Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transfer vesti, spekulacije, pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Fabregas in 2010: "If I ever wear a Chelsea shirt, you have the permission to kill me."
    Danas se lako gazi preko svojih reči.

    Comment


    • #62
      Stvarno me on iznenadio.
      Treba Venger da ubaci nekog sledeće godine da polomi Fabregasa.Kad je već rekao imate dozvolu da me ubijete.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • #63
        Hoce hoce lako ce se dogovoriti, i sad Wengerica mrtvo hladno uleti sa 25m i otme Faberzea za smijesne pare. Sve je to dio taktike.

        A i ja stvarmo ne znam otkad je Palmeri pouzdan izvor. Frajer je prije tri mjeseca imao svjetsku ekskluzivu da se van Persie vraca u Arsenal
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • #64
          Originally posted by maliajnstajn View Post
          Hoce hoce lako ce se dogovoriti, i sad Wengerica mrtvo hladno uleti sa 25m i otme Faberzea za smijesne pare. Sve je to dio taktike.

          A i ja stvarmo ne znam otkad je Palmeri pouzdan izvor. Frajer je prije tri mjeseca imao svjetsku ekskluzivu da se van Persie vraca u Arsenal
          Da, Robin je imao zelju da se vrati u Arsenal dok je Mojes jos bio na celu Junajteda sto se sve promenilo kada je isti otpusten, a pogotovo sada kada je doveden LVG.

          Ne znam sto se Vengera tice, ali svuda sam citao da nije zainteresovan... sto ne znaci da ne moze da uleti u poslednjem momentu.

          Comment


          • #65
            Mnogo se glupira Wenger... Propusti igraca kog smatra za sina, a zna da moze da ga dovede, a takav igrac bi sigurno nasao svoje mesto u ekipi, iako nije neophodan.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • #66
              Koeman ce izgleda biti novi trener Sautemptona... a prva zelja mu je navodno Cicarito!

              Moze se iskoristiti za dovodjenje Soa ako je istina. Mada se ja ne bih odricao Cice, verovatno bih pustio Velbeka s obzirom na skorasnje izjave kako zeli da igra kao najistureniji napadac.

              Comment


              • #67
                Wenger ako se izglupira sa Fabregasom pravo moze odmah istog momenta ostavku da podnese. Takva glupost, ako bi je uradio bi bila apsurdnih razmijena.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • #68
                  Prosto moram...

                  Comment


                  • #69
                    Lampard otisao iz Celzija

                    http://www1.skysports.com/football/n...lsea-departure

                    Comment


                    • #70
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Jos Cesc i Filipe i resio je sve glavne pozicije u timu. Eventualno neki stoper. Sve ima da bi pokorio ligu sledece sezone.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • #72


                          Comment


                          • #73
                            Ne znam dal je iko spomenuo, cini mi se da nije, Bred Hangeland je postao slobodan igrac nakon sto mu je ponisten ugovor od strane Fulama.

                            Moze biti solidno resenje za mnoge klubove u PL.

                            Comment


                            • #74
                              A Phillipe Senderos prelazi u Aston Villu.

                              Hanglenanda vidim u QPR-u.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • #75

                                Comment

                                Working...
                                X