Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Gran Premio d'Italia TIM

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Negdje sam ja vec procitao da je Rossi produzio ugovor, ali vjv je glupost. Nadam se da ce kuci biti dobar kao i na prosloj trci, ako ne i bolji. Ruku na srce, sad je Markezinjo vanzemaljac medju vanzemaljcima
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • #32
      To uopšte ne mora biti netačno, jer obe strane su zainteresovane, mislim da cifra njemu više nije ni toliko bitna, ali neki drugi delovi ugovora mogu da budu... Rossi je na konferenciji rekao da razgovaraju i da se nada da će postići dogovor i objaviti to uskoro, što nam, kao i većina izjava osoba koje nisu Colin Edwards, ne znači previše.

      Comment


      • #33
        Mene zanima i gde ce Jorgovan,to ce uticati na dosta transfera ostalih vozaca...
        sigpic http://caseystoner.com.au/

        Comment


        • #34
          sigpic

          Comment


          • #35
            Ne znam jel iko stavljao,ako Jest,onda izvinjavam se

            Comment


            • #36
              Još nije na zvaničnom sajtu, ali biće uskoro... Rossi na leđima ima ispisano #thisisforSIC58

              Comment


              • #37
                Originally posted by Vanja #66 View Post
                Još nije na zvaničnom sajtu, ali biće uskoro... Rossi na leđima ima ispisano #thisisforSIC58

                Comment


                • #38
                  Za sutra se prognoziraju padavine, ali ne i za nedelju... Šteta što nije obrnuto, ali ne nema veze, Doktor može i ovako i onako...

                  Originally posted by dzoni gp View Post
                  Mene zanima i gde ce Jorgovan,to ce uticati na dosta transfera ostalih vozaca...
                  Ducati navodno nudi 20... Bogami, kako Doktor vozi a kako on, mislim da od Yamahe ne bi mogao da dobije ni pola te cifre...
                  Last edited by Vanja #66; 30-05-14, 16:30.

                  Comment


                  • #39
                    Jorgovan ako ode u Ducati zakopao se za zivota. Ne verujem da bi njegovom stilu voznje odgovarao taj motor u ostalom, ko bi tu ostao od sadasnjih vozaca? Andrea im pravi relativno dobre rezultate, Kal jos nista al ima ugovor na jos godinu dana...

                    Comment


                    • #40
                      Ja bih da pitam u vezi ove kladionice,moze li se ukljuciti sada ili ne?Ne pratim moto GP ali eto poznajem imena pa cu ih redjati po zvucnosti najverovatnije.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #41
                        Ima li neka kladionica u koju si ušao i da su te odbili da uplatiš?

                        Comment


                        • #42
                          Ducati navodno nudi 20... Bogami, kako Doktor vozi a kako on, mislim da od Yamahe ne bi mogao da dobije ni pola te cifre...[/QUOTE]

                          E kad smo vec kod cifara dal je moguce da Honda nudi samo 1.5 milion + bonusi Daniju meni to deluje bas ponizavajuce s obzirom gde vozi,a sa druge strane i on nije mutav pa trazi od Suzukija 8 ....

                          I jos jedna stvar primetio sam da je P.Espargaro odmah nakon pada promenio samo kacigu i seo na drugi motor,a sta se dogadja sa vazdusnim jastukom na ledjima dal moze vise puta da se pada sa jednim odelom i da bude u funkciji ?
                          sigpic http://caseystoner.com.au/

                          Comment


                          • #43
                            Što bi mu nudili više? Realno, nije da je zaslužio... Ne slažem se sa mišljenjima da je Dani postigao svoje uspehe samo jer je na Hondi, ali nema previše pokazatelja koji govore tome u prilog. Japanci, pragmatični i racionalni kakvi jesu, to gledaju na taj način. Uloge su promenjene, kad je Casey odlazio i Marc dolazio Hondi je Dani trebao da održi stabilnost i sigurnost. Sad kad imaju Marca, Honda treba Daniju. A 8 miliona koje traži Suzukiju je David Emmet mnogo lepo formulisao. "Ako su spremni da daju toliko novca njemu da bi znali gde su sa motorom, onda su verovatno i spremni da ulože novac koji je potreban da taj motor dovedu na nivo koji priželjkuju." Jer Suzuki je prečesto ranije prosto odbijao da uloži veći novac u razvoj, iako imaju... Da se setimo - Bautista je uleteo kao rookie kod njih, u fabrički tim, kad je to bilo zabranjeno. Dorna je pristala jer im je trebao Suzuki u šampionatu, a objašnjenje koje je dato (pa znate, oni nemaju svoj satelitski tim) je bio klasičan PR... Suzuki je dobio mnoge pogodnosti od njih, a onda su se odjednom povukli. Dorni se to uopšte nije svidelo...

                            Comment


                            • #44
                              Pa realno mislim da je vreme da Dani ode sa Honde mozda mu promena bude i odgovarala,slazem se da Honda nema razlog da mu daje vise,sa druge strane mislim da ne treba da dozvoli da ga na neki nacin ponizavaju i potrazi svoju srecu sa drugom ekipom....sto se tice Suzukija mislim da bi napravili odlican posao kada bi doveli Danija ili Dovija da im pomognu u razvijanju motora naravno ako su spremni da uloze ozbiljan novac....
                              sigpic http://caseystoner.com.au/

                              Comment


                              • #45
                                Nije to ponižavanje, to je prosto realnost... On može to da prihvati ili da ne prihvati. Jedan izbor (ako je Suzuki spreman da iskešira) nosi pare i rizik, drugi nosi sigurnost u motor za sledeću godinu. Fazon je što je ubeđenje mnogih u padoku da je Suzukiju bolje da uzme Dovija, koji ima gomilu iskustva na različitim motorima, nije spor vozač i ne traži koliko Dani. Sad, šta će biti, videćemo. Nadam se da nije isključeno da angažuju obojicu, to bi bio najbolji potez, ali De Puniet bi tu ispaštao. Mada, i on je već prošao svoj zenit...

                                Comment

                                Working...
                                X