Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Monster Energy Grand Prix de France

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by cavu View Post
    Prvo MM nema ni malo harizme
    sta kazes?? pa ko ima,po tebi?? horhe mozda?? da odgovorim i tebi i valentinik-u u isto vreme,ovo sto je rekao valentinik postujem i cenim,ne voli marca jer moze da prestigne rossija,mozda nista jos nije sigurno tek je krenuo,iskreno je rekao i to volim..e sad,tacno,ima marc jos mnogo do rossija i ne verujem,ustvari siguran sam da nikad nece biti toliko popularan i obozavan jer rossi je jedan,ali isto tako msm da ce biti mnogo blizu,po tom aspektu..a sto se tice brojki,msm da tu moze da ga nadmasi..
    MESSI 10

    Comment


    • #47
      Rossi je dao potpuno jedan drugi izgled moto sportu i pampiće se uvek. Neznam da li neko može da ne voli Rossia....ne verujem. Lik je pravi.
      MM što radi i to je za svaku pohvalu. Fenomenalan vozač

      Comment


      • #48
        Originally posted by miha92 View Post
        sta kazes?? pa ko ima,po tebi?? horhe mozda?? da odgovorim i tebi i valentinik-u u isto vreme,ovo sto je rekao valentinik postujem i cenim,ne voli marca jer moze da prestigne rossija,mozda nista jos nije sigurno tek je krenuo,iskreno je rekao i to volim..e sad,tacno,ima marc jos mnogo do rossija i ne verujem,ustvari siguran sam da nikad nece biti toliko popularan i obozavan jer rossi je jedan,ali isto tako msm da ce biti mnogo blizu,po tom aspektu..a sto se tice brojki,msm da tu moze da ga nadmasi..
        Reko sam da pomeni MM nema harizmu,ukusi su razliciti tako da o tome ne vredi raspravljati.Sto se tice brojki ne kazem MM mozda bude imao sansu da predje Rosija,ali zaboravljate da je Doktor tu jos uvek i da ima sansu da popravlja svoju statistiku.Doktor je za sada odvezao 299 trka od toga je sa danasnjim podijumom bio 150 puta na istom.To je vise od pola trka zavrsenih na podijumu.Ko kaze da Doktor nece imati neki niz pobeda ove godine to niko ne moze da predvidi.Markez je tek poceo imace i on krizni perio kako u karijeri tako i ove sezone nije niko savrsen.Sad realno popularnos Rosija dostici nece u to sam siguran,ali po meni je to bitnije da te ljudi vole da imas podrsku ljudi.Kao sto neko rece doktora ne mozes da ne volis,to moze neko da te laze.Jednostavno kao pojava je takav,ponase po malo detinjasto ima dozu ludosti,pa onaj njegov engleski,pa da ne pricam o tome sta je radio na stazi i nadam se radice.A Mark jeste decko fenomenalan,lud,brz ali njegovo vreme tek dolazi.Rosi je digo ovaj sport u visine mislim i kad se povuce da ce na tribinama da bude sve zuto.Opet ponavljam bitno je da te ljudi vole koliko je navijaca ostalo uz njega dok je propadao u Dukatiju, svi,jednostavno cista ljubav nista drugo....

        Comment


        • #49
          pa upravo si rekao da rossijevo ponasanje u velikoj meri cini da ga ljudi vole,po cemu se ponasanje marca razlikuje pa ga ne volis,ok je ako ga ne volis ali to sto kazes je kontradiktorno..slazem se sa tim da je rossi najveci i da je mnogo uradio za moto gp,ali se ne bih slozio da je bitnije da te ljudi vole nego da imas rezultate..bar sam tako razumeo to sto si napisao..prvo ne verujem da bi rossi bio ovoliko popularan da nije uradio to sto je uradio,to je prvi primer,a drugi jel mislis da bi neko podrzavao lorenza sa ovakvim ponasanjem da nije osvajao titule,ne verujem..msm da je to uzajamno,e sad ako se desi da imas i harizmu i rezultate,kao doctor,onda se desi ti sto gledamo,da ima armiju navijaca i postovalaca,a msm da je i kod markeza slucaj isti,rezultate vec ima,naravno ne kao rossi ali bice jos titula siguran sam,a i harizmu..
          MESSI 10

          Comment


          • #50
            Kao sto rekoh ukusi su razliciti o tome ne vredi raspravljati,a sto se tice ovoga da te ljudi vole hteo sam da uporedim Marka i Doktora,kazem licno ne volim Markeza,ili bolje reci vecinu Spanskih vozaca.Ali nemam nista protiv njih..
            Last edited by cavu; 19-05-14, 07:01.

            Comment


            • #51
              Ne znam kako vama izgleda ali za mene Rosi vozi fenomenalno, cak bih rekao da je to skoro isti onaj stari Rosi. E sad steta je sto to nije dovoljno da se pobedi MM. Rosi ce traziti pobedu po kisi. A MM kako stvari stoje mora biti slab po kisi, ono sto trenutno radi sa motorom tesko ce izvesti po vlaznoj stazi

              Comment


              • #52
                Ja ni od Marqueza ni od Rossija nisam očekivao ovako visoke nivoe... Bio sam potpuno ubeđen da je prošla godina poslednja prilika za Rossija, zbog godina, motivacije, svega... Ali potpuno me je oduševio. Ponovo... Marquez je oslobođen svakog pritiska sa strane, potpuno se prilagodio motoru, potpuno ga ukrotio stilom koji je skoro svako iz padoka proglasio klinički mrtvim tokom 2012. (kad je počelo da vlada uverenje da se trke sada mogu dobiti samo ako voziš fino i elegantno, a Stoner pobeđuje jer je prirodno brži od Lorenza i Pedra) i vratio u život pravo trkanje i borbu na stazi. Ponekad i preko granice, ali borbu. Zbog njega je stradao Willairot, ali i on sam se trku kasnije gadno ubio i izvukao je vrednu pouku...

                Još jednom, sjajan tekst od gosn Emmet-a...

                http://www.motomatters.com/analysis/...d_up_ross.html

                Sada je sasvim jasno nešto što smo gotovo svi ovde već posle dve trke shvatili - samo Matori može protiv Malog... Toliko o finom i kulturnom stilu ove dvojice...

                Comment


                • #53
                  Ja sam na to skrenuo paznju da ce Doktor biti najblizi malom i obistinilo se.Mislim da Rosiju treba samo jedna pobeda da dobije na samopouzdanju koje mu je potrebno.Njemu je sada glavni cilj da pobedi Markeza i mislim da ce uciniti sve da to uradi u Mudjelu.

                  Comment


                  • #54
                    Matori sigurno ulaže sve da ga tamo pobedi, ali možda će dobiti i pomoć i vetar u leđa sa strane... Ali, ne bih da prejudiciram...

                    Comment


                    • #55
                      Nadam se da ne mislis da ta pomoc sa strane budu rakete poput pojedinaca....

                      Comment


                      • #56
                        Ne, nešto sasvim nevezano za konkretnu trku i vozače...

                        Comment


                        • #57
                          dajte neki link nisam gledao trku

                          Comment

                          Working...
                          X