Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transfer vesti, spekulacije, pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Fabregas se prije dva dana vratio u Arsenal a juče je sve dogovorio sa Sitijem. Evo danas je u Čelsiju a sutra bi mogao u Liverpul dok Zenit čeka iz drugog plana da se uključi.
    Last edited by ognjen; 02-06-14, 20:18.

    Comment


    • #47
      Ne vidim da u Engleskoj postoji tim kome Sesk ne bi legao. Mozda nekima je nekima potrebniji nego drugima, ali igrac tog kvaliteta, ako zaista odluci da ode, ne bi trebalo da ima problema pri nalazenju nove sredine.

      Najbolje za njega za da ostane u Barsi, jer ovo leto moze doneti velike promene u igrackom kadru, a verujem da bi svaka od njih pogodovala njegovoj borbi za startnih 11. Morali su da mu nadju pravo mesto odavno, ali ce do kraja leta znati - ili ostaje kao jedan od vodecih igraca ili ide kao po ko zna koji put nepravedno zanemaren.
      Last edited by Bogi; 02-06-14, 20:43.

      Comment


      • #48
        Zestoko krivo ce mi biti ako Fabregas ne dodje u Arsenal, tacnije Wenger ga odbije i predje u drugi klub. Bas, bas, bas ce mi krivo bit
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • #49
          Originally posted by KingEric7 View Post
          Pa niste vi Junajted i Totenhem pa da vas ne voli zato sto je bio u Arsenalu.
          Не разумем, шта хоћеш да кажеш?

          Comment


          • #50


            Comment


            • #51
              Nije me bilo neko vreme tako da nisam redovno listao temu , ne znam da li je bilo ako jeste ja se izvinjavam.

              Transfer rumours: Liverpool and Chelsea eyeing Markovic, Bayern Munich keen on Kolarov
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • #52
                Luis Gustavo bi bio odlicno pojacanje i za Junajted, Liverpul, kao i Arsenal. Videcemo prvo da li ce uopste napustati Volfsburg.

                Izuzetan zadnji vezni. Ne mogu da zaboravim onaj revans mec protiv Real Madrida u polufinalu LS, u sezoni 11/12. Pregazio je Madridjane.

                EDIT: Naravno, postoji video sa tog meca:



                Odlicna visina, kilaza, agilnost, snaga u duelu, pozicioniranje. Moderan zadnji vezni sa talentom da ''cita'' igru.
                Last edited by Bogi; 03-06-14, 16:56.

                Comment


                • #53
                  http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...d-of-week.html
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Vecina na tviteru pise da je vec done samo da se odradi medicinski, do kraja nedeljno i zvanicno.

                    Comment


                    • #55
                      Murinjo ce da zakljuca ligu sledece sezone a i par narednih takodje.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by KingEric7 View Post
                        Murinjo ce da zakljuca ligu sledece sezone a i par narednih takodje.
                        Kao sto je ovu zakljucao?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Kao sto je ovu zakljucao?
                          Zakljucao bi da ima krstenog napadaca. A imace ga... jos i ako je istina da su u pol poziciji za Seska.

                          Comment


                          • #58
                            Po meni bi mnogo veca izdaja bila Fabregasov prelazak u Celsi, nego Robinov odlazak... Sad mi bas brat(koji inace navija za Celsi) govori kako je na par mesta video kako je Cesc blizu Celsija...

                            Costa garant potpisuje do kraja nedelje, krece polako rasipanje Atletica.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Topdzija View Post
                              Po meni bi mnogo veca izdaja bila Fabregasov prelazak u Celsi, nego Robinov odlazak... Sad mi bas brat(koji inace navija za Celsi) govori kako je na par mesta video kako je Cesc blizu Celsija...

                              Costa garant potpisuje do kraja nedelje, krece polako rasipanje Atletica.
                              Ma kakvo rasipanje. Kosta i Filipe Luis se mogu zamijeniti a najbitnije je da Arda i Koke ostanu.

                              Comment


                              • #60

                                Comment

                                Working...
                                X