Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto2-Monster Energy Grand Prix de France

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ima on punu podršku Kalexa, ništa ne brini... Kako Nemac da nema podršku nemačke firme... Bajk nije preplavljen sponzorima, ali ekipa koja radi tamo je dobra ekipa i kontam da trenutno više rade iz uživanja nego da zarade...

    Na koga misliš da im je isteklo vreme?

    Comment


    • #17
      Ali ako oće nešto više treba da promjeni tim(sljedeće sezone),prepostavljam da će se osloboditi mijesto u Marc VDS Racing,pa eto mu prilike...
      Na koga mislim,pa mislim na De Anđelisa,Toresa,Terola,za sada

      Comment


      • #18
        Stvarno , Tores i Terol sve vise razocaravaju .

        Comment


        • #19
          Ni Tores ni Terol nisu ovde dugo... Terol će ostati u M2 neko vreme, nije toliko loš da ga niko ne uzme, to će biti nešto kao Vazquez u 125ccm/M3... Tores ima previše varijacija, može da bude brz, ali uopšte nije konstantan. Čudi me da ih Aspar drži tako dugo. I čudi me da ne prelazi na Kalex, od Sutera nema vajde do daljnjeg...

          De Angelis, tu bih se već i složio... Ali dobro, nije da zauzima neko jako mesto u nekoj jakoj ekipi...

          Nisam siguran da će VDS uzeti Folgera. Ne znam, nekako mi ne deluje da će se to desiti. Više bih voleo da Dynavolt uzme i Folgera ili da se ujedine sa AGR-om...

          Comment


          • #20
            Ljudi sta se dogadja sa Nakagamijem? Ocekivo sam da se bori za titulu a ne za poneki bod....
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • #21
              Mislim da taj tim nije baš najjači, a drugo je što je opšte mišljenje u padoku da ima obezneđen RCV1000R za sledeću godinu u MGP-u (pa se on preterano ni ne cima)... Honda gura Japance, kakvi god da su, što je u svakom slučaju pohvalno sa njihove strane.

              Comment


              • #22
                Naravno da je pohvalno realno spanaca je i previse ali dobro najvise su i ulagali pa je donekle i logicno jos ako i Rossi malo pocne da gura italijane bice zanimljivo za koju god...nadam se da ce se za neku god pojaviti neki talentovani vozac iz Hondinog projekta mladih vozaca iz azije.....e jos mi samo reci po tebi na koju (ciju?) Hondu ce sesti Taka?
                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment


                • #23
                  Mislim da će taj Idemitsu tim (koga vodi Hondin čovek i bivši njihov vozač, Tadayuki Okada) preći sa Takom u MGP, to je poslednje što mi je u glavi, ali pitaj boga od kad...

                  Comment

                  Working...
                  X