan respekt za njega, vise nego za MM. Kupio me je onda kada se trkao 2 dana (ja mislim da je 2) posle operacije kljucne kosti. Znaci nisam mogao da verujem da covek seda na motor i vozi citavu trku. To je za mene nestvarno.

      Comment


      • Originally posted by shoneVR46 View Post
        Dobar je vozac...nisam ga gotivio inace, ali imam neverovatan respekt za njega, vise nego za MM. Kupio me je onda kada se trkao 2 dana (ja mislim da je 2) posle operacije kljucne kosti. Znaci nisam mogao da verujem da covek seda na motor i vozi citavu trku. To je za mene nestvarno.
        To je u Assenu bilo ja mislim. Zavrsila se trka, Rossi dobio, a svi prilaze Lorencu da vide kako je
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • Mogao bi neko da otvori novu temu vezanu za GP Katalunja i da krene diskusija jer nas mozda ocekuje najzabavniji vikend ove godine.Biće to borba između tri španca i jednog italijana.Prvi put mislim da bi trebalo da gledamo borbu prve četvorice do kraja.Ako Rosi uspe da dobije biće fenomenalno i za šampionat i za njega.

          Comment


          • http://www.motogp.com/en/videos/2014...ssi+at+Mugello

            Kakva je to ljudina !

            Comment


            • Evo mene, pun prelepih utisaka iz Mudjela
              Bio sam dva puta u Brnu i bilo je extra ali ovo je sasvim nesto drugo, kao da sam bio na fudbalskoj utakmici Staza je prelepa na tv-u, ali uzivo je bolesno lepa i sto je extra iz svih pozicija se vidi vise krivina za razliku od Brna. Smestena je u prelepom delu Toskane i sami putevi koji vode do nje iz sela Ronte gde smo bili smesteni su kao stvorena samo za vozikanje. Nema 50 metara ravnog puta, samo krivine, svaka pod drugim nagibom, jedva da mogu dva automobila da se mimoidju, ludnica. Prvo se tu provozamo i nalozimo pa onda na stazu Najvise sam se odusevio kampovanju na stazi, znaci udjes u petak, stavis sator gde hoces, uzmes koliku hoces parcelu i pocinje lumperajka. Sto je jos extra, za DZ je a samo automobili ili kamperi placaju 90e dok je za motore isto za DZ. Svi su extra raspolozeni tj alkoholisani , svi te zovu na vino, mi njima rakiju, i tako Prosao sam celu stazu, svuda je lepo ali za trku sam odlucio da budem medju Rosijevim fanovima, da ga malo poguram do pobede nisam uspeo ali je barem trka bila extra, za Moto 3 da i ne spominjem. Fenati kad je pobedio od motornih testera koje Italijani donose u velikim kolicinama, tresla se staza. Odusevio sam se Rosijevcima kako pozdravljaju svaki prolaz Markeza kad se javi iako mu je glavni konkurent za titulu. Jedino Lorenca izgleda bas ne gotive, kao ni Pedrosu. Bautistu izgleda vise postuju Ulazak na stazu je fantastican osecaj, svi leze po stazi, slikaju se, skupljaju gume, mi nasli foliju sa kacige, ne znamo sa cije ali nema veze! Bio sam i u Tavulii, Korianu i na stazi Misano. Usli smo cak i u garaze i na startni cilj a jos plus su bila neka testiranja, samo sam prepoznao Gabor Talmasi Racing kamion, tj Superstock 600. Barem sam cuo kako zvuce trkacki motori kad prolete na pola metra od tebe, prelepo Jos da napisem ovo, za mene bas emotivno posto sam kao sto znate bio veliki fan Simoncelija, dolaskom u Coriano ispunio sam sebi zelju da ga i posetim a za veliko cudo u tom trenutki idem prema velikom auspuhu koji je podignut u njegovu cast i pali se svake nedelje predvece, znaci nema odredjene satnice, stajem ispred njega, on se pali i gori 58 sekundi. Nisam znao da li sam vise srecan ili tuzan Zao mi sto nije njegov muzej radio pa nisam mogao da obidjem Da ja ne bi stavljao sad 1000 slika koliko imam napravio sam jedan klip sa malim brojem izabranih slika pa ko hoce neka pogleda, a sledece god da odemo zajedno na kampovanje u Mudjelo!
              Last edited by Boca; 10-06-14, 22:55.

              Comment


              • Boco,
                Ovo je fantasticno! Tako si nam lepo docarao sve sto ste videli i doziveli. Slike su divne, a ostala sam bez reci na pricu o plamenu u Corianu. Taj spomenik izgleda neverovatno, da se najezis. Nisam bila Simoncelijev fan kao ti, ali te potpuno razumem kada kazes da je to neki cudan miks emocija kada se nadjes na tom mestu. Tako smo se i mi osecali. Hvala ti na ovome, a nama preostaje samo da se spremamo svi naredne godine za Mugello!!!!
                sigpic

                Comment


                • Boca,da se nismo mi sreli u Tavulji?

                  Comment


                  • ajde nek neko otvori temu za Katalunju sutra krece.

                    Comment

                    Working...
                    X