Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO 2014 (Monaco)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nemoj pre karirane zastavice nista u vezi Ferrarija,odmah se setim kako je prosle god prosao Alonso i kako su ga obilazili ...hvala na odg nisam do sada primetio da petkom ne voze....izgleda da je Rozberg ipak cuo sta je Hamilton o njemu pricao ....Kvyatu svaka cast momak je pravo otkrovenje
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • #17
      Da samo sto je Rozberg pod istragom, posto se sumnja da je namerno blokirao Luisa u tom krugu. Moje misljenje je da kako se god to zavrsi, da je Hamilton ipak brzi od Nika i da ima sanse da veze pet u nizu.
      Last edited by Dell Boy; 24-05-14, 17:45.

      Comment


      • #18
        Da Rozberg pod istragom.

        Comment


        • #19
          Džabe ti je ako si brži (što Hamilton i nije pokazao ovog vikenda), ako nisi krenuo sa dobre pozicije. Da se u MonteCarlu pretiče, može - kad pada kiša. Sutra će u najgorem slučaju biti oblačno...

          Bilo je jasno da će Nico biti pod istragom, ali mislim da nema osnova da se to kaže. Gurao je i pogrešio, da je hteo sigurnu žutu zastavu, priljubio bi se uz zid ili bi stao 3-4 metra pre mesta na kom se zaustavio...

          Nakon malo informisanja, Rosberg je pod istragom verovatno jer je krenuo da se vrati na stazu pre nego što su ljudi prošči. Negde se pominje da je čak već ubacio u rikverc i krenuo da izlazi dok je Lewis nadolazio. Ako je stvarno tako nešto učinio, onda je to bio vrlo nehajan i opasan potez (glup, takođe) i treba da bude glat kažnjen...

          Ništa od toga...
          Last edited by Vanja #66; 24-05-14, 19:18.

          Comment


          • #20
            Ericsson je dobio kaznu zbog onoga sa Massom - kreće iz boksa. Što u Monacu i nije tako loše, jer može da se izbegne eventualna klanica na početku. A kako je Hamilton rekao da ovo između njega i Rosberga prelazi u Senna-Prost (što je uvreda i za Sennu i za Prosta) i da misli da će rešavati stvar poput Senne (ah, ta Suzuka), mož' bit svašta... He, ko bi rekao da će Rosberg praviti toliki problem Lewisu...

            Comment


            • #21
              Rosberg je izbegao kaznu , e sad diskutabilno je da li je za kaznu ili ne , iako citam i vidim da svi pricaju da je Rosberg krenuo da se vraca u rikverc sto je jako opasno , potpuno razumem Lewisov bes i ja bih bio besan da tako ostanem bez prilike za borbu za pol poziciju , samo se nadam da ce se dobro smiriti do sutra , da nece u trku uci sa zeljom da se osveti Rosbergu , jer osveta nikom ne donosi dobro , sutra samo pun fokus na pametnu i dobru voznju i pobeda ce doci (samo da ga mehanicari ne zeznu ko proslu trku).
              If the police cant stop you you must be on the dust

              Comment


              • #22
                To za rikverc svi pričaju, a nigde konkretnog klipa. Zamolio sam Jergovića da podeli neke konkretne informacije sa nama ako ih ima. Jer, ako je Rosberg prešao granicu staze pre nego što je poslednji vozač iza njega završio krug (a da mu lokalne sudije to nisu dozvolile), onda je to za kaznu bez razmišljanja i znači da kazna nije dodeljena verovatno "to increase the show"...

                Comment


                • #23
                  Vanja da li mislis da je Luis to uradio Niku, da li bi dobio kaznu...znas ono Luis bad boy-Niko good boy Po meni je trebalo je da kazne Rozberga, ako ne za namernu opstrukciju vozaca iza sebe, a ono bar za ugrozavanje nepromisljenom voznjom u rikverc. Istina za volju ni ja to nisam nigde video i bilo bi dobro da to neko postavi ako taj snimak moze da se nadje.
                  Last edited by Dell Boy; 24-05-14, 20:34.

                  Comment


                  • #24
                    Ni jedan od njih dvojice nije cvećka, tako da bi bilo isto... Zašto bi se tretiranje njih dvojice uopšte i razlikovalo?

                    Što više mislim o tome, svi više imam osećaj da će se ta dvojica tako zalepiti u prvoj krivini... Ah, a Bahrein i grljenje nakon trke beše pre samo dve trke...

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Vanja #66 View Post
                      To za rikverc svi pričaju, a nigde konkretnog klipa. Zamolio sam Jergovića da podeli neke konkretne informacije sa nama ako ih ima. Jer, ako je Rosberg prešao granicu staze pre nego što je poslednji vozač iza njega završio krug (a da mu lokalne sudije to nisu dozvolile), onda je to za kaznu bez razmišljanja i znači da kazna nije dodeljena verovatno "to increase the show"...
                      A kako mislis da je dosao do box-a? Tu gde je izleteo nije mogao nikako da se okrene previse je usko. Al zar nije to moglo bez zutih zastava, bolid je sklonjen sa staze u tu ajd da kazemo ulicicu koja nije na putanji da bi mogao neko da udari u njega.

                      Comment


                      • #26
                        Ček, pa naravno da ne pričamo da li je išao unazad ili ne, već kada je krenuo unazad. Herr Mladen kaže da je Nico izgubio oko 45 sekundi u tom izlasku i da bi sigrno bio kažnjen da je to učinio dok su drugi bili iza njega...

                        Ne može se bez žutih zastava, sve i da je otišao skroz do kraja te zone za izletanje, jer je to jedna od krivina gde svake godine tokom vikenda bude nekoliko incidenata (samo u kvalifikacijama su bila 2 i još pregršt izletanja i blokiranja točkova), i ne sme se rizikovati da bolid naleti s leđa, zamisli da je vozač baš u tom trenutku izlazi iz bolida i s leđa nelaće drugi...

                        Comment


                        • #27
                          Sta jos kaze Mladen, jer kriv Rozberg ili nije?

                          Comment


                          • #28
                            Nema potrebe za kaznom Rosberga , kasno premostavanje sa 4,5 stepena na 1,2 i vidjeno kasno kocenje. Sto je naveo Vanja da je hteo zutu zastavu ne bi otisao u sam kraj coska,vec bi bio 2,3 metra nazad. Lewis previse prepotentan po mom misljenju i treba da oseti da ne moze stalno da se pobedjuje(sve cestitke njemu kao vozacu ,ali kao coveka ga ne cenim ni malo).Bice zanimljivo ispratiti sutrasnju trku , smatram da ce Rikardo biti taj koji ce mnogo dobiti.
                            Last edited by wandeR; 25-05-14, 22:56.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Alen P View Post
                              Sta jos kaze Mladen, jer kriv Rozberg ili nije?
                              http://mladenjergovic.com/pocetak-rata

                              Nico je pogrešio i popustio pod pritiskom, video da nema kud i iskoristio priliku koja mu se ukazala. Mislim da je to, generalno gledano, možda i najbliže istini...

                              Comment


                              • #30
                                Ljudi dajte neki stream nemam SK na ovom sugavom IPTV

                                Comment

                                Working...
                                X