Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO 2014 (Monaco)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Kad smo i dalje kod malih timova Haas Racing je pomerila svoj debut za 2016 godinu u formuli jedan... sustina je u tome sto zele vise vremena da se pripremaju

    Comment


    • #62
      Šteta, jer mislim da gubimo Caterham na kraju godine ako se nešto drastično ne promeni... Sad ne samo što moraju da završe na 11. ili jačem mestu (što je bilo potrebno do Monaca), već moraju i da uzmu bar 3 poena, a pod uslovom da Marussia ne uzme više ni jedan poen. Što će biti jako teško jer su u najgoroj poziciji što se tiče pogona i kazne za njih su jako blizu, možda i pre letnje pauze...

      Fazon je i što će Marussia ako uspe da završi ispred Saubera ove godine dobiti 50 miliona, jer je ugovor sa timovima i parama koje dobijaju za mesta u šampionatu takav da se mnogo više vrednuje kontinualni uspeh od jedne jake sezone, a vrednuje se i progres na tabeli, tako da će dobiti pozamašnu svotu ako nastave jako.

      Comment


      • #63
        Originally posted by ToroRosso#3 View Post
        Kad smo i dalje kod malih timova Haas Racing je pomerila svoj debut za 2016 godinu u formuli jedan... sustina je u tome sto zele vise vremena da se pripremaju
        Okle ti to?
        Pošto do sada ni jedan domaći sajt nije prenjeo tu informaciju?

        Što se tiče Caterhama,nema šanse da osvoje barem bod.Nevjerujem da može i Zauber do boda,tako da odlična sezona za Marusiju

        Comment


        • #64
          If the police cant stop you you must be on the dust

          Comment


          • #65
            Verovatno necemo imati Caterhama u 2015 godinu pamtim da je Fernandes bio izjavio da ako ne skupe barem jedan bod ove sezone nece da nastavi ovu avanturu u f1 a za Haas Racing to sam procito na Blogf1 it italijanski blog o F1 njihove vesti do sada nikada nisu pogresile nista.

            Comment


            • #66
              Možda još nije sve izgubljeno u Katerhamu.
              Jeste li razmišljali da je sada Katerhamu da stignu Sauber?
              Pošto Sauber nema boda,i čisto sumnjam da će ga i imati.Jer nemaju kvalitetnu vozačku postavu a ni neki bolid.A Katerham imaju Kobajašija koji po meni više može nego Sauberov dvojac.Tako da nije baš tako crnu u Katerhamu

              Comment


              • #67
                Pogrešili su oko dosta toga, izbacuju tračeve i realne stvari u isto vreme, tračevi koji se ne ostvare se ionako brzo zaborave tako da ostaju samo oni koji su se ostvarili - oni se pamte. Zlatno pravilo kada želiš da pretvoriš blog u nešto veće - samo trpaj, nešto će i da bude... Ništa protiv toga naravno, u F1 tračevi često govore više od zvaničnih vesti i izjava...

                Originally posted by Dule Krtola View Post
                Možda još nije sve izgubljeno u Katerhamu.
                Jeste li razmišljali da je sada Katerhamu da stignu Sauber?
                Pošto Sauber nema boda,i čisto sumnjam da će ga i imati.Jer nemaju kvalitetnu vozačku postavu a ni neki bolid.A Katerham imaju Kobajašija koji po meni više može nego Sauberov dvojac.Tako da nije baš tako crnu u Katerhamu
                Bernie je pomogao Force Indiji kad im je bilo gadno, pomoćiće i Sauberu, oni su u padoku jako dugo i svi jako cene i poštuju Peter Saubera...
                Last edited by Vanja #66; 28-05-14, 19:42.

                Comment


                • #68
                  Edi Dzordan savjetuje Petera Saubera tim da proda. Nesto ne vidim da je to moguce bas, ipak si oni Sauber.
                  A Gazeta delo sport govori kako Ferrari i dalje Neweya zeli da angazuje i radi na tome, bez obzira na prethodne izjave
                  1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Bernie je pomogao Force Indiji kad im je bilo gadno, pomoćiće i Sauberu, oni su u padoku jako dugo i svi jako cene i poštuju Peter Saubera...
                    Najveći problem jeste što pogrešno biraju vozače...Odnosno traže vozače sa jakim sponzorima.OK,imaju vozače koji imaju jake ugovore,ako ne i najjače i što sada,nemaju boda,uskoro će ih stić Marusija,koja baš i ne traže vozače sa prejakim sponzorom.Ne kontam njihovu "matematiku" .
                    Doveli Sutila,koji cio život u F1 i ne znam ima li podijuma u karijeri.Momak koji po meni ništa posebno nije.
                    Imaju Gutierrez-a,koji je preskočio nekoliko "stepenika" i tako došao u F1 i normalno da neće imati veze.Ali bitno da ima sponzora.
                    Imaju 2-3 test vozača.I ne treba govoriti ništa o njima,pošto iskreno ne znam za neke đe voze ali bitno naravno da imaju jake sponzore.

                    Da sumiramo situaciju.
                    Imaju para(jake sponzore) kao što su i tražili,imaju rezervne vozače sa jakim sponzorima.I što će im to sve kada nemaju kvalitetnog vozača,koji će im donjeti bodove?!
                    Uporedite Marusiju i Sauber!
                    Mislim da je sve jasno..
                    Bolje imati 2 kvalitetna vozača bez 20-30 milona Eura.Naravno neće imati para za neke dijelove itd ali znaju da voze prije će osvojiti bodove nego NPR Sauberovci.
                    I što su došli,dokl su došli,krivi su oni.a ne vozači.Jer idu krivim putem...!


                    Nadam se da ste skontali što sam šćeo reći...

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Dule Krtola View Post
                      Najveći problem jeste što pogrešno biraju vozače...Odnosno traže vozače sa jakim sponzorima.OK,imaju vozače koji imaju jake ugovore,ako ne i najjače i što sada,nemaju boda,uskoro će ih stić Marusija,koja baš i ne traže vozače sa prejakim sponzorom.Ne kontam njihovu "matematiku" .
                      Doveli Sutila,koji cio život u F1 i ne znam ima li podijuma u karijeri.Momak koji po meni ništa posebno nije.
                      Imaju Gutierrez-a,koji je preskočio nekoliko "stepenika" i tako došao u F1 i normalno da neće imati veze.Ali bitno da ima sponzora.
                      Imaju 2-3 test vozača.I ne treba govoriti ništa o njima,pošto iskreno ne znam za neke đe voze ali bitno naravno da imaju jake sponzore.

                      Da sumiramo situaciju.
                      Imaju para(jake sponzore) kao što su i tražili,imaju rezervne vozače sa jakim sponzorima.I što će im to sve kada nemaju kvalitetnog vozača,koji će im donjeti bodove?!
                      Uporedite Marusiju i Sauber!
                      Mislim da je sve jasno..
                      Bolje imati 2 kvalitetna vozača bez 20-30 milona Eura.Naravno neće imati para za neke dijelove itd ali znaju da voze prije će osvojiti bodove nego NPR Sauberovci.
                      I što su došli,dokl su došli,krivi su oni.a ne vozači.Jer idu krivim putem...!


                      Nadam se da ste skontali što sam šćeo reći...
                      Sve je u parama. A ovo za Marusiju sada u Monaku je neplanirano iskocilo i mislim da su male sanse da ce jos koji bod ubosti do kraja sezone
                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Ali za koju trku Marusija (možda i Katerham) će stići Sauber.Već sada je Bijanki počeo da pobjeđuje na treninzima Gutiereza.Na trkama je malo drugačija situacija.
                        Ali viđi finasisku situaciju u Marusiji i Sauberu.Mnogo velika razllika,zar ne?
                        A ko ima više bodova?

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Dule Krtola View Post
                          Ali za koju trku Marusija (možda i Katerham) će stići Sauber.Već sada je Bijanki počeo da pobjeđuje na treninzima Gutiereza.Na trkama je malo drugačija situacija.
                          Ali viđi finasisku situaciju u Marusiji i Sauberu.Mnogo velika razllika,zar ne?
                          A ko ima više bodova?
                          Pa trenutno sada imaju taj bod, a ovi nista. Ali i dalje mislim da je rano da se sada prognozira kraj cijele sezone. Zauber je stara ekipa i ne treba ih otpisivati u duelu sa jednom Marusijom. Valjda nesto ubodu od tih silnih para i sponzora
                          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Dule Krtola View Post
                            Ali za koju trku Marusija (možda i Katerham) će stići Sauber.Već sada je Bijanki počeo da pobjeđuje na treninzima Gutiereza.Na trkama je malo drugačija situacija.
                            Ali viđi finasisku situaciju u Marusiji i Sauberu.Mnogo velika razllika,zar ne?
                            A ko ima više bodova?
                            Monako je freak staza, a Sauber i dalje ima više novca od Marussie... Da se Sutil nije slupao, završio bi ispred Bianchia lagano...

                            Comment

                            Working...
                            X