Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transfer vesti, spekulacije, pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mladi desni bek SAD Jedlin ce verovatno nastaviti karijeru u Engleskoj tj u Totenhemu... vrednost transfera 2.5m funti.

    Ako se ostvari moze biti odlicna kupovina.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Po meni odlicna cena, Fraser jedan od jacih golmana na Ostrvu, a trenutno mozda i najbolji engleski golman.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • 15 mil eura, za 2. golmana reprezentacije at best. Secam se kada je De Hea dolazio za 18, da je to bila ogromna cena.
          sigpic

          Comment


          • Pa bila je ogromna jer je Spanac u pitanju i jer je izuzetno mlad kupljen. Uracunaj tu inflaciju na engleske igrace i dobijes da je to ta cena za Frasera. Ako je 10m funti, onda je to 12,5m evra, a ne 15m.
            "At best" je vrlo bitno inace za golmane, za njih je forma gotovo 90% kvaliteta, presudna moze se reci. Npr, Fraser kada je u formi, je jedan sjajan golman, koji gotovo nema kiksa, visok, snazan i nema izrazitih mana, Hart kad je u formi je bolji, ali zato on varira u formi i nosi etiketu kiksera, pogotovo kada pogledamo proslu sezonu.
            Tako da je ova cena sasvim pristojna i nije "off charts", kada pogledamo druge cene transfera u poslednjih par godina.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Po meni odlicna cena, Fraser jedan od jacih golmana na Ostrvu, a trenutno mozda i najbolji engleski golman.
              sigpic

              Comment


              • Mnogo mi nizak ovaj Darlow. Kompilacije mozes za svakog napraviti, nas Mignolet bi bio svetska klasa po tome, a znamo da nije.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Mnogo mi nizak ovaj Darlow. Kompilacije mozes za svakog napraviti, nas Mignolet bi bio svetska klasa po tome, a znamo da nije.
                  Nema to veze s kompilacijom, okacio video jer me mrzelo da pisem.

                  Strava golman, voleo bih da pojaca konkurenciju Simonu.
                  sigpic

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Nema to veze s kompilacijom, okacio video jer me mrzelo da pisem.

                      Strava golman, voleo bih da pojaca konkurenciju Simonu.

                      Comment


                      • Zabaleta, Sagna, a tu je i Micah Richards nekadašnji reprezentativac Engleske i velika nada engleskog fudbala. Čovek se prosto izgubio, povrede ga prosto urnisaše...

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Kerol se opet nesto povredio... mada mi je opet nelogicno.

                            Comment




                            • Newcastle United - real Sociedad 1:0, Highlights
                              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                              Comment


                              • Mangala zvanično u Sitiju, cena prava sitnica

                                sigpic

                                #WengerOut

                                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                                Come on you Gunners!

                                Comment

                                Working...
                                X