Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula E

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Zanimljiva ekipica.

    Prvi testovi počinju za koji dan

    Comment


    • #47
      Buemi bio najbrži juče...

      http://www.f1fanatic.co.uk/2014/07/0...onington-park/

      Comment


      • #48
        Nick Heidfeld i ovdje I na Le Manu, ovdje... Zilav je taj stari lisac
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • #49
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #50
            Nekako sam se razočarao u ovu seriju. Dosta toga ne štima.
            Malo gledelaca, zvuk nikakav, pa vozači što su bili višak u F1, pa i tima nema iz F1, trke svakih 2-3 mjeseca i nekako sve to utiče. Baš sam se razočarao, jer sam očekivao dosta više. Ne znam, nadam se boljoj narednoj sezoni , prije svega kreativnijoj.

            Comment


            • #51
              Mnogo likova koji su bili u F1 zaista bih voleo da uspe Formula E,a bilo je dosta gledalaca bar na ovom snimku i verujem da ce ih biti jos vise.Sto se zvuka tice,jbg nema se novca za stvaranje neceg boljeg a i F1 je izgubila na zvuku jos odavno tako da...
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #52
                Ne znam samo šta ste očekivali od zvuka elektro motora... Meni je fan boost ubio želju za praćenjem, inače bih gledao, što da ne.

                Comment


                • #53
                  Kad mi je do zvuka ja na YT gledam F1 videe iz 2005 ili eventualno Spa iz V8 ere.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Čisto koga zanima počela nova sezona.

                    Evo postava i kalendara. Pa eto možda koji post greškom završi na ovoj temi.

                    Koliko toliko ima poznatih imena, što iz svijeta WEC što iz F1, Gp2 ...







                    Kao što možete viđeti, ovog vikenda Formula E dolazi u Maleziju. Ako se budem šetio, bači ću rezultate trke.

                    Comment


                    • #55
                      Jaguar


                      Eto imacu za koga navijati u FE

                      Comment


                      • #56
                        Obzirom da će biti prateća serija za Formulu E, postaviću info ovde...

                        Pre nešto manje od godinu i po dana pokrenut je projekat Roborace sa ciljem da se napravi motosport šampionat u kome će biti jedna velika razlika sa svim drugim šampionatima - neće biti vozača! Kontrola nad ovim električnim bolidom je u "rukama" bolida, veštačka inteligencija koja se trenutno ubedljivo najviše razvija u autoindustriji pronalazi svoj put i u ovu sferu.



                        Kada se razvoj završi, trke će biti paralelno sa Formula E šampionatom, u gradovima. Trenutno se radi razvoj VI na 2 LMP2 vozila, kao i razvoj u aerotunelu - u saradnji sa Williams-om:





                        Zamisao se kosi sa logikom, zar ne? To im je i cilj...

                        Comment


                        • #57
                          Formulu na struju mozda nekad i progutam ovo bez vozaca necu nikad.

                          Comment


                          • #58




                            Dva Robocar bolida su izrađena i uskoro spremna za demostraciju tokom Formula E vikenda. U Buenos Airesu su razvojni bolidi (DevBot 1 i 2) imali prvi javni nastup.

                            Comment


                            • #59
                              Formula E ima novi bolid.

                              Spoiler







                              Futuristički dizajn sa akcentom na efikasnom stvaranju aerodinamičke sile.

                              Comment


                              • #60
                                Za 10' počinje trka u Meksiku, grid ▼



                                Strimovi, službeni Jutub je geoblokovan

                                http://acesports.stream/sonyespn.html

                                http://www.ustream.tv/channel/LsDyVzF7fHJ

                                Comment

                                Working...
                                X