Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transfer vesti, spekulacije, pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by AK47 View Post
    Nije ni realno Koke da ode kad vec ne mora.Ako im trebaju pare prodaju Costu,Mirandu i Felipe Luisa i eto 90-100 miliona sad pa sad i Cholo za njih lakse nadje zamjene nego za Kokea...
    Sam predsednik je izjavio da je finansijska situacija stabilnija nego ranije i da nisu primorani da prodaju najbolje igrace. Sto znaci da sve zavisi od ponude, ali takodje i od klauzula u ugovorima.

    Comment


    • #32
      http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...-30m-move.html
      sigpic

      Comment


      • #33
        Pojavila se solucija da ce Fabregas plus novac u Mancester a Aguero u Barsu...

        Comment


        • #34
          Neće Sesk nigde iz Barselone...
          sigpic

          #WengerOut

          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

          Come on you Gunners!

          Comment


          • #35
            http://www1.skysports.com/football/n...r-adam-lallana
            sigpic

            Comment


            • #36
              Ma Lallana ako ide, ide u Liverpool, to je vec jasno.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • #37
                Bogami ce Southampton biti u velikim problemima naredne sezone... Steta, bas su gotivna ekipa. Jel onaj Puncheon prodat Crystal Palacu ili je samo na pozajmici?
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • #38
                  Bice u problemima ako ne dovede pojacanja. Ko god da uzme da ih vodi morace ozbiljno da radi da uklopi ekipu.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • #39
                    Ja sam rekao da ispadamo, pored sve ljubavi prema klubu, ali to je realno s obzirom na ovu jebenu rasprodaju igraca! Sto se Puncheona tice, mislim da je na pozajmici! Video sam ja zla pred vratima onog momenta kad je Kortese otisao. Onda je vlasnica kluba (cerka Markusa Libera koji je spasao klub od gasenja) dovela ovog imbecila i sve je brzo krenulo na dole....neka nam je dobri Bog u pomoci od avgusta....

                    Comment


                    • #40
                      Aston Villa novi dresovi

                      Comment


                      • #41
                        Sesk u Celzi znaci.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Не мора код нас.

                          Comment


                          • #43
                            Gardijan i Telegraf objavili. Takodje svi pouzdani izvori objavili da Siti, Arsenal i Junajted nemaju intresovanje za njega. Jedino Liverpul mozda kao neka potencijalna destinacija, mada sumnjam.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Потпуно ми је нереално да дође код нас, а био у Арсеналу толике године. Имам осећај да он баш, баш не воли Челси.
                              Чудно ми то да га Венгер не жели. То ми баш није јасно.

                              Comment


                              • #45
                                Pa niste vi Junajted i Totenhem pa da vas ne voli zato sto je bio u Arsenalu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X