Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Monster Energy Grand Prix de France

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Rosi sve bolji mislim da ce u Mudjelu dati sve od sebe da pobedi jedini je ove godine koji moze da zaustavi malog.Jorgovan i Pedrosa...... bolje da cutim.Ali Doctor je ugasio Jorgovana,mislim da ovo znaci jos dve godine u Jamahi sto je super I jos se bori za vicesampionsku poziciju ovo je za sve one koji kazu da treba da se povuce .
    Last edited by cavu; 18-05-14, 14:15.

    Comment


    • #32
      baci pet
      MESSI 10

      Comment


      • #33
        Originally posted by Dule Krtola View Post

        [ATTACH=CONFIG]12006[/ATTACH]
        Britni Spirs u poseti Yamahi...

        Comment


        • #34
          I mene je nervirao dugo godina , ali , mislim da je dokazao vec mnogo puta da je pravi naslednik . Ovo danas je cist primer .

          Comment


          • #35
            E, ali samo da mi je znati šta vas to toliko nervira oko njega...

            Comment


            • #36
              Ja sam upotrebio proslo vreme u prethodnoj poruci .

              Comment


              • #37
                Originally posted by Somi View Post
                Danas sam naleteo u prodavnici aroma na dnu Kursuline ulice ima da se kupi monster energy drink ima samo jedna vrsta klasicni zeleni cena 170 din.
                I kod mene su sad podigli cene ,ima i crveni i zeleni mada zelenije mnogo lepši
                Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                Comment


                • #38
                  Ponadao sam se dok je Marquez bio na devetom mestu da neće pobediti. Međutim gle čuda ! Ostali kao da ne postoje na stazi, kao da voze slabije motore od njega. Zaista šta radi mali je blago rečeno ''neverovatno''. Piše li piše stranice istorije i ko zna koliko će ih još ispisati. Rossi opravdao očekivanja. Pedrosu neću više ni da komentarišem jer nema smisla. Lorenzo katastrofa, nastavlja da tone jer ga je MM upropastio da ovaj ne zna gde je levo već neko vreme. Mene bi bilo sramota da sam u njegovoj koži i koži ostalih. Svima po 50% od plate pa da vidite kako će da voze.
                  Tek u Muđelu će mali da upropasti konkurenciju jer ovi nemaju šta da traže na toj stazi.
                  Samo da se razumemo, nisam pristrasan ni prema bilo kom vozaču, ne navijam za Marqueza niti za bilo koga i želim da trke postanu uzbudljivije nego sada

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    E, ali samo da mi je znati šta vas to toliko nervira oko njega...
                    on je tu najmanje kriv, do njega je samo sto mi je antipatican i to stoji od kad sam ga ugledao prvi put... on se tu nasao kao kolateralna steta, prosto ne mogu da se pomirim sa tim da Doktor vise ne dominira i da godine cine svoje... verovatno bih lakse podneo to kada bi neki italijanski vozac bio na mestu mm-a, cak stavise podrzavao bih ga i prihvatio kao naslednika...
                    jednostavno zelim da Rosi ostane neprevazidjeni sampion i najveci vozac ikada a mm ozbiljno ugrozava njegove brojke, bar se to da naslutiti po dosadasnjoj karijeri... prosto zivimo u vremenu visoke tehnologije gde ljudi slabo pamte, sve brzo izlazi iz mode i statistika je najbitnija, tako se bojim da i Doktor kao najveci vozac svih vremena ne padne u senku i zaborav zbog mm-a koji ce ga mozda (nadam se da nece) nadmasiti po brojkama sto ce mnogima biti dovoljno da ga stave ispred Valentina zaboravljajuci taj znacaj koji je upravo Valentino dao ovom sportu a koji se ne moze izraziti u nekakvim brojevima i rekordima... zbog toga mi smeta mm, nadam se da je bar malo jasnije
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                      on je tu najmanje kriv, do njega je samo sto mi je antipatican i to stoji od kad sam ga ugledao prvi put... on se tu nasao kao kolateralna steta, prosto ne mogu da se pomirim sa tim da Doktor vise ne dominira i da godine cine svoje... verovatno bih lakse podneo to kada bi neki italijanski vozac bio na mestu mm-a, cak stavise podrzavao bih ga i prihvatio kao naslednika...
                      jednostavno zelim da Rosi ostane neprevazidjeni sampion i najveci vozac ikada a mm ozbiljno ugrozava njegove brojke, bar se to da naslutiti po dosadasnjoj karijeri... prosto zivimo u vremenu visoke tehnologije gde ljudi slabo pamte, sve brzo izlazi iz mode i statistika je najbitnija, tako se bojim da i Doktor kao najveci vozac svih vremena ne padne u senku i zaborav zbog mm-a koji ce ga mozda (nadam se da nece) nadmasiti po brojkama sto ce mnogima biti dovoljno da ga stave ispred Valentina zaboravljajuci taj znacaj koji je upravo Valentino dao ovom sportu a koji se ne moze izraziti u nekakvim brojevima i rekordima... zbog toga mi smeta mm, nadam se da je bar malo jasnije
                      MM mora da guli jos sediste da bi ucinio to sto je Vale uradio i jos uvek radi i nadam se radice.Doktor se jos uvek nije povukao on se bori bre da ima isti motor kao mali danas bi smo gledali ujednačenu trku uveren sam u to.Prvo MM nema ni malo harizme,po meni,ja vec sada znam da cu preplakati dan kada Rosi ode u penziju nadam se sto kasnije.Rosi je Rosi pa i da ga prestigne po brojkama nece imati tu slavu i popularnost.Doktor je harao ovim sampionatom u vreme kada je bio mnogo zdraviji i veca konkurencija je bila tada.Danas mi je to sve nesto izvestaceno ukljucujuci i Markeza,Jorgovana i da ne pominjem.Rosi je legenda.On sada zeli da se dokaze i kada je veteran(mada 35 godina nije uopste mnogo kada pogledate zivot van sporta nije deda da ga bole kosti)Danas je u intervju za BT sport vidno bio razocaran i rekao da jedva ceka narednu trku i da zeli da pobedi malog.Ja se tome divim.Tako da Mark ima jos dosta da gura i nije sve statistika bitno je da te ljudi vole a to treba da zasluzis i ne moze svakog da vole.
                      Last edited by cavu; 18-05-14, 15:58.

                      Comment


                      • #41
                        sve potpisujem ali kazem zivimo u takvom vremenu gde se sve gleda kroz neke brojke i statistiku... evo ti plastican primer gde jednog Jamesa uporedjuju sa velikim Jordanom jer ima priblizne brojke u nekim segmentima, prebrzo zaboravljajuci novu dimenziju koju je Jordan dao kosarci kao sportu... ima jos primera, ovoga sam se prvog setio...

                        meni je fascinantno sto se on i dalje velikim zarom bori jer zaista nema vise kome sta da dokazuje, ovo je cist ljubav... i odusevljen sam sto je covek nezadovoljan mestom #2, znaci da ce dati sve od sebe da sustigne prednost koju ima mm...
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                          bilo je da li da nastavim da gledam mgp ili da odustanem, prosto se vise ne smejem i ne uzivam od kad ovaj dominira... i pronadjoh nacin, ignorisem ga u potpunosti tako da je danas Doktor pobedio i ima 2 boda zaostatka u odnosu na vodeceg Pedrosu

                          prilicno jadno ali ne mogu da ne gledam a ne bih ni da gledam a da mi ovaj mali iritantni kida zivce
                          hahahahah ako ti je neka uteha,super si me nasmejao
                          i nemoj nista da brines,dominacije nisu vise zanimljive,nije interesantno,promenice se to,evo i Fetel je dominirao samo 4 godine i gotovo sad...
                          Last edited by Gargamel; 18-05-14, 20:10.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Gargamel View Post
                            hahahahah ako ti je neka uteha,super si me nasmejao
                            i nemoj nista da brines,dominacije nisu vise zanimljive,nije interesantno,promenice se to,evo i Fetel je dominirao samo 4 godine i gotovo sad...
                            Greska. Sad ćete videti sta znaci dominacija

                            Comment


                            • #44
                              Tu si potpuno u pravu...

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by crni View Post
                                Greska. Sad ćete videti sta znaci dominacija
                                Nemoj crni da plasis coveka,ja pokusavam da mu pomognem

                                Comment

                                Working...
                                X