Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transfer vesti, spekulacije, pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci Matic se toliko veselio sto je dosao kuci a ovi ga za polusezonu premestise na klupu.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Originally posted by AIRBORNE View Post
      Znaci Matic se toliko veselio sto je dosao kuci a ovi ga za polusezonu premestise na klupu.
      Navodno

      Comment


      • Ne znam kako NIKE komentarise gubitak dva jaka klijenta MUFC i ARS ?
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Originally posted by AIRBORNE View Post
          Ne znam kako NIKE komentarise gubitak dva jaka klijenta MUFC i ARS ?
          Sledece godine i Juve ce preci na Adidas.

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Sledece godine i Juve ce preci na Adidas.
            Ma kakav je Juve bio klijent NIKE-u, nikako jak, davali nam neku gubavicu. Adidas je prava priča, najjači ugovor u Italiji imamo, milion ili dva preko Milana čini mi se ako se ne varam. NIKE stipse.

            Comment


            • Pa i Crvena Zvezda ih ispalila. Vec tada je bilo jasno da su gotovi : D

              Comment


              • Originally posted by PRINCE View Post
                Pa i Crvena Zvezda ih ispalila. Vec tada je bilo jasno da su gotovi : D
                Nikad sa tim stipsama ta Zvezda, nikad. Mi kad plaćamo mi to bahato, Bronovicki pa Šišić, pravi džekovi

                Comment


                • Posle 2006. smo pali u ponor kad su u pitanju sponzori. U ono vreme smo bili medju prav 3 kluba po zaradi. Od tada smo samo isli niz brdo, dok su drugi rasli. Nije ni cudo sto je ovolika razlika. Onda nam je trebala sigurica, tj siguran novac za odredjeno vreme, sto je Nike iskoristio i dobili smo koliko smo dobili. Mada opet niko kao Mancha kad su u pitanju sponzori.

                  Adidas, Fly Emirates, Samsung... u vezi njih sam primetio da sve tri kompanije obicno sponzorisu iste klubove. Real, Chelsea, Milan, pa sad i Juventus.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Nikad sa tim stipsama ta Zvezda, nikad. Mi kad plaćamo mi to bahato, Bronovicki pa Šišić, pravi džekovi
                    Lako je Zvezdi kada njoj svake godine dolazi po neki Arapin da obidje muzej : D
                    Last edited by Lion; 10-07-14, 23:47.

                    Comment


                    • Originally posted by PRINCE View Post
                      Lako je Zvezdi kada njoj svake godine dolazi po neki Arapin da obidje muzej : D
                      Bio i Putin jednom, kaže mnogo lepo, šmekersi takoreć

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Bio i Putin jednom, kaže mnogo lepo, šmekersi takoreć
                        A fora je da sve te glavonje dodju jednom, i vise se nikada ne pojave

                        Comment


                        • Comment


                          • Bojan Krkic u Stoke izgleda, javlja Telegraph. Gubi Stoke svoj "mesarski" smek.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Comment


                              • Steven Caulker izgleda prelazi u Crystal Palace iz Cardiffa za 8 miliona. Odlicno pojacanje za Pullisovu ekipu.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X