Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Monster Energy Grand Prix de France

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    svaka cast svima bile su odlicne kvalifikacije i bile bi mnogo zanimljivije da sa Marquez nije ovoliko odlepio Svaka cast za EsP

    Comment


    • #17
      za sve ljubitelje moto gp-a sa ugrozenih podrucja-cuvajte se,izdrzite,svi smo uz vas!!
      kod nas velika nesreca,ali kod MM-a..ne znam sta je,ali kao da je iz druge galaksije.Pedrosa neshvatljivo los.za Yamahe ce,(fabricke),biti problem da prodju ove koji su ispred,koji su bili brzi na super mekim gumama.sva je prilika da ce mali da odleti vec na startu.a dok ovo kuckam troje ih je palo u moto 2.evo,i zarko I korteze.Inace,previse padova danas..cekamo trku sutra,a ja navijam da doctor uspe da uradi nesto,sa bilo kojom sasijom.

      Comment


      • #18
        Bas su male razlike od druge do seste pozicije,MM je trenutno druga drzava od ostalih.Ocekujem da MM ima malo lisiji start kao i uvek i mozda bude zanimljivo na pocetku,kasnije ocekujem da se Doctor i Jorgovan bore za drugo mesto i mislim da ce Doca da pobedi situacija gotovo identicna kao u Herezu neocekujem da neko drugi pobedi do Mudjela...




        Može neko da mi kaže kako Srdjan komentariše Rosija sada kad je mnogo bolji voleo bih da cujem do detalja? Tacnije da li ga i dalje kritikuje i imali one njegove odvale cas je dobar cas los.Posto sam bez sport kluba od pocetka sezone
        Last edited by cavu; 17-05-14, 15:50.

        Comment


        • #19
          LJudi jel ovo realno da ide tenis u terminu rezervisanom za MotoGP? Ili je to moj komp izbagovao?

          Comment


          • #20
            10363352_794404277236691_777037765397612501_n.jpg


            Opustanje pred nove izazove
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • #21
              Danas sam naleteo u prodavnici aroma na dnu Kursuline ulice ima da se kupi monster energy drink ima samo jedna vrsta klasicni zeleni cena 170 din.

              Comment


              • #22
                Kao što rekoh. Marquez nestaje u daljini(vanzemaljac). Ostali mogu da se takmiče za drugo i treće mesto. Pedrosa strašno loš, počinje već da me nervira. Vozi aždaju od motora, trebao bi da ujeda a on sve gori i gori. Samo zauzima mesto u ekipi nekom perspektivnijem i luđem vozaču. Klin se klinom izbija(mislim na MM).
                A to za tenis u terminu za motore je postalo preterivanje više. Dokle više tenis i tenis. Do pre par god. niste ni čuli za tenis

                Comment


                • #23
                  Bas sam se ponadao da ce neko, najzad, da pobedi Markeza.
                  Bilo bi super, bar"doktor" da bude 2.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • #24
                    Ne znam, kolko ce da izdrzi Lorenco, slaba je ovo "makina" za njegove sposobnosti
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • #25
                      Situacija ocekivana. Super je, po meni, sto Rosi postaje sve bolji i bolji, ako nastave da rade na razvoju sa Galbuserom mislim da ce sledece sezone, ako ne cak i na kraju ove moci da pruze adekvatan otpor Markezu. Inace malom mravu svaka cast ona obilazenja kao da niko ne postoji na stazi... Nemam komentar!

                      Comment


                      • #26
                        Ova dvojica se predplatili na prve dve pozicije samo mislim da ce u Mudjelu biti drugacije

                        Comment


                        • #27
                          Ali sta reci sad? SVAKA CAST MARQUEZU! Sta radi decko stvarno mu svaka cast. Nimalo nisam bio zabrinut dok je bio 9ti jer sam znao da ce pobediti. Rossi je odlicno vozio i cak i da nije napravio onu gresku, MM bi opet bio prvi. Lorenzo i Pedrosa losi a EsP svaka cast i zao mi sto nije zavrsio na podijumu.

                          Comment


                          • #28
                            Dajte Polyccia na fabričku M1 ove godine...

                            Mali je lud, skroz lud, uopšte me ne bi čudilo da pokupi sve do kraja sezone, diže granice do neverovatnih nivoa... Matori je jedini koji se bori sa njim, a 14 godina je stariji... Koji se to velikan borio sa deceniju i više malđom dečurlijom i uspevao da se drži blizu njih? Samo jedan...

                            Bautista dobar, oće to kad ugovor visi o koncu... Dani i Bradl jako dobri obzirom na operacije, Lorenzo skroz podbacio. Opet... Bio je sav - ha, našao sam podešavanje za mekšu gumu na testovima i sad ću voziti sa njom na trci - i evo, opet je više od 5 sekundi iza Rossija... Mislim da ga Nakamoto-san više uopšte ne vidi u Hondinom odelu.

                            Šteta za Iannonea i Haydena na početku trke, baš glup incident koji je obojicu izbacio... Redding jako dobar nakon ne baš lakog vikenda, iskoristio neka ispadanja ispred sebe i izašao kao najbolja Open Honda...

                            Comment


                            • #29

                              Bn6oYaICUAEajOy.jpg

                              Comment


                              • #30
                                bilo je da li da nastavim da gledam mgp ili da odustanem, prosto se vise ne smejem i ne uzivam od kad ovaj dominira... i pronadjoh nacin, ignorisem ga u potpunosti tako da je danas Doktor pobedio i ima 2 boda zaostatka u odnosu na vodeceg Pedrosu

                                prilicno jadno ali ne mogu da ne gledam a ne bih ni da gledam a da mi ovaj mali iritantni kida zivce
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X