Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Gran Premio d'Italia TIM

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Markec izjavio da bi volio da ova sezona tece jos ljepse i sigurnije
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • #17
      Mislim da si nešto loše pročitao, sve što ja vidim od izjava za ovu trku je da se nada da će mu ova trka proći bezbednije i normalnije od prošle, gde je imao onaj užasan pad na treningu kad je ko zna kako izbegao da zvekne u zid i kad je pao nakon što je pretekao Pedrosu u trci...

      Comment


      • #18
        Originally posted by Vanja #66 View Post
        Mislim da si nešto loše pročitao, sve što ja vidim od izjava za ovu trku je da se nada da će mu ova trka proći bezbednije i normalnije od prošle, gde je imao onaj užasan pad na treningu kad je ko zna kako izbegao da zvekne u zid i kad je pao nakon što je pretekao Pedrosu u trci...
        Ma nisam, ali ti si upuceniji i vjv je samo glupa objava na nekom sajtu
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • #19
          Ja verujem da ce Markez imati krizu ove godine.Mislim da bi bilo dobro za sampionat da Rosi pobedi i tako dobije jos na samopouzdanju posle u nadtavku sampionata
          Je svasta moguce.Doktor je u oslicnoj formi i nadam se dobroj trci za njega.U Mudjelu se takodje nadam da ce produziti ugovor na jos dve godine i zivo me zanima gde ce Jorgovan Rosi ga je saterao u cosak sto se tice timskog duela....Kako li ce sada izgledati kada Doca postane prvi vozac,da li ce ove godine Yamaha vise biti uz njega pre svega Lin Jarvis...

          Comment


          • #20
            U Kataru sam mislio da je Rosi imao sansu,sada mislim ga je Markez mozda malo vise respektovao,zbog toga i ona neizvesnost na kraju,na osnovu svega vidjenog do sada,verovatno Rosi ima najvise sansi od ostalih da pobedi malog ali se bojim da ce to tesko u nekom duelu,Markez ove sezone liga za sebe,nije Valentinik lud sto se boji za rekorde svog pulena ali on kao ostrasceni Rosijev fan ne moze da vidi da je to tako samo ove sezone,ako prezivi ovu godinu,ima da mi zahvali sto sam bio u pravu

            Comment


            • #21
              Ako Markez dobije u nedelju imam osecaj da ce dobiti sve trke do kraja
              Smela izjava sa moje strane naravno da ne bi to voleo ali se pribojavam takvog ishoda
              Da se malo pohvalim idem na trku pa cu pokusati da pomognem navijanjem Doktoru da dodje do pobede

              Comment


              • #22
                Sa srećom...
                Pa postavi slike koje!

                A vala mora Markez neđe kiksati
                Mada Moto3 donosi više na jednoj trci no Moto2 i MotoGp tako da neću previše žaliti AKO Markez pobjedi sve do kraja

                Comment


                • #23
                  da se i ja pohvalim ne idem na trku,al sam postavio najbrzi licni krug u mudjelu..1.47.554..naravno na igrici
                  MESSI 10

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Dule Krtola View Post
                    Sa srećom...
                    Pa postavi slike koje!

                    A vala mora Markez neđe kiksati
                    Mada Moto3 donosi više na jednoj trci no Moto2 i MotoGp tako da neću previše žaliti AKO Markez pobjedi sve do kraja
                    Ma nesto mi se i Miller kontroli otima. Mora sad Estrela Galicija i VR46 da ga ostave nisko
                    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Drezik View Post
                      @Valentinik koje si ti godiste kad si se sad setio ?
                      stariji sam od mm-a a mladji od Jorgovana

                      nesto mi sinulo znam pojedinacno da mi je u nedelju rodj. a i da je u nedelju trka ali samo se to dvoje spojilo u trenutku nekako
                      bilo kako bilo imam frku na poslu a kao rukovodeci organ nema sanse da izbegnem nedeljnu guzvu i haos tako da cu Mudjelo gledati u nekom repriznom terminu naravno ako mi se svidi ono sto vidim u rezultatima trke
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • #26
                        jel može neko da mi mkaže gde je za tipovanje prvih 15 u gp klasi? hvala

                        Comment


                        • #27
                          @Boca lep provod i pozdravi nam Rossija

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by gorki76 View Post
                            jel može neko da mi mkaže gde je za tipovanje prvih 15 u gp klasi? hvala
                            http://www.sportklub.info/forum/show...ca-2014-MotoGP
                            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by cavu View Post
                              Ja verujem da ce Markez imati krizu ove godine.Mislim da bi bilo dobro za sampionat da Rosi pobedi i tako dobije jos na samopouzdanju posle u nadtavku sampionata
                              Je svasta moguce.Doktor je u oslicnoj formi i nadam se dobroj trci za njega.U Mudjelu se takodje nadam da ce produziti ugovor na jos dve godine i zivo me zanima gde ce Jorgovan Rosi ga je saterao u cosak sto se tice timskog duela....Kako li ce sada izgledati kada Doca postane prvi vozac,da li ce ove godine Yamaha vise biti uz njega pre svega Lin Jarvis...
                              Ni lošiji vozači od Marqueza nisu imali krize u sezonama koje ovako krenu, neće ni on... To se ne dešava...

                              Originally posted by Gargamel View Post
                              U Kataru sam mislio da je Rosi imao sansu,sada mislim ga je Markez mozda malo vise respektovao,zbog toga i ona neizvesnost na kraju,na osnovu svega vidjenog do sada,verovatno Rosi ima najvise sansi od ostalih da pobedi malog ali se bojim da ce to tesko u nekom duelu,Markez ove sezone liga za sebe,nije Valentinik lud sto se boji za rekorde svog pulena ali on kao ostrasceni Rosijev fan ne moze da vidi da je to tako samo ove sezone,ako prezivi ovu godinu,ima da mi zahvali sto sam bio u pravu
                              Marc je u Qataru morao biti malo obazriviji zbog one povrede. Ipak, kad je Doktore pored tebe, sve to nestaje...

                              Comment


                              • #30
                                Ja mislim da Rosi definitivno potpisuje za Jamahu na jos 2 godine, ako zbog niceg drugog ( a ne smemo da izostavimo njegovu konzistentnost sada) makar zbog razvoja te jamahe, koju je inace on doveo tu gde jeste.

                                Sto se trke tice bice interesantna samo tako! Samo nek se Rosi sacuva Bautista/Bradl tandema u prvom krugu i mislim da ce moci malom da pruzi valjan otpor. Da uzme pobedu,, ne znam bas, ali da ce biti gusto to mislim da hoce. I svakako bih voleo da vidim malo dukati da se probije na vise pozicije i da se tu zadrzi, zao mi Kraclou-a lik je veliki potencijal , bojim se da ga ne proguta crvena furija ko mnoge pre njega. Bilo bi lepo videti ga da se bori za postolje ko ranije.

                                Comment

                                Working...
                                X