Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Jel' to Novak place?
    Ne samo on nego i Rafa.

    Comment


    • Nemoj da ti je palo na pamet da places
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by BockoBG View Post
        Ovaj mec su odlucila olaka prepustanja svog servisa na kraju seta. Da je spustio gas u 3. i izgubio 6:3 dobio bi 4.

        Jasno kao dan.

        Poslato iz malog mozga.
        Istina je da je to jedna od dbije stvari koje se mogu zamjeriti Novaku, ali previse je reci da je samo to odlucilo mec.

        Comment


        • Ok, ode RG sad nek se baci na Sinsinati.

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            Nemoj da ti je palo na pamet da places
            ma jeste, to je bas lako, iskulirati ovakav trenutak
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Samo za Bojanu i Rafa pusti suzu ali radosnicu!!!
              Vamosssss

              Sent from my GT-S6310 using Tapatalk

              Comment


              • Ja se kunem u sve najmilije, da mi je palo mnogo zal kad sam video Novakovo lice, tj. izraz lica. Ja njega izuzetno postujem, i da bi danas igrao protiv svakog drugog na planeti navijao bi za nejga. I ja kao i Bojana, siguran sam da ce Novak uzeti ovaj RG nekada, veliki igrac kao sto je on zasluzuje to, nema sumnje.

                A Rafi hvala sto me ucinio srecan danas, a i sto si je spasio sezonu. I da, opalio mi jaka samarcina sto nisam vjerovao u njega pre pocetka meca. CAMPEONE!
                OVAKO

                Comment


                • Ne moze se analiza svesti na 1-2 trenutka. Pristup je bio pogresan, ja sam u Novaku video manjak adrenalina, cak mislim da su te fizicke krize potpuno mentalne, a ne zaista fizicke.

                  Comment


                  • Otključano.

                    Ćao temo uživo .. više shminka ne otvara GSove.
                    Last edited by miloolja; 08-06-14, 19:02.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      ma jeste, to je bas lako, iskulirati ovakav trenutak
                      apsolutno ne vidim potrebu da danas zaplace. sem ako mu se ne desava nesto privatno sto bi mozda objasnilo gomilu nebuloza
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment

                      Working...
                      X