Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Gran Premio bwin de España

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Mladenovic View Post
    Ne znam koji je razlog, ali ovo je druga trka za redom na kojoj mali napuhanko na konferenciji pominje dobar ritam Pedrose i Lorenca. Rosija uopste ne pominje???
    Rossi se podrazumeva...

    Comment


    • #32
      Kratko ali jasno ......Markez...objasnio!!!!
      sigpic

      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

      Comment


      • #33
        Velika borba do samog kraja , bice veoma zanimljivo videti sutrasnju trku i mislim da ce strategija biti od presudnog znacaja .. Sve cestitke MM opet stavlja do znanja o kakvom vozacu je rec i smatram da potrosene reci na njega i tolike pohvale od strane komentatora ne treba da nas doticu jer je svakako zasluzio i vise od toga.

        Comment


        • #34
          Sutra koliko god zvucalo neverovatno ocekujem da Rosi pobedi...Mozdaa jesam pristrasan,ali to uopste nije ne moguce.Samo treba u obzir uzeti 4 trening gde su se pripremali za trku.Rosi i Lorenco su jedini imali konstantne krugove ispod 1:40 dok Hondini vozaci vrteli iznad 1:40.Markez nije pokazao konstantnost jeste zavidna brzina u jednom krugu ali nije dominacija......

          Comment


          • #35
            Originally posted by Vanja #66 View Post
            Svi Japanci izgledaju kao da se prisilno smeju...



            Britanci pored Smitha i Crutchlowa ne zaklapaju o Marquezu, momak radi stvari koje se ne viđaju svaki dan, ceo svet je oduševljen, ali našim komentatorima je to zabranjeno?

            Broj dva, ima tema namenjena njima, nije radioaktivna niti je zabranjeno pisati u njoj...
            Bravo majstore .

            Comment


            • #36
              konacno pristojne kvalifikacije za Doktora, da izbegne dobrim startom potencijalne pretnje (znamo svi ko su), reci cu samo da krecu sa startnih pozicija 7 i 10 sutra... mislim da moze imati dobru trku ako u samom startu isprati tempo trojke ispred njega... sto se tice trke generalno cini mi se da moze biti najzanimljivija u dosadasnjem delu sampionata, ne znam da li ce bas biti borba za pobedu do poslednje krivine kao u Kataru, ali ne iskljucujem ni tu mogucnost
              i neka bude sutra bar 2 italijanske himne (Fenati/Bagnaia i Doktor), bicu zadovoljan
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • #37
                Originally posted by cavu View Post
                Sutra koliko god zvucalo neverovatno ocekujem da Rosi pobedi...Mozdaa jesam pristrasan,ali to uopste nije ne moguce.Samo treba u obzir uzeti 4 trening gde su se pripremali za trku.Rosi i Lorenco su jedini imali konstantne krugove ispod 1:40 dok Hondini vozaci vrteli iznad 1:40.Markez nije pokazao konstantnost jeste zavidna brzina u jednom krugu ali nije dominacija......
                Takodje sam pristrasan Rosijevac, ali ne bih smeo da se kladim da ce Rosi pobediti. Markez je postao konstanta koju je tesko izbaciti iz ritma i pokazao je na prosoj trci kako se lako vraca sa nizih pozicija na prvu. Ako Rosi ima dobru motivaciju ocekujem da se on i Lorenco kolju vise nego sto bi se neko od njih sa Markezom, ovo naravno gledam sa racionalnog stanovista. Ali svakako ocekujem Rosija na postolju, ako ima lude srece pa da nas iznenadi najvisim stepenikom.

                Comment


                • #38
                  warm up,good morning!!!

                  Comment


                  • #39
                    padaju klinci kao muve.hladna je staza jos,hladne gume,a glave vec zagrejane..

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by cavu View Post
                      Sutra koliko god zvucalo neverovatno ocekujem da Rosi pobedi...Mozdaa jesam pristrasan,ali to uopste nije ne moguce.Samo treba u obzir uzeti 4 trening gde su se pripremali za trku.Rosi i Lorenco su jedini imali konstantne krugove ispod 1:40 dok Hondini vozaci vrteli iznad 1:40.Markez nije pokazao konstantnost jeste zavidna brzina u jednom krugu ali nije dominacija......
                      Daleko od nemogućeg, samo treba pogledati FP2 i taj FP4 i konstantnost koju je imao (pa i sad na WUP), naročito što zna šta mu treba da ide brže i što je uvek ozbiljan u garaži. Da je bio ovakav marljivac kao klinac, imao bi još veće brojeve uz svoje ime, ali toliko je prirodno bio brži od ostalih da nije bilo potrebe da se dodatno trudi...

                      Originally posted by kolega View Post
                      padaju klinci kao muve.hladna je staza jos,hladne gume,a glave vec zagrejane..
                      Lepo sročeno...

                      Comment


                      • #41
                        Lorenco,Markez,Rosi spremni ko zapete puske
                        Jedino Pedrosa nesto kaska....

                        Comment


                        • #42
                          mali fanovi

                          Comment


                          • #43
                            Jao, sa sve legendarnom kacigom iz perioda 2003-2005 (uključujući i Welkom)...

                            Comment


                            • #44
                              e pa Miko,svaka cast...
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                ..hajde staro momce.mozes ti to...pushhh
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X